Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO ZROBIŁYŚCIE Z KRUKIEM PODSTĘPNE BABY ?? PRZYZNAĆ SIĘ ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyy............no wiesz........... chyba musisz poszukac dla niego zastępstwa na wasze jutrzejsze imprezowanie:P nie pyatj o szczegóły.........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeej soryy jak mi się literki plączą już nie piję nieeeeeeeeee............. no dobra.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ugotowała zupkę z Białego:)... nie było jej, bo szła obiad gotować... złapała Biedaczka, oskubala z piórek i już: acz z Kruka rosłek... może to na jaki wschodni sposób.. daleka Azja?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha...a ja już z Ciebie Biały rosołek zrobiłam:) Cudownie ocalony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie byłes ?? a ja już smaczka zaczynałąm mieć na rosołek.....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha...ale powiedz gdzie byłeś:) bo gdzie Cię nie było to wiem... np.: u mnie Cie nie było;) Noooo... a tu wszyscy na rosołek z Kruka apetytu nabrali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pytanie czy musi dojść do spotkania się stałych bywalców topiku \"APEL DO SINGLI\" jest tylko jedna logiczna odpowiedź - widocznie musi, skoro dojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a było stic takie pytanie?????????????? a............to jak? mogę się wbić jako stała bywalczyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a mi sie posmutnialo :( sticu - a w moich oczach to jest jakos bardziej tak, ze wszystko sie wydarza zeby nie doszlo do spotkania:(, ale ja sie na niego ciesze i mnie zobaczycie live :) ale przeterminowana z przyczyn niezaleznych odpadla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj destina nie marudź ;) Kruku ty to czytasz ?? Się ekipa sypie i to maksymalnie - a ja gdzieś Patex klej zgubiłem ?? POMOCY 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no to ustalmy coś !!!!!!!!!!!!Desti i Nova - bo normalnie zachowujemy się gorzej niż zielone eugleny 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede z jeszcze jedna fajna singielka ;) juz prawie ustalone wszystko,dam krukowi znac ,teraz niech pracka w pracy dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^##########^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^################^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ ^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^ ^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^ ^^####^^^^^####^^^^^^^^^###^^^^^###^^^^ ^^###^^^^^######^^^^^^^###^^^^^^####^^^ ^####^^^^^######^^^^^^###^^^^^^^^###^^^ ^###^^^^^^^####^^^^^^###^^^^^^^^^####^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^##^^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^^###^^ ^###^^^^###^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^####^^ ^####^^^^###^^^^^^^^^^^^^^###^^^^###^^^ ^^###^^^^####^^^^^^^^^^^####^^^^####^^^ ^^####^^^^######^^^^^######^^^^^###^^^^ ^^^####^^^^###############^^^^#####^^^^ ^^^^####^^^^^###########^^^^^#####^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^#################^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^#########^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Nio to gut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq wow fajniusie!!!!!!!!!!:) nie bylo rosolku tylko kotleciki z kruka:D tzn z kuraka hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia>>>>Kruk znając życie kima - gadałem z nim wczoraj przez telefon - teraz jestem ciekaw jak gada desti ?? No normalnie \"ino\" \"słuchoj\" i takie tam...bardzo fajne...on z koleji twierdzi że ja zaciągam a jutro mamy pić razem wódkę - ale będą jaja :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie - kruk załatwił nocleg - spotykamy się (uwaga tutaj już nauczyłem się pierwszego slangowego określenia na miasto Katwoice) na dworcu głównym w Katosach :D a później męski wieczór - o a propo Kruku masz cyfrówę - wartobyłowy to uwiecznić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katosy:D no koniecznie musicie to uwiecznic a pozniej dac linka ze zdjeciami hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szykuje się ciekawa faza - bo oni wszyscy ze Ślunska a ja z Lubelszczyzny...na dodatek wiesz co w tym jest fajnego - że kruk pisze normalną poprawną poszczyzną i nic nie widać ale jak zajedzie swym ślunskim to normalnie wysiadam - on jeszcze mówi tak po męsku ale nie wiem czy wytrzymam jak odeswie się desti i coś powie :) musiałem to z siebie wyrzucić bo nie miałem komu powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq ja jestem pewna ze jak jutro zacznesz rozmawiac z bialym przy flaszce to nawet nie bedziesz wiedzial kiedy a zaczniesz zaciagac jak rodowity slazak!!!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×