Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość Ja-kochanka
moje zyci nie masens chyba si zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanka zycie nie konczy sie na tym jednym zonatym facecie, jestes jeszcze bardzo mloda i wszystko moze sie zmienic!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-kochanka
da mie sie koncy dziekje Wam za wsystk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanka jutro sie obudzisz wejdziesz na ten topick i bedziesz sie smiala z tego co tu pisalas bo jutro juz bedziesz w lepszym nastroju:) zobaczysz ze tak bedzie, ja tez mam czesto dolki ale szybko przechodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) ...................................oby był dobry mam wrażenie ze pod koniec waszej wczorajszej rozmowy kolezanka kochanka była już w stanie lekko wskazującym, albo nie miała czym przegryść drineczka bo literki zjadała a tak powaznie: kochanka -----------------> my możemy podjąć za ciebie decyzję, że masz go zosatwić, ale musisz nas posłuchać!! radzimy ci dobrze, na chłodno, alu tu w grę wchodzą jeszcze TWOJE uczucia, bo -------- sorry--------------- ale watpię czy jego jakies uczucia też............... stic ---------------------> bardzo mi się podobał twój wczorajszy tekst z 17:43, i cała reszta twoich \"sądów\", ale wiesz ze życie nie jest takie proste i czasem potrafi .........zaskoczyc................... delikatnie mówiąc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim:) :) :) Za oknem znów wiosna... prawie wiosna i pewnie na chwilę, ale słońce daje, więc jest super... Heroinka:) Witam... szkoda, że teraz prawie nie mam jak siedzieć i nawijać z Wami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki:D U mnie idzie... powoli, ku wiośnie: jedyny problem to praca i co sie z tym wiąże, to pieniążki, ale jestem w trakcie myślenia:) A tak jest O.K, słoneczko świeci, jutro ide na winko do przyjaciłki, w sobotę na pogaduchy ze znajomymi:) Poza tym mam chęć wybrać się na Kapturka Czerwonego, jakaś odjechana wersja... no cóż, na plan dalszy schodzi mój stan singlowy;) A co u Was? Heroinka, czy coś idzie w dobrym kierunku? Setunia:) Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa------>czyli jednym slowem -prowadzisz burzliwe zycie towarzyskie:)-u mnie po staremu, tez sobie troche poszalalam w te ostatnie dni karnawalu:), ale do dnia kobiet siedze grzecznie w domku:D heri------->widze , ze jakies zmiany u Ciebie zaistnialy, i to chbya duze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńńńńńńńńńńńńńń dooooooooooooooobry bardzo :D Heri>>>Ależ nick sobie wysmoliłaś ;) nova>>>Ja myślałem że Ty już masz plany na sobotę związane z odwiedzinami kolegów ?? Seti>>>A co Ty właściwie studiujesz ?? Reszcie mówię kolektywne : Bylismy, jesteśmy, będziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq---------->widze , ze humorek od samego rana dopisuje , to fajniusio , mnie tez lol. Studiuje socjologie, cos sie nie wczytywales w moje posty:D no ale wszystko do nadrobienia hahah, a co z malutka stiq???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic --------------> nie podoba ci się?? czekamy aż twój będzie podobny i wiesz o czym mówię:P dziewczynki ---------------> czy ku dobremu idzie to nie wiem, było dobrze ale wyjechał na dwa miesiące za granicę...:( a słyszałąm o tej oryginalnej wersji czerwonego kapturka....baw się dobrze:):):) ma ktoś ochotę na herbatkę \"owoce leśne\"?? a może soczek anasowy sticu??---podobno dobry na.......................................................;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu:D 👄 Słonko, a czy pomyślałeś, jak wrócę doma w sobotę, kiedy będę na lekkim rauszu;)?... przezcież nie wyobrażam sobie, żeby z Wami nie wypić:) Myśle, więc jestem... jak wymyślicie plan, co do soboty, to jadę, a jak nie, to zahaczam o Katowice, a ściślej o Chorzów, bo tam Peszek ma recital, a we Wroclawiu nie... buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setka>>>>Ja się nie wczytuje - ja się \"wgryzam\" ale czasami coś przeoczę albo po prostu nie pamiętam, mała singielka chyba oki ;) hercia>>>>Hihihihihihi ;) Dobry na wszytko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po jogurciku owocowym:) Mały nerwik: poczta na tlenie nie działa!!!! za co bardzo mnie przepraszają!!!! A co mi po przeprosinach? Kolega właśnie rzekł, ze tak samo miał, po czym została cała korespondencja skasowana, a teraz wszystko hula... paranoja, trza płatną mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wchodząc chwiejnym krokiem-chory jestem. Poprosze herbatke do zestawu ranny pracownik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Biały:) Czy Twoja poczta na tlenie też strajkuje? Nie dopisałam, że w razie czego to 20-ego marca byłabym na koncercie Peszek, ale to poniedziałek, a potem, w kwietniu, gra w Chorzowie... a do Wrocławia nie chce!!! A przeciez się tu urodziała:) Biały... to herbatkę owocową i duże dawki witaminki C, aspiryna, soczek malinowy i ponoć sposób niezawodny, jak powiadają moi kumple: okłady z młodych piersi;)... ale nie wiem, czy się sprawdza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie strajkuje działa jak z nut :-) Mam aspiryne do jutra musi wystarczyć, wiadomo jutro będę się leczyć inaczej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja poczta chodzi bez problemu ale miałam tak chyba w sobote rano ze chwilowo nie działała.... zjadłabym cos pysznego ale nie ma kto iść do sklepu i sama nie wiem na co mam ochotę może ogórki kiszone w czekoladzie a moze lepsza kapusta kiszona z .............. no z czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapusta koszona najlepiej smakuje z mielonymi drażami kokosowymi+ polewa malinowa... u mnie na chandrę bardzo się sprawdza ten zestaw...więc...:) A w pracy luz: po dwutygodniowym zapierniczu wszyscy znów olewka i tak pewnie będzie: awantura, praca, olewka... hahaha, paranoja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-kochanka
Czesc witam Was cieplutko :) Chcialam Was przeprosic za wczoraj - nie popisalam sie :( Dzieki ,ze byliscie przy mnie :) pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia--> to moze z draży zrezygnuj, a daj polewę i suszone daktyle, albo śliweczki- tez dobre, niestety nie skoczę do sklepu, bo jestem po małym opierniczu od dyra- nie osobiście, ale tak po wszystkich pojechał: Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja-kochanka:) Nie znam Cię, ale pozdro iżyczę Ci szybkiego i pozytywnego rozwiazania trudnej sprawy:) Jestem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×