Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Byczek77

Oblicza miłości..

Polecane posty

Co Wy wiecie o miłości :) Na miłość nigdy nie jest za późno. Owa miłość, jest bardzo tolerancyjna: - Nie zagląda do Twojej metryki urodzenia; - Nie zerka na Twój stan konta; - Nie przeszkadza je kolor skóry; - Nie dotyka bez powodu :) Jest tego tak wiele… Nauczcie się doceniać to co macie ! Nie ma to jak poklikać w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka> Na to pytanie odpowiedz sobie sama. Pamiętaj jednak, że: Miłość jest darem, teraz tylko kwestia, jak go wykorzystamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczka> Ten, czy inny temat.. Każdy temat potrafi być absorbujący na swój sposób – pod warunkiem, że znajdą się ciekawi dyskutanci. Miłość – temat rzeka :) Poza tym, nietrudno zauważyć jak bardzo często narzekamy, użalamy się, zazdrościmy innymi, podczas gdy sami nie czyni nic, by dokonać zmian w naszym życiu, związku - o ile są potrzebne. Bardzo często potrafimy wymagać, dając z siebie tak niewiele. Brazylijskie seriale.. piękne samochody.. dobrze sytuowani ludzie.. przelewające się pieniądze.. wystawne kolacje.. piękni i znani adoratorzy.. idealni kochankowie.. któż nie lubi pomarzyć :) Tylko marzyć to jedno, a żyć w realiach to drugie. „Nie wszystko złoto co się świeci” – naucz się cieszyć tym co masz, spróbuj to docenić, poznać, zrozumieć, ewentualnie dopomóż. Uwierz, we dwoje jest znacznie lżej dokonywać zmian. Kłopot w tym, że bardzo często zniechęcamy nie tylko siebie, ale i kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu niebezpieczne związki
no dobra..a może tak bezpośrednio..co się stało i w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą.\" ( św. Paweł) A ja nie mam miłości :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu..> Nic się niestało. :) W obecnej chwili jestem sam - nie mam problemów ;) To tylko propozycja tematu do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu niebezpieczne związki
Kto, jak i do czego Cię Byczku zniechęcił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu> Oboje zniechęciliśmy się. Przestaliśmy dokładać do kominka. Zrobiło się zimno i nieprzyjemnie. Zbyt długo to trwało. Musiałem to przerwać, ponieważ jestem człowiekiem ciepłolubnym. Nie byłem specjalnie powstrzymywany, co jeszcze bardziej utwierdziło mnie w słuszności tej decyzji. To była wspólna, przemyślana i dojrzała decyzja. Jednym z nielicznych plusów tej sytuacji, było to, że nie byliśmy małżeństwem – tego nie darowałbym sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiatko
Byczek, a co ty z tym stanem konta tu wyskoczyłeś? Masz złe zdanie o kobietach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiatko> w kwestii konta: Chciałem tylko podkreślić bezinteresowność miłości względem naszych dobór materialnych - czyż to nie wspaniałe ? zdanie o kobietach: Oczywiście, że nie. Kobiety zawsze były i będą dla mnie \"obiektem\" zainteresowania :) - ale miłość pozostawiam dla tej jedynej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu niebezpieczne związki
podobno bezinteresowna to jest tylko miłość rodzicielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu niebezpieczne związki
wierzyć to znaczy ufać..nigdy ani na moment nie przestałeś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu> Cóż, ludzka słabość i mnie dosięgła :) Warto jednak pamiętać, ze prawdziwe oblicze wiary, uwidacznia się właśnie w tych gorszych momentach naszego życia. Dlatego wspominałem o tym, abyśmy nauczyli się doceniać to co mamy, by w chwilach słabości zrozumieć jak wiele możemy stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu niebezpieczne związki
jak często i jak długo modlisz się o cud? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu> Codziennie, już kilka się dokonało :) Może dodasz coś \"głębszego\" od siebie w temacie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do A Thousand And One Night
Twoje filmy sa beznadziejne :( Wysil sie troche i rusz fantazje, albo nie zasmiecaj topikow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×