Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puelniakaka

Mam trzy miesiące na schudnięcie! Ważę 85 kg! POMOCY!

Polecane posty

może teraz będzie?:) czasjak woda płynie i płynie zatrzymać się go nie da pewnie to dobrze i jak z moim pytaniem na tem. nie przepraszania sie ciągle za błędy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepraszamy !!! :) dziewczyny odezwę się później bo mam trochę zajęć, na dodatek wczoraj jak gotowałam zupę jarzynową wrzuciłam ziemniaczki w kostę nieco później (bo ziemniaki mam tak kiepskie że ciągle się rozgotowują) ugotowałam zabieliłam a te ziemnaki dalej twarde - co tu począć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotować dalej albo powiedzieć że tak ma być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki 🌻 Jak nie zajrzę rano to później trudno mi Was dogonić, bo tak się rozpiszecie ;) Kafee gratuluję utworzenia nowej stronki :) Ok ja jestem za nieprzepraszaniem za błędy w postach, ale jeśli walnę takiego byka że coś będzie niezrozumiałe to go poprawię, ale już bez przepraszania oki? :) Ja jestem po ślubie... czekaj muszę policzyć ;) jakoś tak z rok i 4 miesiące, z czego można wyliczyć że kiedy brałam ślub Mateuszek był już w moim brzuchu i miał 3 miesiące życia :) Ja też umiem szyć tzn. tak mi się ywdaje ;) ale nie mam maszyny w domu, tylko taki stary niedziałający już gruchot w piwnicy stoi, więc jak chcę coś przeszyć to idę do sąsiadki, która ma sprawną maszynę :) Aha musisz skopiować ten link do zdjęcia z mojej stópki i wkleić go do przeglądarki(tam gdzie masz teraz adres kafeterii) wciśnij enter i gotowe- powinnaś zobaczyć mojego synia :) Mg jeśli chodzi o mojego tatę to faktycznie może nie widzi że schudłam bo widzi mnie codziennie, a jeśłi pryjdzie ktoś do nas np. sąsiadka która wpada raz na tydzień to mówi \"chyba dużo już schudłaś\" co jest oczywiście dla mnie jeszcze większą motywacją żeby się nie poddawać i walczyć dalej. Ale Twó mąż to chyba trochę przesadził, przecież nie masz dużej nadwagi, o ile wogóle ją masz :) bo nie pamiętam ile masz wzrostu? Jeśli chodzi o ten film \"czego pragną kobiety\" to ogłądałam 2 razy- raz na DVD w wersji z napisami i raz w polsacie z lektorem(było już kiedyś) i ta wersja z napisami lepsza, bo jest zabawniejsze tłumaczenie. A ja oglądam \"pierwszą miłość\" \"na wspólnej\" -obowiązkowo codziennie :) do tego dziś \"gotowe na wszystko\", wczoraj \"kochaj mnie kochaj\"-nowy serial trochę głupawy ale oglądam:) Dziś w nocy o 23.20 jest super program amerykański \"mój wstrętny tłusty narzeczony\" a w sobotę o 15.00 są powtórki- szkoda mi tylko dziewczyny, bo ją wszyscy wkręcają że jak wyjdzie za takiego grubego i pozbawionego kultury faceta to dostanie kupe kasy :o A w niedziele oglądam \"taniec z gwiazdami\". Nie wiem czy wszystko wymieniłam ale jak widzicie jestem telemaniaczką ;) Agatka zakwasy to dobry znak, znaczy że Twoje ćwiczenia nie idą na marne :) Jak też się posprzeczałam z moim mężme wczoraj- widać tak już musi być że trzeba się kłocić aby potem się pogodzić ;) Kejt_ ja też tylko angielski i rosyjski znam, ale rusek lepiej niż angielski, szkoda że rosyjski jest teraz tak mało popularny; miałam nawet propozycję pracy ale z b.dobrą znajomością angielskiego, a ja niby miałam piątkę z angola ale chodziłam do grupy z podstawowym angielskim nie rozszerzonym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_megunia_ a ja zobaczyłam Twojego Mateuszka w ,,historii,, bo w linku też mi się nie otwierało,, dzisiaj drugi dzień dietki w sumie to taka normalna dietka, nie monotematyczna?! wiosnę czuć a to wspaniale!:) więc nie chce mi się jeść, będę ćwiczyć, mocno i dużo zaczynają mnie boleć mięśnie brzucha na nowo:( wiem przynajmniej, że coś się tam dzieje)pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE FAJNY MALEC nareszcie mi sie otworzył małe jest piękne hihihihi śliczności ale sie nazachwycałam ale warto było Megunia pikne masz maleństwo ale chłopak będzie miał powodzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mg szukałam tego adresu .....wcieło .....ale poszukaj na str o agrotyrystyce może coś znajdziesz do spania ja mam na noclegi nad http://www.knitter.pl/ jeziorkiem bo je wole jak masz chęć To Ci podam w następnym wpisie wpisało mi sie troszke krzywo patrz wyżej a teraz niżej :) http://www.pomorskiefirmy.pl/pages/f_turystyka.htm jak mi sie znajdzie ten numer mam tylko telefon nad jeziorko to podam jakchcesz oooojjjj chyba sie powtarzam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, ja też myślę że kiedyś dziewczyny będą sie za nim uganiać :D Kejt_ w jakiej historii? bo nie wiem gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze WAM to wkleić: Siedzi psychiatra na dyżurze - nudno, cicho, wariaci śpią chyba.... Nagle otwierają się cicho drzwi i wpełza na kolanach człowieczek omotany w coś - w zębach, na rękach, nogach i jeszcze parę metrów tego za sobą ciągnie.... Doktor zagaduje: - O... żmijka mała do nas przyszła... Co żmijko, jak ci pomóc? Czlowieczek bulgocze coś i kiwa przecząco głową. -To może żółwik jesteś? Co? Jesteś małym żółwikiem? Czlowieczek znów kręci głową... - To może mały robaczek, co się właśnie wykluwa z kokonu? W końcu człowiek wypluwa to co ma w zębach: - Doktorze, idzcie do ch**a z tym robaczkiem! Jestem wasz admin sieciowy, kable zakładam...! właścicielowi dziękuje ..........pożyczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafee Słońce - dzięki wielkie za info, zaraz przejrze te namiary. Byłaś kiedyś nad tym ośrodku nad jeziorkiem? Jakie wrażenia? Ja marzę o takich wakacjach w domku, sniadankach rano na werandzie eh.... Dziś miałam zabiegany dzień, pobiegałam trochę po sklepach kupiłam super prezent na parapetówę (na marginesie Pani - Gospodarz zdążyła mnie wk..., ale wybaczam bo dziewczyna jest w ciąży i hormony buzują). Kupiłam sobie żel krem do mycia twarzy AA oceanic Help - jak ktoś ma problemy z suchą cerą to polecam - rewelacja i upatrzyłam sobie dużo fajnych rzeczy, szkoda tylko, że portfel pozwolił tylko na upatrzenie :(. No cóż nie można mieć wszystkiego :). Mileliśmy jechać na basen, ale mój mąż zapomniał pin do bankomatu i wciągnęło mu kartę - oczywiście pokłóciliśmy sie i nici z wyjazdu :(. Jutro trzeba interweniować. A taki mądry, taki nie omylny i wszyscy winni tylko nie on ..... jeszcze się odezwę idę zrobić mężowowi JAZDĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nieomylni faceci hihihihihi ty zrobisz błąd a ffeeee jak mogłaś on zrobi przecież nic sie nie stało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś już nie pogadam będe jutro ok 8-9 papulki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_megunia_, pociesze Cie, teraz rosujski wraca do łask :) :P ogolnie to jak tam idzie ta suprr dieta?! bo jestem ciekawa :P tez jestem za nie przepraszaniem!!! ide posprzatac w kuchni, zrobic moje brzuszki i spac.. cos nie mam dzisiaj humor ;/ a fe :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownica agata - ja zaczynam odchudzanie od jutra (codziennie tam mówię :)) więc u mnie efektównie ma i aż boję się wejść na wagę. Dziewczyny tym razem przyłóżcie się 01 kwietnia i wypełnijcie stopkę z wagą (niezależnie do efektów!). Ja już wstałam i mam pełno zajęć, do tego obiecałam Niuni, że pójdziemy na \"sztuczny\" plac zabaw, więc muszę się śpieszyć. Może jeszcze przed 12:00 wpadnę Was poczytać. Aha czy któraś z Was używał coś wyszczuplającego itp. z serii Eveline? Jeśli tak to proszę o opinie. Uciekam narazie (usta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie wyszły mi takie różowe usteczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 w nawiasie kwadratowym bez spacji mg27 ja się zgadzam z tymi pomiarami na 1 kwietnia, zważę się i zmierzę... słowo:)tymczasem ścisle jedzenie o stałych porach! oo wiem miałam się jeszcze czymś podzielić ,byłam zawsze blondynką, miałam fioła na punkcie blondów,aż sobie zniszczyłam włosy:p a tu nagle zakochałam się w brązach i czekoladack :) hi hi no i mam czekoladowy brąz:) :) :) :) :) :) jestem zadowolona:):) :) a o tej historii chodziło mi o wyszukiwarkę ja mam google i w pasku narzędzi jest stop, odświerz, wyszukaj,ulubione no i historia tam się wyświetla na jakie strony wchodziłam-sorki nie jestem informatykiem, kurde a komputer mam dopiero od roku:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejt - na jaką dietę się zdecydowałaś ? Właśnie się zważyłam i dramat !!!! W cieniutkiej piżamce ważę 64,5 czyli nadal moja waga to 65 kg - zostało 7 dni, muszę zakończyć to folgowanie z jedzeniem, bo nie dość że nie mam się czym pochwalić w stopce, to pewnie przekroczę nawet stopkę z 01 marca. Eh ... oby tak do 64 kg przez ten tydzień. Musze pomyśleć nad jadłospisem, bo dietka ktorą polecałam New Mayo Clinic (nie mylić z dietą Mayo) najskuteczniejsza jest gdy robi się przynajmniej 2 serie po 12 dni więc i tak przed Świętami Wielkanocnymi nie zdążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kolorków miałam chyba wszystkie :Dz blondów pasemka i czarne pasemka był i okres czekoladowy hihi teraz mam swój kolor.....tzn.jestem naturalną jasną szatynką czyli kolor nijaki...hihi wylecze skóre i znowu poszaleje z kolorami za jakiś miesiąc tak myśle 1 kwietnia to pamiętajcie prima aprilis więc bez ściemniania na stopce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mg27 zdecydowałam się właśnie na ,,Twoją,, rano sok grepfrutowy, jajka i 2 plasterki indyka zamiast bekonu potem mięsko z warzywami no i znowu mięsko z warzywami (ewentualnie ryba na zmianę) acha w ciągu dnia jeszcze jedną pomarańczę i kawkę, wodę mineralną POWIESIŁAM SOBIE JADŁOSPIS NA LODÓWCE I TAM CIĄGLE ZAGLĄDAM Jeszcze mam swoje super wyćwiczone zdjęcie sexy w kuchni tak ku przestrodze aby się czasami nie zapomnieć i .....działa...... wiecie co może ważę niezbyt :p 67 to mięśnie widać ładnie ale te górne na brzuchu z dolnymi gorzej,,a marzy mi się taki kaloryferek:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejt_ - mam nadzieję, że zauważyłas że: * warzywa mogą być tylko czerowne albo zielone (marchew buraczki też mogą być) * ja też bekon zamieniłam na inną wędlinę *lepiej stouj tę opcję z grejrutami w formie owoców - więcej błonnika a zresztą owoc to owoc a poza tym tylko chyba tymbark ma grejfrutowy nez cukru * nie eliminuj tego masła w kolacji przy ważywach na ciepło (to ważne jak cukier do kawy przy diecie kopenhaskkiej) * ja przy tej diecie piłam mleko 2% i też schudłam 4 kg (jak ją stosowałam) więc to taki plus. Jeżeli coś mi się przypomni to jeszce napiszę przeczytaj uważnie cały ten jadłospis z uwagami :) i pamietaj ze dopiero po 4 dniach widać efekty -czy wiesz że tą dietą odchudzała się joanna brodzik (to taka zachęta efektem :)) jak ważyła prawie 80 kg? :) to tak na zachętę. Mój tato zrzucił 25 kg ja 4 ale to było dawno temu - ale generalnie uważa się ją za \"męską dietę\" bo można się na nie NAJEŚĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dziewczynki i znowu muszę pędzić żeby za Wami nadążyć i to zanim mi się synio obudzi na obiad :) Kafee fajny kawał, ja też znam kilka śmiesznych, ale nie chce mi się teraz pisać, może późńiej :) Mg mój mąż też taki jest że jak coś zbroi to szuka winy u innych, a nie u siebie, trochę to denerwujące jest czasem . On wszystko zawsze wie najlepiej, wszystko robi dobrze itd itp. ;) Agatko no wiem że w szkołach jest jeszcze rusek, ale nie jest już tak oblegany jak kilka lat temu :( a ja jeszcze dużo pamiętam z ruska i chyba bym się dogadała z Rosjaninem. A w ogólniaku jak był co roku dzień językowy lub inne imprezy tego typu to ja zawsze śpiewałam po rosyjsku jakieś pioseneczki np. tych zakochanych w sobie dziewczyn Tatu albo Ruki Viercha. Ogólnie rosyjski był jakby moją pasją, nawet udzielałam korepetycji uczniom z młodszych klas oraz tym z mojej klasy którzy mieli problemy z tym językiem, oczywiście to była koleżeńska przysługa i nie brałam za to żadnej kasy. Kiedyś marzyłam żeby być naucyzcieką ruska ale może za kilka lat rosyjskiego już nikt nie będzie chciał się uczyć... Kejt_ ja też miałam taki okres że kilka razy malowałam sobie włosy, był jasny blond, ciemna wiśnia, czekolada, mahoń itp. Ale też trochę włosy zniszczyłam i od przeszło roku dałam sobie spokój z malowaniem i mam teraz kolor naturalny- tak patrzę w lustro i chyba tak jak kefee jestem jasną szatynką, jakkolwiek to wygląda :D Teraz zastanawiam się nad pasemkami blond... Wogóle to jak się urodziłam to miałam czarne wloski, pote miałam blond a teraz mi zciemniały, na starość chciałam napisać hi hi ;) Mój synio też urodził się z czarną czuprynką, a teraz widziałyście jak bielasek :) Ja stópkę uzupełnię na pewno 1 kwietnia i na pewno bez ściemiania :) Może podam swoje dokładne wymiary-jakie były i jakie są, bo podałam wcześniej tylko ile mi ubyło tu i ówdzie, ale jeszcze się zastanowię, bo mimo iż ubyło mi dużo cm to dla was i tak moje obecne wymiary mogą być przerażające :( bo Wy takie szczupłe jesteście, gdzie mi tam do Was 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, ja tez za wami nie moge nagonic jak nie wejde wcześniej :P ja teraz szybciutko, bo za jakis czas przyjdzie do mnie kolezanka tłumaczyć mi zastosowanie matmy... wiec musze troche posprzątać :P :P :P _megunia_, wlasnie o to chodzi ze teraz coraz wiecej ludzi sie uczy rosyjskiego, bo jest zapotrzebowanie na znajomosc tego jezyka.. :) moze nie w liceach ale u mnie na studiach sporo się uczy rozyjskiego :) co do włosów, to ja na rozpoczecie 1 liceum przyszłam z krwisto czerwonymi koncówkami włosów, co się nie zbyt spodobało (moja wychowawczyni pod koniec 2 klasy jak kiedyś gadałyśmy powiedziała, że jak mnie zobaczyła to pomyślała że będą ze mną problemy :P )ale ogólnie gustowałam w różnch odcieniach czerwieni itd :) więc byłam albo ruda albo czerwona :) aktualnie mam złoty brąz, który z połączeniem tego wszystkiego co miałam wcześniej na włosach wyszedł hmm.. fioletowawy :) byłam też w miedzy czasie czarna, ale to z powodu za mocnej farby, na szczęście zbladło :P teraz się robie na ciemną brunetke :) chociaż korci mnie żeby znów jakis czerwony sobie walnąć.. ale w sumie .. hmm... teraz mam plan zrobić się na kasztan :D w ogóle jestem len i nawet kalorii nie licze.. ale.. matko jakie ja mam zakwasy w udach :D i w brzuchu aaa... nie moge się sśmiać :P:P:P znacie jakieś dobre ćwiczenie na dolne miesnie brzucha?! co do facetów, to mój na szczęście umie się przyznać że coś źle zrobił .. a poza tym ustepuje troche swojemu uparciuchowi (czyli mnie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mg27 wielkie dzięki jeszcze raz przestudiuję dietkę, ale naprawdę fajna jest, nie jem zbyt wiele bo juz się tak przyzwyczaiłam, jedyne to chciałabym na zawsze o słodkościach zapomnieć... Unikam jak ognia bo jak tylko spróbuję to wiem, że się nie skończy na kawałeczku czekoladki... więc wcale nie jem,,, jutro będzie 4 dzień9 chyba) dietki,,więc może coś się ruszy w moim organiźmie? _megunia_ słodka jesteś:) BBBBardzo WAS kobitki pozdrawiam,,, miłego wieczorka, nie mam więcej czasu dzisiaj,,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo zaglądam dziś raniutko a tu puściutko ;) Wiecie kobietki że dziś jest zmiana czasu z 2.00 na 3.00,więc będziemy spać krócej Agatko a wiesz ja też kiedyś pomalowałam włosy na czerwono tzn. jakoś mi kolor nie wyszedł taki jaki chciałam tylko jaśniejszy i wtedy chyba wyglądałam nie najlepiej, więc przemalowałam na jakiś brąz czy coś... Najlepiej wyglądam chyba jak sobie rozaśnie pasemka jasnym blondem i może sobie tak na Święta zrobię... :) A tak wogóle to ja mam taką manię, że jak mam długie włosy to marzą mi się krótkie i obcinam, a jak mam krótkie(tak jak teraz, choć już trochę urosły bo mogę je trochę w kucyk zebrać) to mi się marzą długie, tylko że łatwo obciąć ale zapuścić trudniej tzn. dużo czasu potrzeba, bo podobno włosy rosną 1cm na miesiąc :( Kejt_ czemu jestem słodka? ;) ❤️ 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , dzisiaj sobota, ciesze się bo część sprzątania udało mi się wczoraj zrobić, jest ranek ja mam w miarę czysto a zawsze mieszkanie wygląda jak po jakimś wybuchu, dzieciaki wszystko roznoszą. Mają swój pokoik na zabawki, nie za duży jak to w bloku ale im mało:D więc wózki dla lalek, klocki, misie, talerzyki i piernik wiec co trzeba zewsząd zbierać... sprzątniemy, przygotuję obiad i czmychnę do teściowej podrzucić dzieciaki ja tymczasem pójdę na zakupy.TO lubie najwięcej. Mężuś wraca o 15 w soboty więc mamy dużo czasu dzisiaj dla siebie. Muszę WAm napisać, że jak zaczęłam się odchudzać, właściwie kiedy uwierzyłam,że moge zeszczupleć,takie nierealne się to wcześniej wydawało to: mam wyższą wiarę w siebie i dostałam jakiegoś spida do życia. Można powiedzieć,że byłam przybita a wszystko wraca do normy, chce mi się skakać, krzyczeć, wygłupiać a wcześniej wstydziłam się własnego chłopa w łóżku.:( myślałam o sobie jak o słoniu...ja zaczynałam się odchudzać od chyba 75, więc jakoś leci...w dół a dzisiaj nie wytrzymałam i się zważyłam 66,5!!!!! Nie mogę uwierzyć i oggrrommnie się cieszęęę!! MUszę się trzymać dzielnie na mojej nowej diecie, dziękuję WAM kobitki, dzięki , dzięki:) :):) czasem tu wpadam i czytam, może temu się już nie objadam, kiedy mam problem, albo kiedy mi się nudzi tylko sobie klikam albo robię brzuszki:D _megunia_ tak mi się poprostu napisało fajna jesteś i w ogóle FAjne jesteście KObitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam od dzisiaj się odchudzać i niestety ... cały dzień spędzieliśmy poza domem i na moje nieszczęście pojechaliśmy do knajpy mexykańskiej i MUSIAŁAM coś wybrać - ogólnie jedzenie było fatalne, więc poza kaloriami dobiła mnie złość na tyle, że mój mąż (nie wiem czy żeby mnie pocieszyć, czy dobić :)) po powrocie - zamówił jeszcze pizzę. No trudno, generalnie luty - jest dla mnie miesiącem porażki !!!! Kejt_ - naprawdę chciałam zacząć z Tobą tą moją dietkę, ale widzisz jaki ze mnie Cienias ;( - postaram się od poniedziałku. No może jutro, mam przecież grejfruty !!!! :). Ja też lubię pisać na naszym topicu z wielką przyjemnością czytam Wasze wypowiedzi, a często nawet mi ich brakuje ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×