Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jamajka69

o czym mysli facet jak sie masturbuje???

Polecane posty

Gość inteligentny prawiczek 22
do ewentualnie to mial byc komplement czy wrecz odwrotnie? (mozna to rozumiec przynajmniej na dwa sposoby) a w ogole to jakiej jestes plci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
czego sie obawiam? no widzisz ludzie kiedy moga sie na kims wyżyc to czesto korzystaja z okazji i nie mowie ze ty bys tak zrobila ale sama widisz juz nawet "ewentualnie " nie wiem czy nie chcial mi przygryzc..ze jestem co baba a nie chlop tak? czy jednak to byl komplement..ze jestem fajny, hm nie wazne w sumie za duzo sie przejmuje opiniami kazdego, to moj glowny blad .. czemu ejstem prawizkiem, bo nigdy nie mialem dziewczyny, a t z powodu moich problemow z samym soba, troche o nich napisalem na moim topicku a tu dodam ze jestem moze zbyt sensitive?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
oho cisza...ale co do twojego nicka Jamajca to chyba nie bardzo chcialas byc anonimowa:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka siaka i owaka
ale czlowieku masz gadane, normalnie radijjjjjjjjoooooooooooooo;) :D:D:D co do tematu jestem dziewczyna, nie mam obecnie faceta a ostatnio masturbuje sie myslac o moim przystojnym wykladowcy:), ktory jest zonaty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
wszyscy poszli juz spac:( a ja przeciagam i przeciagam.. hm no ale ..Maju jestes jak chcesz ze mna porozmawiac to porozmawiaj:) a ty sie nie odzywasz chyba ze masz mi cos za zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
no Maja ma taki nick w wielu miejscach.. mam nadzieje ze po dzisiejszym nie zmieni bo nie moglbym jej znalezc ale znam w koncu tez nazwisko..:) przeznaczenie mowisz no miloby bylo wierzyc:) a co do ciebie taka siaka i owaka to...dzisiejszy dzien moze wreszcie wbije mi do glowy ze DZIEWCZYNY: TEZ SIE MASTURBUJĄ TEZ LUBIA SEKS WIEC..:::::: TRZEBA SKONCZYC Z BYCIEM SAMOTNYM PRAWICZKIEM, BO ZYCIE MOZE BYC TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKIE PIĘKNE:):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
JA JESTEM ..NO WSTYD SIE PRZYZNAC chyba masochistą emocjonalnym i to automasochistą..normanlnie ręce mi opadaja jak o sobie mysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
a maja poszla..:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
no tak a teraz strzele glupie (desperackie)pytanie madziarkaaa ile masz lat i w jakim miescie mieszkasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
w ogole to trzebaby juz pewnie wyjsc z netu, i zajac sie czyms pozytecznym , pora juz, pora a co do ciebie Maju to chyba ty stąpasz za mocno po ziemi zeby zrozumiec takiego pokreconego.., mimo ze studiujesz to co studiujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
hmm probuje sprzatac pokoik iwec z tego wzgledu zagladam tu co jakis czas... wlasciwie, to ze spotkalismy sie na tym forum jest dosc nietypowe nie sadzisz? forum w necie jest pelno a topikow to juz nie powiem... a co do mojego faceta, to zastanawiam sie poprostu nad tym czy gdy sie masturbuje to mysli o kims innym... ogolem uwazasz ze masturbacja to cos zlego? bo mi sie wydaje ze kazdy to robi, gdy nie moze inaczej wyladowac napiecia, tylko malo kto sie do tego przyznaje, a na forum czemu nie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
ja stapam moco po ziemi?? moze dlatego, ze zycie mnie tego nauczylo? moze zawsze za wysoko wzlatywalam i za bardzo bolalo jak zpadalam? choc wlasciwie to nadal wzlatuje i spadam, tylko pozornie stapam twardo, by nikt nie widzial jak boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
no ten kuba w...to niezle sie rozkrecil, widzialem go w seialu, w roznych programach rozrywkowych a nawet w teledysku, nie no ja bylem zawsze niesmialy ale nawet gdybym nie byl niesmialy to nie wiem czy bym go poznal osobiscie, to on podkrecal muzyke na szkolnych dyskotekach. a Maja to go chyba znala troche bardziej niz ja wiec jej zapytaj. w kazdym razie nie wierzylem ze to on jak go pierwszy raz zobaczylem w tv, ktos z mojej podstawowki:) hmm zawsze byl pewny siebie, wesoly. dziewczyny sie kolo niego tez troche krecily, no ale coz nie ma co zazdroscic tylko rozwijac swoje mozliwoci ja tam showmanem raczej bym nie chcial byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
wiec jednak moze znak od Boga?:) ze sie spotkalismy , moze..hmm co do wzlatywania i spadania..nie wiem co masz na mysli czy moze milosc czy cos innego ale ja mysle ze wlasnie byloby lepiej dla mnie gdybym tez wzlatywal wicej w jakimkolwiek sensie niz siedzal ciagle pod kamieniem:) te nieliczne wzloty wspominam bardzo milo, choc prawdziwych upadkow to chyba nie mialem.. co do samej masturbacji teraz ten temat to juz zupelnie zbladl w moich oczach przy tym ze sie tu spotkalismy:) pytasz mnie co ja sadze hm:) oj ja sadzilem kiedys ze to grzecz:) to wtedy jak chodzilem do podstawowki, potem sadzielm ze to zle i strata czasu, potem ze ..hm no ja mam z tym troche niemile doswiadczenia wiec..wiem ze za duzo nie zdrowo..ale to inna sprawa..a teraz to juz tak jak mowie...juz nie wiem co myslec:) kiedy dowiaduje sie od ciebie ze to taka normalna sprawa to poprostu daje mi to uspokojenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
no a tak naprawde to jestem glupi bo jutro mam egzamin a sie nie uczylem i to nie ejst pierwszy egzamin na ktory sie nie uczylem w ogole to przejmowanie sie, czarnowidztwo doprowadza do takiego braku energii czasem..i braku poczucia sensu czegokolwiek. no ale studia trzeba skonczyc zeby nie byc jak mi to ktos na czacie dzis powiedzial, popychadlem..w ogole to warto by moje zycie gruntownie uporzadkowac, wiedziec czego chce w zyciu prywatnym i przyszlym zawodowym..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
za co mi wsyd? za rozczulanie sie nad sobą, podobno dziewczyny tego nie lubia, choc mowi ono troche o wnetrzu chlopaka..no coz :) moze rozczulanie sie i wyplakiwanie nie jest jednak najlepszym sposobem zmieniania swojego zycia na lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
:):):):):):) czy juz tylko ja pisze i nie spie:) gdyby nie internet to nie wiedzialbym nawet że Ty Maju też:) hm tak fajnie by bylo jeden ruch magiczną różdżką a jutro obudzę sie odmieniony:) moje zycie pojdzie na inny tor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
posluchaj sobie piosenki lony "fruzki wola optymistow" moze i lony nie znam, ale piosenka jest dla ciebie w sam raz na to co piszesz :P a powodzenia jutro na egzaminie bede trzymac kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
posprzątalas juz pokoik?:) chyba nie bylo w nim az tak brudno!!!:) taaa ile bys przeczytala stron w jedna noc? bo ja musialbym przeczytac 540 zeby ..zeby przeczytac ta ksiazeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
JUTRO OBUDZĘ SIĘ I BEDĘ OPTYMISTĄ! I NAWET NIE BĘDĘ PAMIĘTAL, ZE KIEDYKOLWIEK NIM NIE BYLEM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
nie ma tej piosenki w strefie darmowych mp3 na wirtualnej polsce:( moze w teledyskach na interii bedzie ale watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
moze ci potem przesle mailem... w pokoju jest brudno-przeciez jest sesja :P ale nadal robie porzadki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
no ale znalazlem tekst piosenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
a ze mnie taki dziwak ze i optymista potrafie być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
no to dobranoc Maju:) wyslesz mi mp3? fajnie dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam myslę o swojej
to ty prawiczek posuwaj jamajke a ja ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę o kobiecie
która nade mną góruje i dominuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam
1.maalutkiej 2.chochliczku 3.lusesicie 4.margaricie5 5.santanie oraz powiedzmy sobie szczerze : o wwzystkich innych laskach z tego forum. Młodych,starszych,ładnych i tych mniej zadbanych. No kurwa o wszystkich. Widze ich rózowe cipy,mokre,rózowe,ciemne.Owłosione i wygolone. No kurwa wszystkie. I dziarsko trzymam w dłoni ptaka gotowego do lotu.Sztywnego i dumnie wzniesionego ku górze.Czekam na usta gorące w/w dam,marząc,ze pochlona mnie łapczywie,zgwałca,wykorzystaja,zerżna. A potem moga mnie zostawić. Potem,moge juz umrzec.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ponawiam
a dlaczego akurat o tej piątce dziewczyn? uzasadnij chociaż:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam
Uczucia sie nie uzasadnia.Kreca mnie i tyle.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×