Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puelniakaka

Mam trzy miesiące na schudnięcie! Ważę 85 kg! POMOCY!

Polecane posty

tam powyżej ktoś mnie śledzi bo wyczaił,że nic nie schudłam od dłuższego czasu!!?? ja sie tam nie poddaję :) 10 lat temu ważyłam 58kg więc pewnie trochę to potrwa, oby nie następne 10!!hhii hiii :) ;) uśmiać się można jakie ludzie maja zajęcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megunia dzięki właśnie zrobiłam sobie małą przerwe na fajeczke(straszny nałóg trudny do pokonania) i kawe właśnie sie zważyłam nie mam wagi w domu może to i dobrze bo sie nie stresuje ...:)jest u dziadka i co wpadne to sie waże trzymam wage HURA (nadal 70) co do komentarzy ja też je słysze jedz bo mizernie wyglądasz przecież od tego od razu nie przytyjesz hihi od razu może nie ale napewno dobrze że mój mężyk mnie wspiera tylko jak sie zachwieje to od reazu pyta czy nic mi nie jest i czy jadłam;)zmobilizowałam moją Mamusie do diety pije czerwoną herbate i je tak jak ja połowe z tego co do tej pory mi pomogło jej mam nadzieje że tez jak jej powiedziałam ile w ciągu dnia zjadła kalirii to sie zawstydziła....nie powiem wam ile bo by mi było wstyd i widzie że sie oszczędza hihi na następnej przerwie też przyjde hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejt_ no nie wiem czy to było do Ciebie i czy ktoś Cię śledził ale się nie przejmuj, masz rację :) Ja narazie dążę do wagi jaką masz teraz czyli 68kg, więc jeszcze 12kg, aż 12! spadło mi już 8kg i gdyby się udało jeszcze te 12... nie wiem czy to jest możliwe żebym tyle schudła, bo co jak się organizm przyzwyczai do 1000 kcal i przestanę chudnąć? przecież nie zmniejszę kcal bo to niezdrowe by było. Więcej ruchu by się przydało to jakieś spalanie by było większe, ale o bieganiu mogę narazie zapomnieć ze względu na pogodę Kafee jaki wstyd, ja tam się mogę wam przyznać że pochłaniałam ze 4000 kcal przed dietą, więc nie dziwne że tak przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_megunia_ życzę Ci wytrwałości, czymam kciuki:) jesteś dzielna ;) ja dzisiaj też zabieram się za piling kawowy nie owijam się niczym bo nie mam czasu na tyle sam piling wystarczy i kremik na celulit, mam teraz nowy bo ten Soraya szybko się skończył, ale wrócę do niego. Mam teraz ampułki i krem do biustu z Kolastyny Special Body spróbuję zrobić sobie dzień owocowy jutro, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRAJK !!! nikt nie zuważył że mnie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRAJK !!! nikt nie zuważył że mnie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mg27, ja zauwazylam czytajac :) a ze jestem dopiero teraz to teraz pisze 👄 ja sie nie przyznam ile dzisiaj zjadlam bo to poprostu przechodzi ludzkie pojecie :/ ehhh... od jutra.. ehhh... cos nie za dobrze sie czuje :/ zaraz ide spac i nie rozpisuje sie za bardzo, bo w sumie to nie wiem o czym mam pisac... ja mam dzisiaj caly dzien ochote na slodkie :( buuu... co to ma byc ta wyskakujaca reklama twixa :/ wrrr... teraz to bym sobie takiego zjadla /... :P jeszcze zajze przed spaniem :) wiec nie krepujcie sie i piszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG nie bądz taka drażliwa :P a czemku CIE kobitko nie było? odpowiedz przeczytam jutro wieczorem ;) ide spać dobranoc pa kobitki jutro do pracy 12 godzin:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Mg może nie uwierzysz ale ja zauważyłam wczoraj że Cię nie ma i się zastanawiałam co porabiasz, tylko że nie napisałam tego, bo nie wiedziałam czy zaglądasz skoro nie piszesz :( Kejt dzięki za wsparcie :) Jak się robi ten piling kawowy i na co on działa? Agatko i pozostałe dziewczynki, jeśli macie ochote na słodkie to polecam musli tropikalne z Biedronki- kupiłam wczoraj i dla mnie pyyycha, zawsze jakaś namiastka słodyczy a i kalorii nie tak dużo co np. w batonie, bo 35 kcal w łyżce; chociaż jak jem z mlekiem to wsypuję z 6 łyżek to i tak wyjdzie 210 kcal + 70 kcal szkl. mleka 0,5% tłuszczu... Wkońcu udało mi się spotkać chlebek Schulstad-pełen ziaren i pycha jest(przynajmniej dla nie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż nie ma was, więc piszędo siebie ;) Ja juz po obiadku, ale się objadlam, jakbym zjadła konia z kopytami, a przy tym nie tak dużo kcal pochłonełam :) Dziś była rybka- mintaj smażony panierowany- 3 kawałeczki(100g) i tylko 60kcal(trudno uwierzyć że tak mało); do tego 6 łyżek ryżu- 120kcal i biały barszczyk mniam (250ml) i tylko 57kcal(też trudno uwierzyć że tak mało). Tak więc objadłam się po uszy, a kalorii tylko 237 bylo... Mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki i jak MG ? pogniewałaś sie ? nie bądz ........odezwij sie Megunia choć TY jesteś:) czekam na WAS kobitki nie ma co czytać jak nie piszecie:( PISZCIE PLISSSSSS pozdrawiam piszące i te niepiszące też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nic dziś nie napiszecie? smutno mi......bez WASZEGO PISANIA dziewczyny halo halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc może jutro będziecie miały ochote na pisanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, raniutko, sobota, w sumie nie tak już raniutko! czas na ćwiczonka, śniadanko i małe sprzątanie,,,,,, jestem dzisiaj w domku uwięziona bo moja córcia chora... aż dopóki mąż z pracy nie wróci :( :) może w końcu wypróbuje na sobie te 6 weidera bo te ,,zwykłe,, brzuszki już mi się znudziły. życzę miłego łikendu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzieńdobry Kejt widze że wieczorem chętnych do pisania nie było.......smutno ja już po śniadanku i zabieram sie do pomamagania w remonciku przedpokoju --głównie sprzątam hihihiale to też jak mój mówi ważna fucha hihi miłej soboty trzymajcie uszy w górze i nie podjadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wstalam, zaraz cos zjem, pozniej sprzatanie, pozniej znow jedzonko :) pozniej dowanny, moze troche sie poucze i hmm.. no wlasnie, co?!?!?! tego jeszcze ie wiem... wiem jedno ze mi sie oktopnie sprzatac nie chce :/ zjem sobie jogurcik jakis... jadlyscie te nowe dzemy lowicza?? ja mam papaje z czyms tam (ja nie jadam dzemow ogolnie, ale ten jest PYCHA!!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Ja upiekłam już szarlotkę i muszę sie zabrać za sprzątanie, ale jak synek wstanie, bo sobie drzemie przed obiadkiem :) Agatko chyba nie jadłam tego dżemu, bo ja tylko niskosłodzone jem i to też bardzo rzadko, bo nie przepadam; wogóle to ja mam w piwnicy dżemów i innych przetworów swojej roboty po same uszy :D Ale jogurcik zjem bardzo chętnie, z tym że brat mi go opierniczył w nocy :P Ja uwielbiam jogurt Danona kremowy biszkoptowy- normalnie niebo w gębie; jem go od dłuższego czasu i myślałam że on ma 100kcal jak owocowy, a tymczasem on ma aż 154kcal 😭 i ja w takiej nieświadomości byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megunia, on jest wlasnie nisko slodzony, zanim go rozszarpalam i zaczelam go konsumowac to sprawdzilam ;) glodna jestem :( :( moja mama wybyla, pojechala na chwile do pracy i wracajac miala kupic cos do jedzenia... no i jej nie ma :( a moj rzeladek zaczyna kuz konsumpcje samego siebie :( :( :( :( :( buuu,.... chyba zjem sobie eszcze jeden jogurcik... ja juz pisalam ze kiedys opijalam sie maslanka, ale odkrylam ze kefir ma o wiele mniej kcal :) polecam... a nawet wyczytalam (pije milko) ze on ma te bakterie l casei coś tam coś tam... szczerze , to nie wierze w te aktimelki i inne bajery ale skoro tak pisza to niech im bedzie, nie czuje sie jakas super zdrowsza :D hahaha, widzialam dzis w gazecie reklame jajek bez jajek :) ogolnie jest to dla wegetarian (ów ? :P) ktorzy nie jedza rowniez pochodnych od zwierzat (jajka sery mleko itd) ale jest to idealny produkt na teraz, czyli na szalenstwo ktore zapanowalo z okazji ptasiej grypy... co za beka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) i smutno że dziś tak nas mało 😭 Dziś nie byłam u teściów więc nikt mnie nie nękał jedzeniem ;) Jutro muszę wstać raniutko, wcześniej niż zwykle bo przed 5.00, fajnie będę wyglądać z worami pod oczami z niewyspanie :o U nas jest taka chora sytuzcja, że aby dostać się do gina trzeba sobie zająć jak najwcześniej kolejkę żeby się dostać; szpital w którym mieści się przychodnia ginekologiczna otwierają dopiero o 6.00, a już przed 6.00 baby stoją przed szpitalem i marzną żeby tylko zając kolejkę i się dostać; a jutro ja też będę taką babą :D Ostatnio pojechałam po 6.00 i się nie załapałam bo było koło 20 pacjentek... Chore to jest doprawdy :o Wiadomo że chodząc prywatnie nie trzeba czekać w kolejkach, tylko że za każdą wizytę trzeba płacić, a mnie zwyczajnie na to nie stać, tym bardziej że chodzę nawet często... No więc chyba za pól godzinki pójdę spać, żeby rano jakoś wyglądać, chociaż o północy i tak muszę wstać syniowi dać kaszę... Buziaki 👄 👄 👄 dla was i kilka kfiatków ;) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żadna
Rad dostałaś dużo,ja Ci dam jedną : Rób jak uważasz,uważaj jak robisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Wy Laseczki, nie pogniewałam się :) !!! Byłam w odwiedzinach u rodzinki i jeżeli chodzi o jedzonko i ćwiczenia to ---- TOTALNA PORAŻKA !!! Zero ćwiczeń od 3 dni, \"dogadzanko kulinarne\" (udało mi się wymigać od słodyczy) - no ale głupio wybrzydzać, zwłaszcza u teściów. Moja mama kupiła mi jakąś herbatkę Superossa - muszę Wam powiedzieć, że jestem mile zaskoczona. Nie jest to herbarta typowo odchudzająca (typu figura), raczej oczyszczająca - generalnie smakuje jak woda i bardzo dobrze działa na organizm 9z pewnością nie przeczyszcza !!! ale ułatwia wypróżnianie). Naprawdę super. Efektów odchudzania i ćwiczeń (po 2 m-cach nie widzenia się !) - nikt u mnie nie zauważył. Zresztą rzeczywiście ich nie widać :), schudłam tylko 1 kg, ale biorąc pod uwagę moje napady - to i tak dobrze, że nie tyję. 01 kwietnia pewnie zrobimy nasze zestawionko a ja nie mam się czy pochwalić, ale może do wakacji się uda !!?? :) - choć powiem Wam szczerze, że mam dość tych ćwiczeń !!!! Buziam i uciekam narazie, jeszcze się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledczy topiku
_megunia_!!! A ile teraz juz wazysz??? uuuu,gratuluje nawet tych 6 kg!!! wiem ,jak to duuuzo!!! Mnie ten topik JUZ nie dotyczy,bo schudlam 3 lata temu z wagi UWAGA!!! 99kg na 55kg ,165cm:D Utrzymuje wage,nie moge nawet wspominac jak bylam tega,bo zle sie czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śledczy topicu - zapraszamy w takim razie na nasz topic - w charakterze \"konsultanta\" :) spadek wagi imponujący !!! W jakim czasie i w jaki sposób udało Ci się tyle schudnąć? Witam i pozdrawiam w imieniu moim i tutejszych forumowiczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki no i śledzczego nio MG miałam taką nadzieje że sie nie pogniewałaś hihi w końcu duż a---dorosła miałam na myśli z Ciebie dziewczynka(chciałabym mieć TWOJĄ wage:() kupiłam ostatnio herbate tetleja z wanilią dla smaku jak lubicie wanilie to polecam pyszota oczywiście bez cukru Megunia z tymi lekarzami to normalnie szok wściec sie idzie jak nie potrzebujesz go to nawet nie wiesz jak są zajęci musze do dermatologa i co ---moge panią zapisać na 25 kwietnia--toć ja sie do tego czasu zadrapie na śmierć..........ale prywatnie to nawet dziś ten sam lekarz ta sama przychodnia i gabinet ale 40 dychy wizyta przecież to jest poroniona \'\'\'\'służba\'\'\'\'mają służyć a kurde cyckają z kasy mało im płace w ubezpieczeniu wnerwiłam sie Agatka jajka bez jajek :Dciekawe co za cudak to wymyślił coś jak biała cola hihihi dla WAS 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam❤️ u mnie całkowita załamka,,, mam jakiś kryzys ogólny chyba.......... nic nie będę jadła!!!!!!!!!!!!! cholera jasna..................... ani deko nic nie ruszy.............................................. R A T U N K UUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem szerooooka,,,,,,,, spodnie nadal źle na mnie wyglądają ( wyciągnęłam te na które się doczekać nie mogę) kobity co ja mam robić,,,, mój mąż w 2 tygodnie zleciał 5 kg, a ja 1, przecież się załamać można................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejt - nie przejmuj się dajmy czas - czasowi :). Ja też jestem zła na siebie i na swój wygląd - tyłek duży i płaski, brzuch i boczki wiszszą poza spodnie - tragedia :( czasem kusi mnie wizja jakiejś dietki cud, ale to głupie i jak dla mnie nie do wytrzymania. od dzisiaj kończę jeść po 18:00 !!! Dzisiaj po weekendowym obżarstwie zjadłam duże śniadanko, ponieważ stwierdziałam, że mam tak rozepchany żołądek, że po 1 jajku zaraz byłabym głodna. Trzymając się naszej filozofii zdrowego odżywiania zjadłam ; 2 jajka, kromkę chleba pełnoziarnistego z szynką i pomidorem i szczypiorem. Niby dużo - niby mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×