Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

stic strona 68 wypowiedź kruka o godz. 19.27 odebrałam to, jakby mnie potraktował jak pierwszą lepszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to po apelu kruku...jakie plany na wieczór ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea no wiem że brzmi to co najmniej hujowo :( No ale przecież czasu nie cofniem...:( No możemy wymazać tego jednego posta i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie przejmujcie się mną chyba pójde wziąć prysznic... dla relaksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurfa ...kruku przeproś i tyle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam po raz drugi, no ale co ja moge pisalem szybko i nieprzemyslanie:( Alea wybacz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh co za zycie chyba bede sie mniej udzielal tutaj temat zejdzie na 80 strone i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja czaje - no wiem że chciałeś dobrze - no ale wyszło jak w tym kawale z ...kochanie podasz mi sól...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej kruku to wina tego że ludzie przez neta nie znają swojej wrażliwości - inaczej real :( Niestety ale myślę że jest wiele sposobów aby załagodzić sprawę...mam pomysł niech tylko Alea się pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale czasu juz nie cofne a Alea sie obrazila, chyba trafilem ja torpeda w sama burte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotyka się 2 kumpli i jeden mówi do drugiego: - rozwodzę się. - ja tez. - a to czemu? - przejęzyczyłem się. poszedłem z żoną na zakupy i chciałem jej powiedzieć, \"ale masz zniszczona torbę\", a powiedziałem niechcący: \"ale masz zniszczona mordę\". No i nie dala sobie wytłumaczyć, ze to niechcący... - to tak jak u mnie - mówi drugi kumpel. - moja żona tez nie dala sobie wytłumaczyć, ze to było zwykle przejęzyczenie. - a co powiedziałeś? - jedliśmy obiad. chciałem powiedzieć \"kochanie podaj mi sól\", a powiedziałem: \"ty stara pierdolona kurwo. Zjebałaś mi cale życie!\" Ale to nie koniecznie dobry przykład Aleo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Stiku tutaj jest inaczej niz w realu dlatego ten pub by sie juz przydal. Zupelnie inna rozmowa wtedy jest, a tu to jak z Polska gospodarka-chcialem dobrze a wyszlo jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Kruku :) wiem :) dobre powiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to kobiety - zobacz ile one mają róznego rodzaju rozterek...nie da rady, jak to ktoś powiedział \"facet spadł z dzrzewa i był tak leniwy, że nie chciało mu sie na nie z powrotem wejść - no to kobieta zeszła dla niego. Nasza głupota nie idzie w parze z ich wrażliwością i intelektem (ale jutro po mnie Reni będzie jeździć) ło już dzisiaj czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Kruku niewielu jest w sumie samotnych facetów (pomijając TMT no ale to wyjątek). Typowy facet jest cwany - wyrywa dziewczynę na dyskotece i kłamie ile się da :) Ja wolę zacząć z kobietą rozmawiać o moich wadach niż zaletach - dlatego jestem sam...no może trochę pakudny jestem ale to jeszcze ujdzie jakoś w tłoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko zrozumieć pewne rzeczy. Czasem cos sie powie zaszybko i sytuacja wymknie sie spod kontroli. NO ja chyba pojde sobie pograc w port royal2 bo cos nie widze tutaj zeby Alea dala jeszcze znak zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da znać nie przejmuj się :) Zobaczysz ... do jutra Kruku...idę moczyć dupę w kiszonej kapuście...Aldea się pojawi bo poszła się kąpać ale zajrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jest Sticu, jak facet jest sam to jest podejzany. Ja znow palne jedno glupstwo i wychodzi taka sytuacja jak dzisiaj z Alea i mleko rozlane. Juz nie pomogaja grozby i prosby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
stic ty wredoto okropna nie dosyc ze wracalam do domu i jak czubek sama do siebie smialam sie z tego grzyba to teraz mnie przerabiasz, teraz to napewno nie przesle innych swoich fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku daj jej czas...pójdzie wykapie się...pomyśli faceci są fajni ale głupstwa pletą - no ale co będę sama na drzewie siedziała jak on już tam na dole ;) Zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni--->Kobieto chodzi o wypowiedź nie o zdjęcie - sprawdź proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni sie pojawila. Alea jest twarda ciezko bedzie jej mialo przejsc. Bede pozaniej na ra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
co mi mialo przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni streszczę ci to---> Kruk zrobił małego zonka i Alea złapała doła...no teraz Alea ma trochę żal do kruka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
ok to nie mi mialo przechodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×