Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anie

PODWÓJNA CELULOZA firmy TIANSHi

Polecane posty

co sadziecie o tym preparacie, daje efekty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze inne produkty TIANSHi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 3 dni stosuję:D Moja koleżanka to sprzedaje i wiem,że mnie nie oszuka;) Ale nie ma cudów z tymi 15 kilogramami,które niektórzy obiecują;) Srednio jest to 6-8 w miesiąc.Za to naprawdę bezpiecznie. Zero problemów w toalecie(bez zaparć i biegunek),dobre samopoczucie,więcej energii. Wzięłam na razie 6 tabletek(2 dziennie),zostały mi 4(pożyczyłam na próbę od ww koleżanki)ale na 100% kupię całe pudełeczko:D Na bieżąco mogę Was informować co się ze mną dzieje po celulozie;) aha..wiem,że jedna babeczka,która nieco dłużej to stosuje,ale nie dopytałam jak długo,robi ,,koralikowe kupki,, a to podobno znak,że się jelita oczyszczają(schudła przy tym ok 5kg)Jak ją dorwę na ulicy to wypytam jak długo bierze;) Wkleję Wam linka,w razie czego: http://allegro.pl/show_item.php?item=85677406 Mój mąż powiedział:zjedz lepiej gazetę..heheh...gupi cooo?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze powiem wam w sekrecie,że podobno lepiej brać tę celulozę niż tzw ,,pożeracz tłuszczu,, tianshi;) Jest to opinia mojej koleżanki-sprzedającej tianshi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptycznie nastawiona
kupiłam zachęcona super opisem na aukcji, łykam już tydzień 3Xpo 2 tabletki i jak narazie nie widzę żadnego efektu nie mówiąc już o czyczeniu jelit. Zwątpiłam w skutecznośc tego cuda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
tez zakupilam te cudo na alegro na razie czekam na przesylke , jestem przerazona twoja wypowiedzia ze ci nie pomoglo .napisz jajk teraz czy waga poszla w dol pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie moje ;) Bo celuloza(z tego co wyczytałam w informatorze)to nie jest typowy preparat na odchudzanie tylko na wyczyszczenie jelitek;) Wg.wiarygodnych informacji traci się średnio 6-8kg w 1 miesiącu.Ale powiem wam,że i utrata 15-tu kg się zdarza,jeśli ktoś ma bardzo usyfione jelita. Ja podebrałam koleżance,która to sprzedaje,na próbę 10szt.Po 7 czy 8 tabletce coś zaczęło się dziać.Podejrzewam,że mam dość zanieczyszczone jelita:( Nie mam żadnych żołądkowych rewolucji,ale nie będę tu opisywać zapaszku wydobywającego się podczas....hehee Czuję-coś się dzieje! Szkoda,że dopiero w pn dostanę resztę tablet(koleżanka ma wyjazd) Jeśli ktoś chce poczytać nieco o tych preparatach to mogę podesłać mailem info,ale to skrócona wersja informatora,który mam odbity na ksero:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam ta podwojna celuloze na allegro i od poniedzialku zaczne stosowac :) ludzie ladnie to kupija , bo na jednek aukcji zostalo sprzedanych ponad 100!!! mam nadzieje ze bedzie dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do mimilki: Jak myslisz, dlaczego tego preparatu nie mozna zazywac razem z Chitosanem? Moglabys spytac tej kolezanki? Czy moglabys mi tez napisac,po czym poznajesz,ze preparat dziala i twoje jelita sie oczyszczaja? Masz bardziej plaski brzuch? Twoje kupki sa wieksze niz zazwyczaj? Bede wdzieczna za wszystkie szczegoly, nawet za te malo przyjemne ;) I dawaj znac,jak tam rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze jedno: czy ten preparat firmy Tianshi mozna kupic tylko przez internet czy w zwyklych aptekach tez jest dostepny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napalajcie się za bardzo
kończę opakowanie i żadnej rewelacji nie zauważyłam :P Stolec normalny nie zauważyłam aby był w zwiększonej ilości, waga bez zmian więc te -15 czy chocby -5 kg to zwykła ściema. No chyba, że ja jestem inna ale nie sadzę :P Uważam, że szkoda kasy, lepiej kupic sobie zwykły wlewnik i samodzielnie stosowac lewatywę wg zasad prof.Michała Tombaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra zaczynam :) napisze po ok tyg jakie efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anie, napisz koniecznie- najlepiej pisz na biezaco, jak sie czujesz i jakie zmiany widzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielam pierwsza:) na lotce jest napisane ze dobrze ja rozgniesc i rozpuscic w wodzie, tak tez zrobila, bede brac 3 x dziennie przed posilkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Fajnie że jest ten topik. Kupiłam Celulozę we wtorek i jeszcze nie doszła. Nie wiem czy wogóle wyszła pocztą bo sprzedawca nie odpowiada na maile... Ale będę pisać na bierząco czy dział ( jak dostane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko. Jeszcze żyję:) Nie patrzcie na opakowanie. Już wam mówię jak to brać;) pierwsze 7 dni - 2 razy dziennie po 1 tabletce rano i wieczorem następne 7 dni 1 tabletka rano i 2 wieczorem później 2 tabletki tylko wieczorem ( najkorzystniej brać tabletki między 5:00 a 7:00 oraz między 21:00 a 23:00 ) Ja biorę godzinę przed śniadaniem i godz przed małą kolacyjką(bo lubię niestety coś przegryźć wieczorkiem),bo to trochę pęcznieje w żołądku i mniej się chce jeść. A podobno po przeczyszczeniu jelit w ogóle się mniej chce jeść. DUŻO PIĆ! Nie trzeba ssać;)Ja łykam w całości,ale jak rozgryziesz lub rozpuścisz to szybciej się wchłonie i zacznie działać;) Przypominam: To nie jest lek typowo na odchudzanie!To ma oczyścić jelita!Przy okazji się traci parę kg,ale jak dużo to zależy od organizmu,między innymi od stopnia zanieczyszczenia jelit. Ja na razie wzięłam 10 tabletek a dziś dostanę od koleżanki nowe opakowanie. A co do efektów. Nieco mało czasu upłynęło(to nie działa tak gwałtownie jak M). Jak na razie po ok 8 tabletce zauważyłam zmiany w zapachu kupki:)Ale znów mam normalną:(Ciekawe jak będzie później. Aaa jeszcze coś pozytywnego.Jak się kładę na plecach to czuję mniejszy nacisk w środku.Zawsze miałam takie dziwne uczucie:( Zresztą czułam,że nie do końca się wypróżniam.Dlatego to biorę. Znajoma po 1 opakowaniu zjechała 6kg,ale nie jada w fast foodach,raczej zdrowo się odżywia.Jej się robiły normalnie koralikowe kupki:)Ale z tego co wiem zaczyna brać jeszcze 2 opakowanie. A te 15kg bez wyrzeczeń,gwarantowane itp na allegro to dobry chwyt marketingowy. Ludzie chcą chudnąć,są spragnieni M i L,ale nie mogą kupić na allegro to szaleją:D Dziś się dowiem(jak koleżanka wróci z pracki) o co biega z tym chitosanem(zresztą mam jakieś informatory w domu to poszukam) A co do wlewów...hmm A co wtedy gdy ktoś ma perforowane jelita?Syf się rozlewa po całym organizmie:(To nie jest takie bezpieczne-chciałam sobie zrobić płukanie okrężnicy kiedyś to lekarz mnie ostrzegał. ps.to jest dobre: http://allegro.pl/item87558387__chuck_norris_schudl_juz_15_kg_.html :D podobuje mi siem:) pozdrawiam Jakby co to cosik dopiszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka;) Kupki bardziej śmierdzące mi się po tym robiły:DMoże to syf już wyłazi..hmm Nie mam sensacji np,że nagle na spacerku muszę do toalety itp Ale częściej chodzę do kibelka,a zawsze miałam problem z zaparciami. Liczę się z koniecznością wzięcia ok 2 opakowań,bo niezbyt zdrowo jem;)eh te cheetosy;) Co do apteki-to spytam Chcę dorwać jakieś certifikaty itp,dowody,że są dopuszczone do sprzedaży.Czytałam,że niektóre produkty tianshi dostały nagrody Światowej Organizacji Zdrowia-ale ja chcę dowodów;D jeszcze się odezwę,jak będę cusik więcej wiedziała;) zabieram się do roboty;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga;) Właśnie dostałam od koleżanki tablety,ale poczekam aż mi ,,ciotka,, wyjedzie;)i zacznę brać Mam też sporo materiałów na temat tianshi,np certyfikaty:D Czuję,że będę je musiała poskanować i rozesłać zainteresowanym;) Wieczorkiem przysiądę i poczytam,bo teraz mam sporo roboty:( Napiszę jakieś ciekawostki jeśli takowe wyczytam;) np o tym dlaczego nie jeść C z chitosanem;) Z tego co zauważyłam chitosan ma też w sobie celulozę. Więcej napiszę wieczorem lub jutro rano;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
czesc dziewczyny mam juz celuloze , zaczynam od jutra chociaz sie troszeczke pbawiam skutkow ubocznych typu bieganie do wc chyba zdaze!!. bede opisywac skutki brania mam nadzieje ze schudne przynajmniej 6 kg marze o tym pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny posłuchajcie
przestancie zrec i zacznijcie wiecej sie ruszac,a nie nabijacie kabze jakims oszustom,ktorzy Wan wmawiaja,ze schudniecie-szkoda waszego zdrowia i pieniedzy!!! Od dwoch tyg nie jem chleba,jem kurczaka z warzywami lub ryby i Wase i co?I dzis wlazłam w dzinsy,ktore dochodziły mi do ud!!!Aaaa i duzo spaceruje i cwicze na stepperku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swoja
na wstępie wyrazy podziwu dla wszystkich testujących !!! Ja właśnie się nad tym zastanawiam i ciekawi mnie czy jest ten lek w aptekach? A tak na marginesie to świetnie się ubawiłam czytając wasze wypowiedzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swoja
Ps. jeśli chodzi o oczyszczanie jelit to polecam napar z liścia senesu zdecydowanie taniej wam wyjdzie bo nie całe cztery złote a działanie gwarantowane i nie polecam wychodzićw z domku ;) bo może sponiewierać hmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
wzielam pierwsza tabletke , ale sama sie nad soba zastanawiam jaka jestem glupia !!! biore cos oczym nie mam zielonego pojecia czym jest scczerze mowiac boje sie a najgorsze jest to ze nie wierze w ten specyfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
anie!! jak sie czulas po zazyciu pierwszej tabl ,bo mi jest nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
anie!! jak sie czulas po zazyciu pierwszej tabl ,bo mi jest nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic specjalnego nie czulam ,dzis dzien drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam senesu. Moze i jest tanszy, ale rozleniwia jelita. Najpierw oczywiscie dziala, ale po jakims czasie nie jestes w stanie isc do ubikacji bez uprzedniego wypicia senesu, a co najgorsze z czasem przestaje na ciebie dzialac i w ogole nie chodzisz do toalety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×