Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość Ja-kochanka
Smutno mi ,niewiem co robic heroinka ,blondyneczka dzieki za rady ,ale i tak nie wiem jak postapic .Tylko zzawracam wam glowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia a gdzież ty byłaś - nie przejmuj się rozmowa zwolniła Ja kochanka--->Co poprawi ci humor ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-kochanka
stic->nie wiem chyba nic chcialabym zeby ktos podjal za mnie decyzje bo ja zupelnie niewiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygłoszę to stwierdzenie po raz kolejny, choc niektórzy je już znają : \"KOBIETY CZEMU WAS CIĄGNIE DO FACETÓW Z ŻONAMI, DZIECIAKAMI, KOCHANKAMI, NIEZDECYDOWANYCH, WIECZNYCH PANTOFLARZY, BEZ JAJ DO ŻYCIOWYCH SPRAW - SĄ JESZCZE TACY CO TO MOGĄ ZJECHAĆ PO PIJAKU Z KOPCA KOŚCIUSZKI JAK LUBICIE SZALEŃCÓW - CZY TACY SĄ DO NICZEGO????\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-kochanka
Nie wiem czemu nas ciagnie do takich facetow skoro wiemy ze predzej czy pozniej i tak bedziemy przez nich cierpiec ale serce nie sluga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie serce a fentyloetyloanina i oksytocyna. Poziom oksytocyny jest dwa razy większy u kobiet. Daletgo zakochują się bez namysłu ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic--> mnie nie ciagnie do takich facetow :P kochanka--> wiem ze jest Ci ciezko podjac decyzje ,ale nikt tego za Ciebie nie zrobi ,mozemy z Toba rozmawiac ,doradzic Ci cos ale decyzje musisz podjac sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie wiem jak wy ale ja nie mam zamiaru dlugo singlowac, jestm sama juz od miesiaca i mam tego dosc, cholerka czas na zmiany-czuje pozytywne wibracje, a ja mam dobrego czuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO CIOTY JAKICH MAŁO NA TYM ŚWIECIE - BAMBOSZE DO KWADRATU - ZNUDZISZ SIĘ TAKIM KAPCIEM - ZAUFASZ KOMUŚ KTO ZOSTAWIA KOBIETĘ Z CIĄŻY I ODCHODZI - FACET Z JAJAMI BY ZAKOŃCZYŁ TEN ZWIĄZEK - DBAŁ O ŻONĘ A PRZEDE WSZYTKIM O DZIECKO - UFASZ TAKIEMU KOMUŚ BO SŁOWO \"KOCHAM\" JEST ŁATWO POWIEDZIEĆ ALE UDOWODNIĆ \"ODPOWIEDZIALNOŚC I POŚWIECENIE\" NIEWIELU JUŻ POTRAFI - TAKI TO BY TYLKO CYCA SSAŁ....NIE MÓWIĘ TEGO ZŁOSLIWIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-kochanka
ale on jej nie kocha jest z nia teraz dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic------> no nie bylo mnie troche i tak juz bedzie teraz ze bede rzadko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia--->o a czemu :( ?? co w ogóle słychać że bedziesz żadziej - masz limit dostepu do internetu ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-kochanka
stic-> nie wiem dlaczego tak sie zachowujesz ciekawe czy Ty zawsze jestes taki w porzadku watpie widze ze nie moge z wami porozmawiac bo tylko oceniacie innych (nie wszyscy oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq----->do szkoly musze chodzic bo ferie sie skonczyly:(, a tam nie mam netu chyba ze cafejki ale szkoda mi kasy na to:] ogolnie to wszystko ok u mnie , tylko nie wiem czy mnie chorobstwo jakies nie bierze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na swoje szczęście nie pcham palce miedzy drzwi - nie oceniłem Ciebie - tylko jego - to chyba nie zabronione - skoro nie bronię go to chyba do tej pory byłem w porządku - dziwi Cię to?? Co masz na myśli mówiąc oceniam ??Mówię prawdę - chcesz abym Cię karmił optymistycznymi tekstami w stylu \"będzie dobrze\", \"on Cie kocha\", \"zrobi dla Ciebie wszytko,zostawi żonę i dziecko\" ?? Nie wiem za bardzo dlaczego surowa ocena sytuacji wzbudza w kobiecach złość, że oto po raz kolejny facet okazuje się świnią Wcale nie jestem świety ale wiem że nie przegina się z odpowiedzialnością...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia--->No to dupsko bo wracasz na studia - zapomniałem na śmierć - do Wroca ?? Chybie jak pamietam :) Szkoda no ale zawsze od czasu do czasu będzie nam miło jak do nasz wpadniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-kochanka
Widocznie jestem nikim,niszcze malzenstwa , wkladam palce miedzy drzwi itd Ale ktos musi byc tym zlym zeby ktos mogl byc tym dobrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq------>nie do wrocka, piotrkow niszczesny:D, no nie wiem czy bedzie wam milo, ja mam wrazenie ze zawsze \"sieje tu czarna aure\":D no ale bede sie starala , teraz jak nie jestem caly czas w domu to mam calkiem inny nastroj :) a bialy jak zwykle spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kochanka--->Przesadzasz, Ty to powiedziałas nie ja, po prostu sobie oszczędź cierpienia, on niego się nie martw, na razie to nie ty a on jest panem sytuacji...jak go rzucisz to z powrotem do żoneczki wróci bo go z torbami na snieg nie wystawi...;) Ty korzystaj z życia, spotkaj kogoś dla kogo Ty będziesz pierwsza i wtedy kochaj i się poświęcaj...:D Setunia---->No cos Ty, jakie czarne scenariusze, zresztą ławeczka jest duża, znajdzie się i dla Ciebie miejsce - a no i sorka za Piotrków :) Amnezja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-kochanka
Latwo Ci mowic bo Ciebie to niedotyczy ,ciekawe jak Ty bys sie zachowal gdyby kobieta w ktorej sie zakochales ,ktora dawala Ci szczescie i nadzieje poprostu Cie opuszczala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opuszczały :) i jeszcze pewnie nie jedna opuści...smutek tu nic nie pomoże :) po prostu to nie była miłość na całe życie...zalałem doła już nie wiem iloma litrami alkoholu ale wstajemy i idziemy dalej...dupa od kopniaków coraz twardsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia--->Kruk już nie śpi :) doznał przebudzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-kochanka
Przepraszam ze wam zawracalam glowe chcialam poprostu pogadac ale widze ze macie swoja zgrana paczke i nikt nowy sie dla was nie liczy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanka ja troche jestem nie w temacie bo nie czytalam co pisalas i nie znam za bardzo twojej sytuacji:) ale oczywiscie moge ciebie powspierac i pocieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-kochanka
setunia->jesli mozesz to przeczytaj co pisalam i poradz mi cos proszeCie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanka------>wspolczuje Ci , ze znalazlas sie w takiej glupiej sytuacji, sama nie wiem co bym zrobila, zawsze w takiej sytuacji ktos zostanie skrzywdzony, jesli on wybierze Ciebie to jego zona bedzie cierpiec jesli on wybierze zone to ty bedziesz cierpiec,. Nie mam pojecia co ja bym zrobila w takiej sytuacji, z jednej strony jest milosc z drugiej zas zasady moralne itd, kazda wybrana opcja wywola zapewne niemile poczucie winy (przynjamniej u mnie by tak bylo) . Jesli on ja nie kocha tylko kocha ciebie to moglby odejsc od zony ale widywac sie z dzieckiem, albo walczyc o prawo opiekieki nad nim chociaz jego szanse wygrania takiej sprawy sa male zalezy jeszcze od sytuacji jego i jego zony jakimi sa ludzmi. jesli on od niej nie odejdzie , bedzie chcial zostac w tej rodzinie to ja chbya bym zrezygnowala z takiego ukladu, wolalabym wszystko albo nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje (szczerze) poczekać - przecież miłość to nie ekspres realcji Warszawa - Wrocław A na razie (cyt. Kingsajz): Czajnik na wrotkę i za nim! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×