Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ustrzelona z łuku

Sex ze Strzelcem

Polecane posty

Gość taka sobie kobitka..
a ja jestem strzelcem..i uwielbiam seks..mogłabym to robić ciągle ale tylko z jednym mężczyzną..z moim ukochanym mężusiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczelec
A ja jestem strzelec, mam pannę i też mógłbym to robić codziennie. ALE ONA NIESTETY NIE ! WIĘC NIE NERWOWAĆ MNIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfeusz dawaj to co obiecałeś:) Fotozeta bo tam był jako mąż, a tu męzczyzna;) o Pani piszą tak: PANI STRZELEC Paskudna zołza. Złośliwa, nienawidząca kobiet, gnuśna bałaganiara. Wyjątkowo wredny charakter idealnie odbija się na jej pretensjonalnej, nalanej twarzy. Ludzie specjalnie się do niej nie garną, a wręcz przeciwnie. Jest agresywna, zaczepna i pełna wulgarnego, jadowitego zadowolenia z siebie. W młodości ugania się za chłopcami, po czym wchodzi jej to w nawyk i trwa do późnej, groteskowej starości. Nie przepuści żadnemu osobnikowi płci przeciwnej. O ile jest przystojny, ciągnie go podstępnie do sypialni i gotuje mu \"to co mamusia\". O ile nie jest przystojny, przyczepia się do niego jak rzep i popisuje się niewybrednymi złośliwościami, żeby zwrócić uwagę towarzystwa. Aby rozszerzyć swój zakres znęcania się nad światem kupuje, a chętniej podkrada zwierzęta, na które może się bezkarnie wydzierać lub dręczyć wymyślnie, co uwielbia. W gnębi duszy jest skąpa. Chętnie wyłudza stare ubrania i zaproszenia od bogatych znajomych, gdzie je i pije bez opamiętania. Z oszczędności hoduje jarzyny, choćby na parapecie kawalerki, 3 m od autostrady. Ma zawsze rozmazany tani makijaż i brudne ręce, bo na mydle też oszczędza. Przeważnie ma jakiegoś rozdeptanego męża i dzieci, ale trwa to relatywnie krótko, bo mężczyźni uciekają od niej na koniec świata, wymyślając jakiekolwiek wykręty, żeby w ogóle wydostać się z domu, w którym Pani Strzelec nie przepuści nikomu rechocąc z własnych konceptów. Na starość na żylastych nogach z trudem nadąża za ukochanymi młodzieńcami. Siedzi na balkonie, ciągnie kota za ogon i je nie umyte marchewki własnego chowu, przeglądając się z zachwytem w lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mój jest bbbbardzo dobry na 3 strony A4 i to wszystko prawda juz od dwóch godzin boli mnie brzuch:D:D:D:D Dzieci marionetki w wyrośniętych ubrankach muszą myć ręce 50 razy dziennie i składać skarpetki w kancik. O mężu nie ma co mówić, bo przy pierwszej okazji ucieka. O ile śpiewa, to najwyżej wyje, o ile jest projektantką mody, jej czołowym osiągnięciem jest pokrowiec na syrenkę w łowickie pasy.Kończy jako wyliniała laleczka w różowej czapeczce, kupująca sobie miejsce na niegustowny grobowiec z płaczącym cherubinkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłe hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se
mrrr, tez strzelczyni, tez moze byc non stop ale powoli robie sie oziebla, no coz, zima tez w uczuciach hmm..w horoskopach chyba byl mi pisany nowy zwiazek od lutego, hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se
woow, to o mnie, ten opis pani Strzelec, ]a wlasnie,k nie pomyslalam, kupie jakies nasiona marchewek, bo lubie, i mam balkon, bo kota i psy juz mam, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewaznie
ale trwał bedzie krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Strzelca
z tym ognistym temperamentem faceta Łucznika to trochę przesadzacie :o Jestem Skorpionicą i jeśli chodzi o temperament, to mąż mi nie dorównuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahomed z Tikritu
hehe, co do strzelca sprawa jest banalnie prosta, taki facet po prostu nie wytrzymuje z jedną kobietą choćby byla to miss swiata, extra-obciagara i mistrzyni kuchni wloskiej z extra dupcią i zderzakami, ten typ tak ma ze potrzebuje zmian, stąd silne pragnienie wolności, podróży, nowych znajomości małżeństwo to nie jest najlepsza rzecz dla strzelca, zdarza sie ze bardzo wowczas cierpi albo zdradza raniac druga osobe, jego zdrada ma jednak zawsze wymiar cielesny, bo jesli juz strzelec kogos kocha to kocha jak nikt na swiecie kazdy znak Zodiaku ma typowe dla siebie cechy, a strzelce sa wlasnie takie... wiem, bo sam nim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Strzelca
zgadzam się z Tobą! dlatego Strzelec NIGDY nie powinien się żenić!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _szybka_
znak zodiaku owszem poniekad determinuje osobowosc ale nie przesadzajmy ze strzelec nie powinien sie nigdy zenic! znam kilku strzelcow i oni sa raczej monogamistami, nie mieli problemow z podjeciem decyzji o ozenku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszcie cos optymistycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym slubem ...uwazam ze kazdy jesli kogos pokocha to bez wzgledu na swoje potrzeby seksualne potrafi byc wierny ....to zalezy takze i od zasad moralnych , jakie sie posiada ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustrzelona z łuku
skoro wszyscy sie zgadzaja z "ognistym" temeperamentem Strzelca. to napiszcie: co lubi Strzelec?? chodzi mi o to jakie urozmaicenia w seksie lubi, na co zwraca uwage, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×