Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondi_84

PROBLEM Z PREZERWATYWA

Polecane posty

Zaczęłam współżycie ze swoim chłopakiem i zabezpieczamy się prezerwatywą i ostatnio z naszego seksu nic nie wyf\\\\chodzi ponieważ po założeniu chłopakowi prezerwatywy jego penic wiodczeje i nie można go wproawdzić do pochwy i później już jest taki cały. Do tej pory nie było takich problemów, w grze wstępnej pieściłam go oralnie i wszystko układało sie ładnie. Co mam zrobić w tej sytuacji? Chciałabym tylko dodać, że jesteśmy dla siebie pierwszymi partnerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to prowokacja
Dziewczyno.......jak mu opada w gumce to zmykaj do lepszego. Jak się nie nauczy to będzie jak z moim.....od 10lat opada mu w gumie i truję się czy chcę czy nie bo jak nie to seksu niet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to prowokacja
opada mu jak założy gumkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to prowokacja
nie popuszczaj mu. to jego zasrany obowiązek. Jak mu odpuścisz teraz to będzie zwalał na ciebie cały ciężar zntykoncepcji a on będzie zadowolony że lepiej cię czuje i będzie walił całą resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz się przestać podszywać jak chcesz sie pośmiać to idz do cyrku!!!! Tak jak zakłada to mu opada i nie może wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio nie odpuszczam tylko zastanwiam sie jak rozwiąząć ten problem? I w czym twki przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuwa
Kup twojemu chłopakowi gumke o rozmiarze XXL z dodatkowym nawilżeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor_proktor
Pewnie ojciec chłopaka molestował w dzieciństwie, a z zawodu jest wulkanizatorem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek50
Mam ten sam problem. Nalezy duzo wcześniej przed bara-bara wyjąć prezerwatywę z opakowania i mieć ja blisko siebie. Załozyć jak najszybciej jak penis jeszcze sztywny. Jak najmniej należy się rozpraszać procesem zakładania prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie on bardzo sie angazuje w zakładanie tej prezerwatywy, i nie chcę sie rozluznic i uspokoic zebym ja to zorbila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TV
poprostu rozmawiaj z Nim szczerze a nie z osobami na forum ------------------------------------- www.komputer.gourl.org -------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam
Ja z moim mialam to samo, tez bylismy dla siebie pierwszymi partnerami, probowalismi sporo razy i zawsze konczylo sie na tym samym.. - w koncu ja zrezygnowalam i zostaly tylko tabletki, do tej pory tylko ja sie zabezpieczam ale czy to jest wyjscie na stale? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale przeciez cala odpowiedzialnosco za antykoncepcje nie moze byc przerzucona na kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek50
Rozrywanie zębami opakowania z prezerwatywą bardzo rozprasza. Trzeba to zrobić wcześnij. Zakładanie gumy, szczególnie jak guma jest normalnego rozmiaru a mały ma wiekszy rozmiar jest troche kłopotliwe i wtedy mały ma tendencje do opadania. Również trudno sie zakłada jak jest słabe nawilżenie. Reasumujac. 1. Prezerwatywa wyjeta wcześniej z opakowania, połozona na wyciagnięcie reki 2. Prezerwatywa wiekszego rozmiaru 3. Prezerwatywa z dodatkowym nawilżeniem 4. Szybkie zakładanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek 42
Już od kilkunastu lat moja żona zajmuje się zakładaniem gumy. Ja otwieram pudełko a ona zakłada - nikt nie zrobi tego lepiej, delikatniej i z większą cerpliwością niż dziewczyna. Ja trzymam swojego ptaka i czekam z cierpliwością aż go ubierze, przypominam jej że bez powietrza (bo nie cierpię bombli pomiędzy gumeczką jak cię nie czujeicipeczki) no i .......no i jazdaaaaaa. Uwielbiam to...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za rady, postram sie wcielic w zycie zobaczymy co z tegp wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak blondi84 tylko ciiiii
podejrewam ze potrzebny mu jest stymulator w postacie Twojej najlepszej przyjaciolki, zapros ja na sex a na bank nie bedziesz maial takich problemow wiecje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jestescie dla sebie pierwszymi partnerami to normalne ze mu opada;) on sie stresuje, chce zrobic jak najlepsze wrazenie itp. ;) wykaz sie taktem, cierpliwoscia, a na pewno bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceli szpak a to mój
niech nie zakłada jej a niech spuszcza ci sie do dupy i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że te problemy są spowodowane początkiem współżycia - facet się denerwuje, stresuje a to może przeszkadzać. Po jakimś czasie powinno już być lepiej, ale jeśli on teraz ma nie używać prezerwatywy, to... jakoś Ty się musisz zabezpieczać (pigułki?). Zastanów się... Po kilku miesiącach (regularnego) współżycia chłopak powinien już nie mieć takiego problemu z prezerwatywami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze
go nie podniecasz hygenisto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są przypadki (wcale nie takie rzadkie) uczulenia na prezerwatywę. Czasami objawia się swędzeniem lub wysypką a czasem właśnie opada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i masz racje z tym uczuleniem bo jak ją zdejmie to powraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej uczulają zapachowe i przedłużające stosunek, czasem też nawilżane. Można złapać uczulenie nawet jeśli wcześniej się nie miało (zarówno kobieta jaki facet) miejscom intymnym nie służy tyle chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście to nie musi być przyczyną i życzę Ci aby tak nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Call Girl dziekuje za rady, ale mysle ze za bardzo sie stresuje ta cala sytuacja i zeby wszystko bylo dobrze, wiadomo pocztatki sa trudne i nigdy nie jest wszystko idelanie, ale z czasem wszystko sie uklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze, nie słuchaj tych pierdolniętych idiotek, co obciągają każdemu.Jak kutas byłby sztywny jak laska ebonitowa i w zależności od zachcianki duży lub mały to i tak byłoby im mało. Po drugie, kutas to nie stercząca pała, którą włącza się i wyłacza przyciskiem. Niektóre głupie dupy tego nie rozumieją. Wyściel sobie cipe ceratą i zobaczymy jak będzie fajnie. Zamykasz chuja w szczelnym kapturku, bez powietrza i bez niczego i KURWA dziwicie się że opada???? Po trzecie, chłopak może się bać, bo dziś jest taka presaja jebania, pierdolenia, ż możę się stresować....bo może...UWAGA DLA WSZYSTKICH KUREW.....on Cie kocha. Ja miałem tak samo, a po miesięcu kochałem moją dziewczynę tak mocno i tk wyrafinowanie, że jęczała z radości. Tylko kurwy się dobrze bzykają na pierwszych randkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×