Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Bardzo ladnie seti tak do pozna siedziec... :) Dzis oczki na zapalkach, po tej zmianie czasu. :) Hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=========ppppppfffffffffff ta godzina wczoraj , to jeszcze nie byla taka pozna!!!!!!!!!!1 ja czesto o 2giej chodze spac czasami o 3ciej wiec wczoraju to o \"mlodej\" godzinie spac poszlam!!!!!!!!!!!!! nooo wiec berz takich mi tu:P:P :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o ktorej wstajesz jesli wolno wiedziec? To Ty taka nocna markini :P Twoj przyszly facet bedzie pewnie wniebowziety, bo po co spac skoro w loznku mozna robic o wiele ciekawsze rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
===wlasnie , wlasnie !:classic_cool:masz racje , tak pewnie bedzie:P dzis wstalam np o 9tej:) jutro musze wstanac troche wczesniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysypiasz sie w te 6 godzin? Ja bym chyba umarl jakbym normalnie spac nie poszedl! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=== alre ja mam tylko tak jak jestem w domku:) a juztro pojade......i tam nie mam netu;) tam spie naprawde dl;ugo:D nigdy nie mam na 8ma wiec..:classic_cool: no chbya , ze bieganie, to o 7mej wstaje ale najpozniej chodze spac o polnocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niegrzeczna! :P A to wszystko przez net! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ...widze ze rzucilas palenie, to dobrze ale jak jest, wytrzymujesz? Nie ciagnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, bo zajrzalem co tam napisalas o sobie :) Bede szczery, nigdy nie palilem, papierosów nie toleruje, draznia mnie! Dziewczyna ktora pali to brzydki obrazek, na mnie to dziala odstraszająco! :o Prawie w ogole? ;) To tak czy nie? Bo to tak jak bym pytal: czy jestes w ciąży, a Ty na to mi: trochę! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
======== hahaha masz racje ale palenie to nie ciaza:D wiec czasami jeszcze miewam takie mysli \"a zapalilabym sobie\" jak ktos np w moim towarzystwie sobie pali przy piwku;0 i to nie pali nalogowo ale okazyjnie wiec tak hymmm..........wrytualnie:P to wtedy miewam mtysli takie ale ogolnie to jestem tak nastawiona na niepalenie, ze nic mnie nie skusi!!!!!!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nie pal proszę, ja się zmywam, jutro do pracy... papaty! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
====no nie pale przecia mnie widok palacza chlopaka tez odstrasza a na dziewczyny patrze zzzzzzz takim politowaniem:D ja jutro do szkoly , wiec wczesniej sie zmyjne;) udanego tygoidnia i Branoc🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak do pozna bylas na tym odwyku? 🖐️ Seti!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...o proszę, ty tez sie lenisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjaa lenie sie:o w trakcie sprzatanska jestem:classic_cool:= kto mi okienko umyje???:):) [ladnie prosi:)] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja zostalem ranny, kuruje noge :) Myj myj, widze ze Swieta nadchodza! :) Moze tez by se umyl? Hm, zobaczymy jak z noga bedzie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
===== czy to wypadek przy pracy????czy tak balowales , ze noge zlamales?;) :P:P:P czy tylko taka marna wymowka:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w piłę rżnąłem, no i kontuzja... nic powaznego ale ciezko chodzic, muszę się trochę poszanować! Widze, ze okno sie suszy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjaaa suszy sie :P wietrzy sie na razie:D ;) bez kitu!do wieczora w takim tempie nie umyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No to faktycznie... lepiej myj po przegrasz zycie na kafeterii! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co na obiad? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam czwartkowe skrzydelka:D;) i warzywka na patelnie:) Gotowa gratulacje!!!! ja z moja praca w lesie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×