Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

stic niektórzy maja ferie a szczegóły zna kruk i wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyparowalo towarzystwo - schadzka pewnie edzie po 21:00 jak wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea Seti zlapala jakiegos dola i poszla, a o Mala pytaj Stica, a propo sprawdz poczte Sticu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea--->Aaaaa no chyba że tak :) Ale całe ferie przed kompem - kurcze Ty chyba rzeczywiście masz ochotę na kruka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
czeeeeeeesc :) alescie sie rozpisali tu ho ho ho,kiedy ja to przeczytam wszystko,wogole w temacie nie jestem :( ale bylo sniezne szalenstwo :D ,jejciu :) na nartkach posmigalam az sie buzka mi sieszy od paru dni co tam ciekawego w skrocie u Was??stic, kruk ,lotka ... widze duzo nowych osob :) fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała gdzieś poszła ale nie wiem gdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w mordę detonation wróciła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Destination, ale bym sobie pojechal w gory :( Pojezdzil na nartach, ale nie ma z kim. U nas nic takiego Sticu jakies dwuznaczne tutaj insynuacje wprowadza i porwal Malej parapet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku ---> Ja dwuznaczne - że niby co ?? Detoni----> No wiesz troszkę się tutaj działo przez te kilka dni Nie wiem bo już zgubiłem rachubę kto kogo zna :) Topik od pogaduszek nie spadł chyba dalej jak na drugą stronę a w ciągy dnia to po prostu non stop dymi z małymi przerwami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde kruku nie mam tego maila - ale z ciekawosci powiedz masz zdjęcie Aleo ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
to fajnie ze tak sie rozwija:) hihihi moze wkrotcejuz nie bedzie tylu singli ;),jutro dokladnie poczytam zeby byc w temacie ale taki wyjazd w gory na nartki to naprawde polecam :)jakos tak energii to daje kruku to cza bylo gadac i tez sie zalapac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam, a ja juz go wyslalem z tlena z 30 minut temu tylko ten zalcznik ma przeszlo 1 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my żeśmy zgrzybieli przy komuterach bo tu momentami takie emocje były - ale raczej nie była dyskusja tylko rozmowa ;) Nie dasz rady tule tego jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chetnie bym gdzies wyjechal wzial urlop i zaszyl sie w chacie na tydzien schodzil tylko po wikt, albo wikt ze soba mial na tydzien. Na narty i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
a co wy sobie tak wysylacie????bo nie kapuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło kurczaki no to bedzie się to mielic z pół dnia No to czemu nie wygwałciłeś zdjecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detonation jakby to powiedzieć jest jeszcze pomarańczowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
eee tam zaszyl w chacie,na nartkach smiganie a potem grzane piwo z miodkiem to jest dopiero...:D hahhaa zgrzybieli??eeee nie sadze jak takie emocje byly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deto --->odkładam na urlop się już z drugi rok - kasy niet a potrzeby duże - ponadto sam nie pojadę a na stoku nie będę non stop na laski wpadał bo ktoś mi w końcu z płozy liścia sprzeda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie wszyscy się przyznali że chleją - tylko oczywyście w odpowienich proporcajch - ja z krukiem (innych facetów nie ma) to na maksa ile wejdzie (przynajmniej ja) a singlówy tak laicikowo ale też lubią miec humorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singlowy chleja miales wczoraj tu byc Stoku, taka jedna mloda robila driony zemsta barmana te tu sobie dopiero pochlaly a dola pozniej jakiego zlapaly ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku --->Dostałem maila - Ale z ciebie luzior !!!!! Normalnie piona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×