Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dojrzała

Seks rodziców - młodzi - jak go odbieracie

Polecane posty

Gość gość
Kiedyś jak moi rodzice wyjechali to zaprosiłam swojego chłopaka do domu. Co prawda gadali żebym nikogo nie zapraszala ale nie mogłam się oprzeć. Mój chłopak jest świetny w seksie. Jak tylko wszedł do domu zaczęliśmy się namiętnie i dziko ******* Poszliśmy do sypialni. Gdy byłam gola i on też było tak miło. Darłam się w niebo głosy. Było tak dobrze. Och jaki on jest sexy. Powtarzalismy tak przez tydzień. Ostatniego dnia się stało. Rodzice przyjechali dzień wcześniej. Wpadli do sypialni. Początkowo ich nie zauważyliśmy ale potem... To było okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w 100% z tymi co bronią rodziców. Sam jestem ojcem 15-to letniego chłopaka. My z żoną mamy po 36 lat, to już nie możemy uprawiać sexu???? Mieszkanie mamy dosyć małe, syn od dawna nie chodzi o 20.00 spać, ja wstaje codziennie o 5.00 do pracy, więc jak i kiedy mamy to robić??? Wiem że nie raz nas słyszy a kilka razy nawet zobaczył, ale nie jest takim rozpuszczonym bachorem jak co niektórzy na tym forum. W jednym tylko macie rację, że wasi rodzice nie powinni uprawiać seksu, ale tylko około 9 miesięcy przed waszym narodzeniem,,, i był by spokuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka Wszystkim :) Mam 16 lat. Moi rodzice często uprawiają sex. Mamy pokoje obok i po prostu słyszę jęki, okrzyki itd. Toleruję to, rozumiem, że mają swoje potrzeby itd. Ale jakiś miesiąc temu po prostu przesadzili. Pojechaliśmy na wakacje i mieliśmy wspólny pokój. Wszystko było ok aż tu nagle drugiej nocy po przyjeździe nad morze słyszę obok na łóżku jakieś ciche śmiechy. Postanowiłam udawać, że śpię w końcu przecież było ciemno. Aż w końcu usłyszałam jak mój tata powiedział do mamy taki tekst: " Gosia pobzykamy się"? A moja mama na to " Przestań przecież obok na łóżku jest Ola", a mój tata na to" Ola śpi obiecuję, że będę cicho, nie bądź taka. Fujara mi już stoi". No i po jakieś chwili ojciec położył się na mamie i zaczął ją bzykać. Ojciec trochę pojękiwał a moja matka wydawała z siebie takie odgłosy jak : ooooo, aaaaa,ahhhhh, ohhhh, mhhh. To trwało jakieś pół godziny. Co jak co ale uważam, że przy mnie tego nie powinni robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on pojekiwal ona wydawala odglosy a ty lezalas i cierpialas :D dobre , choc nieco polityczne inaczej mowiac dziecko pierdolisz bzdety choc kto wie jaki jest twoj fetysz wez sie za nauke bo wakacje sie koncza a pewnie kilka poprawek na karku?? czy jak to tam teraz wyglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie smof tez by sie przydalo troche pouczyc analfabeto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi rodzice też kiedyś uprawiali sex jak ja byłam z nimi w jednym pokoju, to było u moich dziadków w domu jak pojechaliśmy do nich na Święta Wielkanocne. Co prawda to jest dość duży pokój ale jednak, miałam wtedy 14 lat. A oni po 44 lata. Pamiętam to dokładnie bo byłam wtedy w okresie dojrzewania i interesowały mnie te sprawy, byłam tego bardzo ciekawa, tym bardziej, że nigdy wcześniej moich rodziców ani nie słyszałam ani nie widziałam podczas sexu. Więc to było tak, położyliśmy się spać i jakoś niedługo po tym jak pewnie myśleli, że śpię. Moja mama powiedziała do taty, że ,, jej c*pcia jest już wilgotna ''. A mój tata powiedział na to, że ,, ma też dzisiaj ochotę ''. No i po jakiś paru minutach zaczęło się. Moja mama ujeżdżała mojego tatę i trochę pojękiwała. Na końcu tata do mamy powiedział, że muszę robić to częściej. A najlepsze było na drugi dzień. Bo w związku z tym , że były to święta to w domu moich dziadków byli również mój wujek brat taty z żoną i dwoma synami no i oni mieli obok nas pokój a dziadkowie od drugiej strony. No i rano przed śniadaniem wielkanocnym, słyszałam bo byłam na korytarzu, moja ciocia powiedziała do mamy coś takiego ,, no dzisiaj to się chyba nie wyspałaś'' ;) więc pewnie słyszała sex moich rodziców. A moja babcia potem do mojej mamy i taty powiedziała ,, ale z was świntuchy, żeby przy dziecku się mientolić'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nieźle Twoi rodzice są niewyżyci. Ale tutaj widzę, że inicjatywa była Twojej mamy, podobnie jak u mnie. Moja mama też zawsze jak ,, ma ochotę'' to już jak robi kolację to np. mówi do mojego taty, że ona dzisiaj w nocy też taką ,,kiełbaskę'' będzie chciała do swojej bułeczki;) A mój tata od razu cały czerwony się robi :) Alena szczęście ich nie słyszę bo mają pokój na dole a jak do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie podglądac rodzicow jak się bzykają mocno mi wtedy stoi a ja sobie robie dobrze i mocno tryskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 125564
nie wiem czy jestem inny czytajac ok 20 postow to wszystkie to wkurza . A mnie to podnieca nie mam nic przeciwko mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie raz słyszałam i widziałam jak rodzice się bzykają . Wiem również że nie robią tego tylko sami ale spotykają się w trójkątach i z innymi parami jeżdżą też do swingers klubu i mi to nie przeszkadza a nawet jestem zadowolona że są tacy wyluzowani a nie jakieś wapniaki. Mam 19 lat i od ponad 2 lat też legalnie bzykam się w domu z chłopakiem . czasami też jesteśmy głośno i rodzice też już widzieli mnie w akcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 18 lat i nie przeszkadza mi to jak rodzice się kochają że słychać jak mama przeżywa orgazm albo jak tata dochodzi.Lubię też ich podglądać bo jest na co popatrzeć bawią się raczej ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię podsłuchiwać i podglądać rodziców jak uprawiają seks robię się wtedy mokra i też się zabawiam swoją cipką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

slyszec odglosy seksu czy orgazmu wielerazy slyszalam a raz nawet widzialam bylo to latem byli u nas znajomi rodzicow biwakowali w ogrodzie po odejsciu znajomych rodzice wzieli sie za sprzatanie na koniec tata zagadal ze mial by ochote na sex pod golym niebem w taka noc jak dzisiejsza mama na to czytasz w moich myslach  no to do roboty.ja wszystko widzialam i slyszalam bo okno pokoju jest z strony ogrodu do tego caly ogrod byl oswietlony .co tam sie dzialo maczuga taty namietnie bzykala cipke mamy a ja widzac to mialam niezla lekcje ich igraszki trwaly 1,5 godziny a z wrazenia moja pizama w kroku byla mokra a sutki sterczaly jak u karmiacej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×