Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anie

PODWÓJNA CELULOZA firmy TIANSHi

Polecane posty

Gość sasa do lasa
oleg , masz sporo racji , ale większość jak widać woli iść na łatwiznę i tracić kasę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasa do lasa
no tylko z tym się nie zgodzę , że seks niby nie odchudza ? Ciekawi mnie niby dlaczego nie Twoim zdaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlock
DAM SOBIE DWIE RĘCE UCIĄĆ ŻE mimilka TO PRZEDSTAWICIEL FIRMY SPRZEDAJĄCEJ TO GÓW***. Dzieki wszystkim opiniom postanowiłem tego nie kupić a już chciałem, mój poprzednik ma racje, certyfikaty wielka wiedza o tym produkcie sugeruje jedno ona robi wszystko byście kupowały to za 89 zł a w zamian polecą z was koralikowe kupki hahaha tekst nadaje sie do szym majewski show , ja stosuję eurodietę POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illinois
Witam wszystkich, ja tez chcialabym schudnac, i to bardzo, ostatnio mialam duzo stresu 3 pogrzeby, jestem w trakcie rozwodu, waze 77kg przy wzroscie 168, zawsze wazylam nie wiecej niz 55kg. co zrobic zeby zleciec z wagi a nie zaszkodzic sobie? ma ktos pomysl, cwiczenia wchodza w gre, ale nie ma na to czasu, dom, dziecko i pies na mojej glowie, a pracuje 12 godzin dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwaśnica
Też brałam przez ponad miesiąc podczas podwójną celulozę. Stosowałam się do zaleceń. Żadnych zmian. Miałam potworne zaparcia pomimo, że spożywałam dużo owoców i warzyw. Chcesz schudnąć, to może zastosuj dietę warzywno-owocową dr Ewy Dąbrowskiej. Efekty są zadowalające i dla sylwetki i dla zdrowia. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3170829&start=6300 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwaśnica
Podejrzewam, ze podwójna celuloza pomogła kilku osobom, jako sugestia. Kierując się tą sugestią zakupiłam w wakacje ów specyfik. Na próżno czekałam na efekty w walce z uporczywym zaparciem. Dopiero pomogło mi picie octu jabłkowego z wodą, który sama zrobiłam wg receptury Tombaka. Zresztą z powodzeniem można wsuwać polskie otręby, popijać wodą i też w bardzo wielu przypadkach pomogą, a koszt za 200g wynosi ok 80 gr. Jeśli nie pomogą, to na pewno nie zaszkodzą i wiadomo, co się spożywa. Obie podane metody również wspomagają odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akanella
DNO!!!!!Kupiłam stosowałam według zaleceń. Nie objadałam się przy zażywaniu tego. Wykluczyłam słodycze. Minimalne rezultaty ale na pewno nie dzięki temu środkowi !!!! Zdecydowanie to wyłudzanie kasy od naiwnych osób takich jak ja. Żeby w jakiś cudowny sposób jelita się oczyszczały też nie zauważyłam.Te opinie co tutaj czytam że to niby działa są masakrycznie przekłamane i piszą to osoby które to sprzedają bo na pewno nie ktoś kto używał i jest uczciwy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwaśnica
No właśnie!!! Dziwne jest to, ze niektórzy chudną w zastraszającym tempie. Nie jestem osobą szczególnie otyłą, wagę mam w normie wg tabel. Jednak myślałam, ze znalazłam specyfik, który pomoże mi w walce z uporczywym zaparciem i przy okazji pozbędę sie kilku kg przed wyjściem na plażę. Nie zjadam góry potraw na talerzu, raczej nie mam potrzeby jedzenia wielkich ilości. Piję zieloną herbatę na przemian z czerwoną, trochę sie ruszam, nie objadam się słodyczami, a ostatnio wykluczyłam je ze swojego menu. Ten zachwalany błonnik powinien więc zadziałać u mnie z siłą wodospadu. A tu kicha, nic. Mogłam sobie łykać pociętą słomę, może ona by zadziałała, bo też ma w swoim składzie błonnik i taniej by mnie to wyniosło. Ale cóz... za naukę sie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardegenn
daje polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bata95
witam wszystkich dziecko 5 lat dostało od pewnej doktorki preparat tianshi cordyceps capsules-szukałam i znalazłam dość wyczerpujący opis o tym preparacie tylko jedna rzecz mnie zaniepokoiła pisze tam że nie wolno podawać dzieciom więc teraz jestem w kropce-- nie wiem co mam robić--czy ktoś może mi pomóc podjąć jakąś decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efek
Skonsultuj to u innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magikpaw
moja żona potraktowała sie (przepraszam za stwierdzenie) dieta kopenhaska, polecam, prze dwa tygodnie oczysciła organizm, schudła 5 kilo a najważniuejsze nabrała prawidłowych nawyków zywieniowych, tzn. kolacja najpózniej o 18 nie dojadanie między posiłkami, odrzucenie ziemniaków, pieczywa tylko ciemne najlepiej graham itd szczegóły moge podac innym razem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magikpaw
musicie zrozumiec ze wszystko jest pomocne przy odchudzaniu ale nie jest lekarstwem na otyłośc i na pewno podwójna celuloza tez w tym pomoce tylko trzeba sie zastanowić czy kupowac na allegro za ta cene czy lepiej cos wypróbowanego w naszych aptekach czy sklepach ziołowych oczyszczających jelita czy organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minisia
A może po prostu zdrowy rozsądek ?? Preparat jako taki, całkiem całkiem ( może mógłby być troszke tańszy ) ale szanowne Panie, nie do odchudzania !!! Osobną sprawą jest, czy z allegro. Oryginał ma HACCP tak więc bez przesady z tą histerią, co wśrodku. Do stosowania raczej jako kuracja oczyszczająca, i to w określony sposób, najlepiej skonsultowac to z lekarzem. Błonnki w tym preparacie działa jak szczotka, która wymia z nas większość świństwa i porzadkuje układ pokarmowy, a utrata wagi to jest tylko efekt uboczny i nie u wszystkich wystepuje. Ja osobiście stosuje podwójną cellulozę jako kuracje oczyszczającą, tydzień wcześniej faszeruje się zwiększonymi dawkami magnezu, bo tak doradziła mi lekarka, a w międzyczasie ŻP i wtedy waga leci w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka313
Witam Zakupiłam podwójną celulozę firmy tiens, ale zażyłam kilka tabletek i nie służy mi, w pudełku zostało 63 szt. Jeśli by ktoś był chętny to odsprzedam.Zakupiłam z allegro, mam dziedziczne problemy z jelitami i u mnie niestety działał strasznie zapierająco. Proszę o kontakt na meila jeżeli ktoś będzie chętny. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiśtakiś
Pewnie za mało płynów ( powinno się wypijać przynajmiej 2 litry wody niegazowanej dziennie ) każdy błonnik tak działa, a jak masz zatwardzonko to znaczy, że to nie jest podróba i zaczyna działać :P. PAMIĘTAJ !!! Jak wcinasz błonnik, to musisz zdrowo zapijać - wodą oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateuszekk
Żal mi Was leniuszki:) korporacje żerują na takich leniuchach podatnych na manipulacje marketingowe. Argument kogoś z wcześniejszego komentarza, że dużo ludzi to kupuje więc i ja spróbuje tylko to potwierdzają. Wystarczy przeczytać skład tego preparatu: zwykle błonnik rozpuszczalny i błonnik nierozpuszczalny. Zamiast płacić ponad 90 zł za te tabletki wolę zmienić swoją dietę na bogatą w błonnik i nie będę potrzebować żadnych tabletek!!!A wiem po sobie, że to pomaga: nie tyję, waga utrzymuje się na stałym poziomie-w połączeniu z codzienną aktywnością fizyczną nawet gdybym chciał, to i tak nie przytyje:) Rozumiem, że w Katyniu wybito polska inteligencję, ale ludzie-nie dajcie sobą manipulować! Pozdrawiam i życzę powodzenia w podejmowaniu rozsądnych decyzji (zważywszy na to, że ponad 90% Polaków to katolicy często tak nie jest) W sumie lepiej wierzyć, że jakiś preparat zrobi coś za nas, bo ktoś tak napisał niż samemu dotrzeć do źródła problemu indywidualnego dla każdego z nas i ten problem wyeliminować. Całkiem tak samo jest z religią i wiarą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna8989
Hej wszystkim :) ja zakupiłam ten produkt by sprawdzić czy faktycznie działa.. Moje dwie koleżanki spróbowały i schudły- jedna 11kg druga 7kg i pozazdrościłam im :) ja biorę drugi dzień :) czuję się lepiej i jakby lżej ;) załatwiam się dość szybko i czuję że działa :) zobaczymy co będzie dalej- Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolszczok
Słuchajcie, kupiłam celulozę razem z koleżanką 3 tyg. temu i z ręką na sercu Wam mówię-to syf, stówa wywalona w powietrze, nie działa nic a nic, żadnych efektów wydalniczych heh, tudzież koralikowych kupek, mniejszego apetytu, to witamina C- nie pomoże i nie zaszkodzi, choć teraz bardziej wierzę w wit. C, do ostrzeżeń podchodziłam sceptycznie, ale teraz odradzam-STRATA KASY. Kazdy organizm jest inny, ale na koleżankę też nie podziałało, więc to napraawdę KIT>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxfam
Jesli chcemy podjąć intensywna kuracje oczyszczajac to jedno opakowanie podwujnej ceulozy wystrcza na tydzien. stosuje sie po 8 kapsulek dziennie.rano tabletki, pierwsze sniadanie zas kolo 13-15. do tego najlepiej pic herbate antylipidową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karatina
słuchajcie, słyszałam już od wielu osób że ten preparat nie działa. Jak ktoś chce sobie oczyścić jelita, niech kupi Alax w aptece i zrobi sobie 7 dniową kurację (kosztuje chyba z 6 zł). Na pewno lepiej na tym wyjdzie niż stosując ten szajs. A na odchudzanie polecam dietkę i ruch :) To jedyny zdrowy i skuteczny sposób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi 29
Właśnie kupiłam tę celulozę, jestem zniesmaczona komentarzami, jakbym trafiła tu wcześniej, nie kupiłabym tego, ale cóż, stało się... Jakiekolwiek efekty opiszę za 2-3 tygodnie. Cudów się nie spodziewam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi 29
Na allegro piszą, że stosuje się 3 tabletki dziennie :) natomiast na opakowaniu zaleca sie branie 4xdziennie po 4 tabletki! i tak też biore, tylko na miesiąc to juz nie wystarcza hahaha! Ściema okrutna! Jelita mnie bolą od tego... ale żebym jakieś złogi z komunii w kibelku widziała? hmmm.. Szkoda kasy! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmmkaaR
Up Up Up za dwa tygodnie zaczynam brać. Bać się nie boję bo mi nie zaszkodzi a pomóc może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olara2
Witajcie. Jeśli którejś z Was zostało pół opakowania, bądź inna "ilość tabletek" to bardzo chętnie odkupie. Nie chcę brać całego ;) pozdrawiam i czekam na odpowiedz pod mailem rapitka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o tej celulozie akurat nie słyszałam, za to na odchudzanie stosuję co innego. O l-karnitynie słyszałyście?:) Ja mam taką w proszku, Direct, i w połączeniu z intensywnymi ćwiczeniami efekt jest naprawdę zadowalający. Ale uwaga, tylko wtedy, kiedy naprawdę macie silną wolę i kilka razy w tygodniu jesteście w stanie ćwiczyć (choćby na rowerku stacjonarnym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka2003
Cóż 15 kilo po podwójnej celulozie.... nie będę komentował. Sam jestem od lat klientem tiens, używam i polecam z pełnym przekonaniem produkty. Nie spotkałem się jeszcze nigdy aby ktoś po samej celulozie schudł 15 kilo. Zapraszam do poczytania o produkcie i zdrowym odchudzaniu : http://tienslider.pl/zestaw-odchudzajacy-p-443.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P L A C E B O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×