Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość czas sobie płynie
a tą małą staruszkę to musiałam podjąc decyzje o uśpieniu, bo lekarz powiedział że to już agonia i ona sie męczyła bardzo...nie mogłam na to patrzeć..a decyzja okropna, wcale mi z tym dobrze nie było...16 lat to kawał czasu, zwierzak jak członek rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
w ogóle w domu odkąd pamietam zawsze były jakieś zwierzaki...i z wyboru i z przypadku papużki, koty, chomiki, psy trafiały do nas zwierzaki , którym sie przytrafiły niemiłe przygody,zdarzył się zapchlony jeż samobójca ( bo wyszedł na jezdnię) którego trzeba było odtransportowac w bezpieczne miejce, a to mały dziki kotek którego dziciaki do nas przyniosły bo matke przejechał samochód , a to kotek piwniczny z rozczepem podniebienia co się zdarza raz na milion kotów ( niestety został uśpiony :( ), a to foksterier potrącony przez samochód ( biedaczek miał pól pyszka zdarta skóre ale udało sie go uratowac, pewnego dnia zniknął i nawet nie podziekował ;) , pewnie szukał swojego pana, nie wiem czy znalazł), nawet był nietoperz potraktowany przez pewną kobiete miotłą ( w okresie zimowym, troche żył, spał bo zima one śpią ale potem niestety...nie wiem czemu , może był za bardzo poturbowany ), no i ukochana przygranięta sunia biała, która miała być u nas tylko 2 dni ( bo juz mielismy jedną) a została na 8 lat , bo nie chciała byc u nikogo innego ( była wydana po 2 dniach ludziom ale uciekała od nich i wracała do nas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas:) ja mialam juz pelno roznych pieskow:) najbardziej bylam przywiazana do tuptusia[zginal pod kolami ciezarowki:(] i do Kubusia , ktory wyszedl kiedys na suczki, a byla to ostra zima[jakies 2 czy 3 lata temu co po ponad -27stopni byl;o] i juz nie wrocil:(:( ,do innych nie bylam tak przywiazana , bo chyba za malutka bylam:) teraz mam Doly:) owczarzyca podhalanska::)ale jest na podworku;) no i non stop mam jakies koty:D bo mam 3kocice wiec w tym roku juz z 15malych mailam:Dno moze 12;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
Seti..no to ładny przychówek tych kotów uskuteczniasz ;) a tamtego pieska co ci zginął to pewnie samochód zabił albo mysliwi w lesie upolowali , bo zwykle tak się dzieje... chociaz jak mnie zginął kiedys piesek ( tez mój ulubiony jak wszystkie zresztą) to okazało się że pobiegł za suczką ( to było wieczorem i było ciemno i mi po prostu zniknął) i ludzie go złapali bo im sie spodobał i go zatrzymali, potem go na smyczy wyprowadzali , dosłownie uwięzili mi psa ( a oni mieszkali w bloku niedaleko) ale na szczęscie wszystkie dzieciaki z bloku wiedziały że nam pies zginął i któreś go zobaczyło z tymi ludxmi na smyczy i poszło za nimi i zobaczyło gdzie mieszkają no i tak go odzyskaliśmy :) a cieszył się niesamowicie przez kilka dni..jak by go na smyczy nie mieli to pewnie by wrócił do domu bo psy pamietają drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
a co porabiam? wybrałam juz właściwie studia podyplomowe...choć wolałabym do wrocka , ale nie mam tam nikogo znajomego gdzie mogłabym tanio przesypiac tą jedną czy dwie noce a tam są drogie noclegi, no i dojazdy też bo daleko i koszty się robia duże więc nie stać mnie raczej, za mało zarabiam :/...i zdecyduje się chyba blizej, zobacze co z tego wyniknie...bo ja chciałabym sie czegoś nauczyć a nie tylko papier dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
a poza tym to mi się chce jechać w góry jesienią :) i zastanawiam się czy nie wyskoczyć w świętokrzyskie bo najbliżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cas tez chcetnie bym pochodzila w gory w ta ;piekna jesien ale poki co nei amm srodkow na koncie:( dobranoc:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
na 5 dni to trzeba by miec jakies 180 zł plus jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas moze wiosna:classic_cool: juz zaczynam odkladac;) nie no mysle ze w koncu zacznie mi sie ukladac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas moze wiosna:classic_cool: juz zaczynam odkladac;) nie no mysle ze w koncu zacznie mi sie ukladac;) jesc duzo nie musze najwyzej schudne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
schudniesz ale po górach nie będziesz miała siły chodzić :P ja wolałabym nie schudnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FHG dziewczyna nic nie musi:P:P Czas wystarczy mi batonik i bedzie sila na wszystko:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
hehe Seti to samo sobie pomyślałam że dziewczyna nic nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
a od batonika raczej nie schudniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas solidarnosc jajnikow:D;) schudlabym, bo przeciez bym spalila te kalorie chodzac po gorach;0 a batonik dostarcza duzo weglowodanow czyli duzo energii:classic_cool: siedzac i jedzac to na pewno mozna przytyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
no tak faktycznie spaliłabyś...czyli waga by pozostała taka sama :P poza tym używiłabyś się pewnie przy mnie, bo ja nie lubie jak ktoś jest głodny gdy ja jem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zaraz dostane kota, przez sasiadów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
Hej wam Seti co z tyloma kotami robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
jak ci się tak kocą i kocą i kocą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas nic nie robie:) rozdajemy ludziom na wsi ;) obecnie mam 5 chbya:D tez 2wydamy bo to malutkie:) a 3kocice sie ostana one nie sa w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
a nie myśłaś o jakiejś antykoncepcji dla nich? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
PS. a w ogóle to jestem dzisiaj wkurzona bo nie uruchomili mi kierunku studiów i jestem do tyłu bo juz nie mogę ( i w sumie nie mam gdzie) gdzie indziej złożyc papierów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
jak nie uruchomią znowu w semstrze letnim ( luty) to w końcu będę zmuszona wylądowac w tym wrocku :/ ( co mi sie nie usmeicha bo tam jest drożej i daleko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasm a co to za kierunek???;) mzo emi podpasuje;) nie myslalam o anty gdybym to ja je utrzymywala to byum pomyslala ;) dobranoc🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×