Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anie

PODWÓJNA CELULOZA firmy TIANSHi

Polecane posty

Gość swirek72
strasznie mi sie chce pic!!! slodki posmak w buzi dla mnie dziwne!! jak pije wode tez ma slodkawy smak i boli mnie podbrzusze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świrek ty w ciaży jesteś
:D chce ci sie pić to się napij :P te tabletki ani n ie pomoga ani nie zaszkodzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
noi jest mi troche nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
jak to w ciazy !!! nie strasz a jezeli tak to nie powinnam brac c , przeciez ja jestem na tabl antykoncepcyjnych niemozliwe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
jak cxzytam to co napisalam to masz racje objawy jakbym byla w ciazy , ALE wczoraj nic mi nie bylo woda normalnie smakowala , mysle ze to przez c wolalabym zeby tak bylo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świrek ty w ciaży jesteś
nie jestem od straszenia :D ale Twoje objawy na to wskazują, zrób sobie test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
biore taletki antykon, ale wszystko jest mozliwe zamierzam isc za twoja rada i jutro zrobie test!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
nie jestem!!!!! a skad wiesz ze tak nie dziala celuloza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swoja
witam!! Czy udało się komuś pozbyć kilku kilogramów przy zażywaniu tego leku? I jake są newgatywne objawy po kilu dniach stosowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo Ja,jak na razie wziełam 10 tabletek,czyli 5 dni(dostałam na próbę od kumpeli zanim zamówiłam) Od jutra zacznę znów brać:) Po senesie na drugi dzień nie wychodziłam z toalety..hihi Po C chyba wypróbuję L.A co!! :DNajpierw czyszczenie jelit a potem ich syfienie;)Biorąc pod uwagę zalecenia importera z Wa-wy to powinnam wziąć ze 2 opakowania,bo jadam w fast foodach. Jak na razie pare moich znajomych już to bierze i tak:1 schudła ok 5kg,2 nie ma wagi..hihi..ale w brzuchu ma mniej,jak to określiła ,,kamieni,,-ale zażyła już całą paczkę,teraz zamawia 2. Jeśli ktoś myśli,że to coś w rodzaju M to niech nawet nie próbuje tego brać:D TO JEST NA OCZYSZCZENIE JELIT! A NIE NA ODCHUDZANIE! Plusem jest to,że nie działa gwałtownie. Na efekty trzeba nieco poczekać. hmm...albo kupię L(M jak wiecie mi na serducho zaszkodził) i będę brała z C :D Znajoma mówi,że wówczas najlepiej ok godzinę przed śniadaniem wziąć C,zjeść i 2 godz po C brać L ..hehhehe Czyli(oto mój plan););) : wstaję o 6-łykam C do łózia jeszcze na godzinkę:D ok 7 a nawet 8 (zależy na którą ma córcia do szkółki) śniadanko po śniadanku L hmmm...śniadanko ok 8 raczej,żeby upłynęły te 2 godz Co za plan;) Po C raczej nie powinno być nie dobrze;)lepiej więc test zrobić :D:D Chociaż C lekko pęcznieje ok godzinki po zażyciu,by się mniej żreć chciało-może to ten efekt;) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilsen
Mimilka mogłabyś rozszyfrować te skróty? O ile to nie jest informacja celowo zaszyfrowana dla wtajemniczonych :D Też łykam celulozę, kończę opakowanie i nie czuję, żeby moje jelita pozbyły sie balastu :( Powinnam kupic jeszcze jedno opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
moim zdaniem to mimilka rozprowadza c i dlatego to tak chwali troche nie wporzadku!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mimilka....Jakies C, L, M... Co to w ogole jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
lillsen jak wygladaly twoje tabletki i jak wygladalo opakowanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świrek ;) Rozprowadza to moja koleżanka,ta co dała mi wypróbować;) A teraz ja w to wchodzę,bo sama chcę znów brać i moja mama i parę znajomych;)więc po co mam przepłacać:D Powiem wam,że cena dla klienta C to 76zł,znajoma wystawiła za 70zł no plus wysyłka-to mały ukłon w stronę potrzebujących;) Kuźwa,żeby nie było,że chcę na was zarabiać !!! wrrr...chcecie po cenach hurtowych?;) w sekrecie powiem,że to 19$ ;);) Właśnie czekam na przesyłkę i zaczynam żreć:DNo a potem L..hihih Nie mogę być zbytnio ,,oczyszczona,, bo mi jeszcze zaszkodzi:D Świrek,żeby nie było nieporozumień,laseczko;) to aukcje te były na moje konto w allegro(o to mnie poprosiła koleżanka-bo ja mam większe doświadczenie i więcej komentarzy,ale wysyłała ona) a te wystawione od teraz to już moja sprzedaż;) nie namawiam i pamiętajcie cudów nie ma;) Albo są (M i L) ale kosztem zdrówka dla niektórych;) Ale i tak se później kupię L :P nawet mąż nie ma nic przeciwko żebym drugi raz spróbowała :D pozdrówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to bierzesz?/ polukasz czy w wodzie rozdrabniasz>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
mimilka ! ciezko mi uwierzyc ze jest ktos kto nie chce na tym zarobic , a nawte przeciwnie jeszcze traci ZLOTY CZLOWIEK bzdury piszesz a my naiwnie ci wierzylismy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
dla zainteresowanych nie hamuje apetytu ciagle bym mogla jesc no i pic sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było,że wymyślam sobie sama ceny hurtowe itphttp://tianshi.savjeti.com/bosna/cjenik.htm to jest cennik tianshi,specjalnie nie po polsku;) I wiadomo,że na kimś tam sobie zarobię,bo bym sobie dupy nie zawracała-to tak na logikę;)Za przesyłki też płacę,więc nie jestem ,,dobrym wujkiem,,;) Ale na rodzinie np nie mam zamiaru zarabiać. A na forum piszę po prostu swoje odczucia co do różnych preparatów.Nie wmieszałam się w różne tematy forum z chęci zysku.Przecież pojawiam się tu nie od dziś.A próbuję schudnąć w różny sposób(pisałam o M,o L mojej siostry,o diecie kopenhaskiej,o herbatce z senesem,o balsamach różnych firm,o guamie,o abgimnicu,o odchudzaniu prądem-ooo to było najlepsze.heheh itd..) Uwierzcie mi,że są rzeczy na których dużo lepiej zarabiam niż na C;)-hmm na C jeszcze nie zarobiłam..hihi:) Zresztą ktoś inny założył ten temat:P I nie oszukuję pisząc o cudownym działaniu C. Zresztą na ten temat jest sporo do poczytania,nie ma co sugerować się opisami na allegro,że schudnie się 15kg;)To wszystko zależy od organizmu.Ja uczciwie piszę,że osoby które znam schudły średnio 6-8kg,ale są i takie co nic nie zrzuciły. I powtarzam,to nie jest następna odmiana cudownego leku odchudzającego.Od tego mamy M i L ;);) Świrek dziwię się,że po zażyciu paru tabletek spodziewałaś się spadku wagi jak po M;)Bo to nie o to biega. Ja po prostu szukam alternatyw. I nie sprzedaję tego od dawien dawna.Dopiero czekam na swoją pierwszą paczkę:D jesooo..znów mnie serducho kłuje:(dobrze,że już ćwiczyłam pozdrawiam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
moze masz racje liczylam od razu na cud, myslalam ze moj zajebisty apetyt zachamuje,no coz nie stalo sie tak . i jestem zla na siebie ze tak naprawde nie wiem co zamowilam i co zre! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świrek,nie przejmuj się,na 100% ci to nie zaszkodzi,tylko pomoże;) Ja zamierzam połączyć L i C..hehhe ciekawa jestem co z tego wyniknie;) Ale muszę na wypłatę poczekać;) pozdrawiam Cię świrku;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
dzeki za otuche POZDRAWIAM CIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
zjadalam dzisiaj 4 paczki i nie wiem czy na tym sie skonczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co świrek,skończyło się na czterech pączkach?;) Ja zjadłam 3,ale takie malutkie na wagę:D:D pozdrówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
TAK! mimilka jak wezme c to jest mi niedobrze- dziwne , pozniej to mija . no i w wc nie memjuz problemow! jak nie schudne po tym wezme m tak postanowilam , pozniej mi doradzisz co jest mniej szkodliwe m czy l pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świrek Ja wczoraj wznowiłam kurację c i dziś rano też było mi jakoś niedobrze.Dziwne bo w trakcie poprzednich 10szt nic takiego nie czułam.Może to kwestia dużej ilości wody,którą wypiłam łykając c ;)Wcześniej popijałam ok pół szklanki a dziś ok 1,5szkl.:D Nigdy nie piję wody na pusty żołądek rano.Ale spoko,nie trwało to długo,jakieś 15 min i już czułam się ok. A teraz zeżarłam chyba z 5 pierogów i umieram:DJednak mi się żołądek skurczył:D Czekam na wypłatę męża i kupuję jeszcze L.Tylko nie wiem czy brać c i l równocześnie...jaka ja niezdecydowana;) Na razie odstąpiłam pół opakowania mamie,jak skończymy te pół to znów weźmiemy następną paczkę na pół :D Chyba spróbuję brać c do momentu otrzymania L,wtedy odstawię c na jakiś tydzień coby wypróbować czy L mnie nie sieknie jak M i będę brała L na zmianę z C. Ale jeszcze cały czas myślę intensywnie..hheehe:) Jak już będę miała porównanie M z L to chętnie się podzielę odczuciami. Bo niestety po M czułam się krótko mówiąc nieciekawie. Mam nadzieję,że na L tak nie zareaguję;) Trzeba próbować:D pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
czesc mam kontakt na lidie i chyba zamowie , nie wytrzymam dluzej !!!! a jak czytam o dziwczynach , ktore tyle schudly to iim br zazdroszcze moze bede brala co drugi dzien chyba zadziala a ty jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swoja
Cześć swirek 72 czy możesz podać jakiś namiar na tą osobę bo ciekawi mnie jaka jest cena za L jak się to bierze i czyn się różni od C?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×