Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość manius

czy powinienem to zrobic?

Polecane posty

Gość manius

od jakiegos czasu siostra mojej dziewczyny daje mi wyrazne sygnaly ze jej sie podobam, widze ze chce czegos wiecej, ostatnio mnie pocalowala nawet, i caly czas patrzy nam mnie wzrokiem pelnym porzadania...co byscie zrobili na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius
tyle ze z jednej strony zalezy mi na mojej dziewczynie, a zdrugiej jej siostra strasznei mnie pociaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogórki kwaszonki
kolejne z pytan : ciastko z kremem czy kotlet z ziemniakami zdecyduj sie jak sie nie porzydgasz to wpierdalaj na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius
a co ty bys zrobil na moim miejscu cwaniaczku z miodem w uszach, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius
no niby tak, ale ja jestem pedziem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GejLand
I mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius
ale on już nie żyje :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nekro fillus
podaj nazwę cmentarza, kwaterę i nazwisko na nagrobku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra Twojej dziewczyny Cię testuje. Kto wie, może nawet za wiedzą Twojej dziewczyny? Jak się skusisz, to dziewczyna Cię rzuci, na jej siostrę też nie licz - po co miałaby się wiązać z takim facetem, który nie ma żadnych zasad i który zdradza swoją dziewczynę?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieć swoje zdanie
Zgadzam się z Casanovą a poza tym,do twojej wiadomości robaku,zdradziłeś już dziewczynę.Jak mogłeś pocałować inną ty myślący kutasem samcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaa_
pomyśl co się może stać jeśli ulegniesz siostrze Twojej dziewczyny znienawidzi Cię dziewczyna, bo wątpię aby wybaczyła siosty się skłócą i to zapewne poważnie jaki stosunek będą mieli do Ciebie ich rodzice? zastanów się czy aby warto . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był taki kawał, albo hiftoria z życia... Facet miał wziąść ślub. Dzień przed ślubem przyjeżdża do domu. Przyszłej małżonki nie ma. Za to jej siostra w roznegliżowanej sukience daje mu do zrozumienia że chce się z nim przespać puki jest jeszcze kawalerem. Bo później by już nie mogła no bo jak z rodziną nie przystroi. Laska była niezła. Facet obraca się na pięcie i wychodzi. Tuż za drzwiami stoi jego ukochana (narzeczona). Jak go tylko zobaczyła rzuca mu się na szyje i woła. Kochany wiedziałam, że mnie nie zdradzisz. Zdałeś mój mały test. Teraz jestem pewna że wybrałam właściwego faceta. A co sobie myśli ten facet? Kurwa, jak dobrze że prezerwatywy wożę w samochodzie a nie noszę w portfelu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casanova może mieć racje. Może być podpucha. Baby są wredne. Same się do tego przyznają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×