Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość Ja-kochanka
nowa-> dzieki fajnie miec swiadomosc ,ze nie jestem sama heroinka-> tak podjelam decyzje :ona albo ja ( tylko ciekawe czy bede miala tyle sily zeby mu to powiedziec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanka mam nadzieje ze dzisiaj juz nie bedziesz sie smucic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-kochanka
heroinka->ja moge Ci zrobic kawke , a jaka lubisz? setunia->chyba nie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia:D Heroinka, poproszę o kawusie z mlekiem, bez cukru, najlepiej espresso:) A Ty jaka pijasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spox --- wyszło na to że sama muszę jeszcze wam robić.....wrrrrrrr a ja ostatnio polubiłam rozpuszczalną, mocną czarną z cukrem poprostu a w domku to uwielbiam z expresu i razem z kawą wsypuję sobie odrazu cukier...waniliowy (czy wanilinowy..??), ale jakoś z expresu to wole z mleczkiem, ale w pracy mam czajnik niestety tylko:( ale co tam a wy dziewczynki szykujecie się na sobotę na impreskę ze sticem i białym?? a tak apropos-----gdzie oni się podziali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurfa ala mam dzień - roboty full -zapusciłem się - normalnie akwen Elodorado Kruku odnosnie naszego przebywania tutaj - ten cytat pasuje jak ulał ;): - „No raj! Same kobitki, niezamężne, nas dwóch, konkurencji praktycznie żadnej... Natury się nie da oszukać... Ty gustujesz w brunetkach, czy blond?”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri nicka zmienilas:D ja sie nie wybieram:( a ja herbatke malinowa pije , bez cukru ale kawa zawsze z cukrem i mleczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu:) jeden z moch ulubionych filmów:)... ale żeby zaraz nie było \"kobieta mnie ije..\", więc uważajcie:) Heroinka, dzięki za kawke, odwdzięczę się:) Nie wiem jak z tym spotkaniem... nie wiem:) chcialabym i boję się;) i nie wiem jak powrót... Sticu:) a Ty do iedy zostajesz na Śląsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niedzieli - kruk nagrał nocleg :) Taniusio...nie wymiekaj - czego się boisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a where nocleg? Przeciez żartowałam, że chciałabym i boje się... nie znasz tego?:) Wszystko sie pozmieniała: kumpelka, co miala byc do soboty wczoraj pojechała, więc piątek mam małe pijaństwo z przyjaciółką i trzema kumplami: robi mi randkę w ciemno z jednym... uuuu, będzie wesoło, więc nie wiem jak dojadę. W razie czego to jestem pod telefonem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę się wtrącać ale ---------- nowa chcesz ze sticem resztę weekendu spędzić ze go tak pytasz......? stic --------- cytat ci się trafił -------- genialnie:) a herbatkę ja też bez cukru piję a teraz to mam na coś mocniejszego ochotę......ale w moim biurku pusto ktoś moze coś poleje?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocleg ?? gdzie nam pasuje pn/sob Piekary (wieczorek zapoznawczy stik/ alkohol/ kruk - a dalej jak to nie wiem - szczegóły organizacyjne zna kierownik wycieszki \"kruk\" - ja jestem outsider - ale następny przystanek to Tarnowskie Góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahhaha, Heroinka, nie, ale jak jechać z Wrocka na 3 godz. to sie nie opłaca, a jak z nimi wypiję, to jak po nocy wrócę i tu mam dylemat. a że Stic... no, nie znam go, więc moze wart jest weekendu;) A jak się nie uda, to na Peszkową się wybiorę, bo do nas nie chce przyjechać, a na Śląsku będzie az dwa razy: w Katowicach i Chorzowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nova>>>>>Hahahahahahaha :D Mam kiepski PR, karmę etc...kruk zna szczegóły - skontaktuje się z Tobą - bo mi się wszytko popier....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa ----------- no wiesz myślę ze stic jest całkiem całkiem ale on mnie nie chce;( a ta peszkowa co śpiewa ?? jakąś poezję śpiewaną?? nie słyszałam jej, ale z takiej chyab muzyki to np. kocham sdm, czerwony tulipan i taki podobne, a jest taka piosenka \"zegarmistrz światła\"- bardzo mi się podoba, a jest tez taka piosenka \"modlitwa\" ale nie wiem czyja, moze jacka kaczmarskiego, chyab tak, słyszał ktoś?? a moze ma ktoś mp3 ze tak przy okazji spytam????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri------>ja np slyszalam tylko pare kawalkow peszkowej i zaliczylabym to do poezji spiewanej kobiecej, nowoczesnej, alternatywnej, szokujacej :D sdm tez kiedys sluchalam teraz juz rzadziej i stachure tez lubie, kaczmarskiego mury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heroinka, musiałabyś posłuchać, ale jak dla mnie, to bardzo klimatyczne, i ten jej głos:)... Eh, Sticu:) Przesadzasz trochę, fajny gość z Ciebie i proszę, nie dopisuj karmy PR itd... przyjdzie i czas na nas:) i wtedy każdy powie, że musieliśmy być super extra w poprzednim wcieleniu, bo teraz tak dobrze nam się wiedzie:) Jeszcze wierzę w to, co piszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hera>>>>;)Taaaa jestem jak ołówek w temperówce...prawie... a wiadomo prawie robi wielką różnicę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracusie !!!!!!!no piszcie cos:D ehhhh nudzi mi sie:o moze ksiazke sobie przeczytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko porównanie sticu;) coś ty dziś taki zapracowany,podwyżeczkę chcą ci zabrac?? a znacie tę piosenkę o którą pytałam wyzej kaczmarskiego (chyba) \"modlitwa\"?? ja generalnie mało słucham takiej akurta muzy, ale czasem jak mam nastrój to słucham i słucham .................. i słucham........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal sie obijam :) Tylko teraz udaje że więcej pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie ksiazkeczuc w dloniache:D chyba sie wtracam troche lol ale czuje sie wyalienowana:D wyparta i wykleta hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu się tak czujesz?????????????????????????????? opowiadaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri------> na tym topicku:D ale to przejsciowe mam nadzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×