Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

wlasnie, wlasnie tez niewiedzialam, ze Ty = jestes tym ocieraczem tez:P:D:) szkoda, ze ,mnie w tym pociagu nie bylo:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
Seti ja tam wolę się przytulać niż ocierać...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
ja tez niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
a zamiast tego trafilam na piosenkę nawiązującą do moich doświadczen życiowych i sie rozkleiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas ja caly dzien na takie pioosenki natrafiam i sie rozklejam:( normlnie uwielbioam to!!!!!! koszmar !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
no niestety tak bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
taka rozwałka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie Czasik rozwalka:o taka ze noc mialam srednio przespana:o ale za to do 11nastej pospalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no proszę mnie nie ma, a dziewczyny o przytulaniu. Jak coś zawsze mozecie sie poprzytulac do lokomotywy, niekoniecznie ocierajac sie perwersyjnie o pociąg! Chociaż odrobina perwersji jeszcze nikomu nie zaszkodziła! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= jakiej lokomoywy?:P zreszta lokomotywa jest rodzaju zenskiego, wiec predzej sam bys sie do niej pewnie poprzytualal :P:P ale mi sie 💤 co za dzin!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
a ja zawsze myślałem że single to skończone patałachy (jak ja). a tu o dziwo w nowej pracy spotkałem dziewczynę. 25 lat, bardzo ładna, dosyć inteligentna nawet i chyba nie ma nawet chłopaka, w każdym razie pracuje już z nią 3 tygodnie i nigdy nie wspomniała o nim, oczywiście panna. normalnie aż do tej pory nie mogę w to uwierzyć bo wszyscy "samotni" których do tej pory spotykałem to raczej dno (nawet jeżeli mówili o sobie inaczej) a tu naprawdę, obiektywnie mogę stwierdzić że mamy do czynienia z dziewczyną która mogła by mieć każdego (lub prawie) faceta. jednak są rzeczy na niebie i ziemi o jakich nie śniło się waszym filozofom. no chyba że jest Miriam, ale chyba nie bo nosi takie obcisłe spodnie że to było by widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas plynie nadal
podpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie nadal
czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo trzeba codziennie , a przynajmniej tak czesto jak ja a = to juz w ogole ma Nas gdzies chbya😠:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"oferma\" to ma szczescie, mnie to chyba juz nic nie zdziwi! Taki los! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
= może się zdziwisz kiedyś też ;) to raczej mnie nic juz nie zdziwi pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
życzę Wam zdrowych i spokojnych świąt i w miarę możliwości nie samotnego sylwestra i dobrej zabawy ( bo u mnie będzie standard)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
standard ,czyli siedzę sobie w domu jak zwykle ( prawie) i dzisiaj jestem sama pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×