Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona_

KOBIETKI które NIGDY nie wezmą go do buzi..

Polecane posty

Gość do zniesmaczonej
"My DOSKONALE radzimy sobie bez "tego".. ale w przeciwieństwie do Was opieramy to na uczuciu.. i szacunku do przekonań (wbrew pozorom także potrzeb) drugiej osoby.." nie przesadzasz ? masz z tego wpoodu takie kompleksy ze musisz ratowac sie atakowaniem nas? pomysl co ty mowisz, nie calujesz czlonka swojego faceta bo go kochasz, a my calujemy czlonki anszych facetow bo nie szanujemy przekonan, potrzeb naszych facetow i ich nie kochamy? wez sie dziewczyno zastanow co ty mowisz... brzydzisz sie i tyle, i probujesz tu znalezc kogos kto usparwidliwi to ze sie brzydzisz... my, biorace psenisa do ust ;) nie robimy z tego takiego wielkiego halo, bo dla nas to jest normalka. to TY nie mozesz pogodzic sie z tym ze jestes inna, masz z tego powodu jakies kompleksy ... wez porozmawiaj moze szczerze ze swoim facetem, bo jakos nie wydaje mi sie, zeby nie chcial zebys go calowala w penisa, z powodu szacunku do jego potrzeb i przekonan :) smieszna jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka męża
Do Iwony. Zapytam go dziś jak wróci z pracy.Muszę wiedzieć o co mu chodziło. Iwona.Nieźle sie zakręciłaś po tej tabletce hihi;) Do autori topiku. Za kilka lat to niestety ty bedziesz tą "nudną dziurą" Jestem kobietą,jak i ty,ale staram sie,aby w moim związku nie wiało nudą.Bo nuda to milowy krok rozpadku małżeństwa.Niestety.Faceci szukają wrażeń.Dlaczego my żony mamy im tych wrażeń nie zapewniać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona-l
i racja.....ona tylko szuka kogos kot jej rzytaknie i powie ze to jest nie normalne i obrzydliwe i ze my jestesmy zboczone lachociagi....powodzenia jej zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka męża
ja też jej zyczę powodzenia.bedzie jej potrzebne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka męża
argumenty się skończyły? autorka nam zwiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_
wescie spierdalajcie i tak nie macie racji lachociągi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PucioPucio
Ja tam uwielbiam cipkę mojej Starej i uwielbiam kończyć przy 69 ,przy czym każe Jej nie połykać. Ale czasami jak się porządnie podnieci to nie da mi lizać tylko sama ciągnie ,aż do orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka męża
hej dziewczyny jesteśmy lachociągami...hahaha ja to już nawet dość długo ... ale mam ubaw z ciebie dziewczyno!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_
ssajcie sobie brudne kutasy waszych facetów ja nie bede ssac i koniec i od tej pory bede sie popychac tylko na plecach klasycznie o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_
hihihihi :) nie atakuję WAS.. to Wy jedziecie po mnie tylko dlatego, że właśnie jestem inna.. nie chodzi o obrzydzenie.. bardzo lubie go tam całować.. ale nie chcę.. na samą myśl o tym "góra-dół", góra-d.ół".. po prostu nie chcę tego.. kojarzy mi się to z .. wyuzdaniem (bez obrazy) takie jest moje zdanie. MOJE. Wasze nie musi być.. każdy jest jaki jest i robi to na co ma ochotę a nie robi tego na co nie ma.. a jeśli Wam dziewczyny nie odpowiada ten topik.. to do cholewci nie rozumiem co Wy tu robicie??? ps. straciłabym szacunek do siebie jeśli bym "to" zrobiła.. czuję, że Jego też :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona-l
lachociagi calego swiata laczmy sie na topiku dla nie-lachociagow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka męża
prosimy podszywaczy-nie denerwujcie autorki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_
dzięki śliczne PODSZYWACZU :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_
to znaczy raz polknełam ale to było dawno i bylam wtedy pijana to sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka męża
Iwona. Ty sobie jaj nie rób z poważnych tematów!!! Lachociągu jeden hihihi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_
Dziewczyny.. szanuję Wasze zdanie na ten temat.. naprawdę.. obędzie się bez tych "życzliwych" komentarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniesmaczona się zdenerwowała.... założyła sobie topic żeby sie dowartościować i okazało się że na 100 kobiet tylko ona i jeszcze jedna (w moherowym berecie !!) nie robi loda swojemu mężowi... buhahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PucioPucio
To My chłopcy-lizacze też się zgłaszamy! :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_
jak mozna połykac spermiszcze dziewczyny nie róbcie tego ja nie połykam tylko przyjmuje strumień prosto na moje obwisłe cyckia czasem na szpare ale lachy robic nie bede! chyba ze w kondomie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka męża
Zniesmaczona. Mam wrażenie że troche zmiękłaś? Weź pod uwagę to co ci napisałyśmy,bo chyba jesteś młodą osobą. On się niebawem znudzi klasyką.Co wtedy zrobisz?Wymienisz go,na nowszy model? Jeżlei tak będziesz zmieniała to wyjdziesz na tym gorzej niż my.Bo my to lachociągi,a ty to na dziwkę sie zrobisz...hahaha,przy tych zamiankach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_
żal mi Was (niektórych) i wcale nie napiszę kto tu się chce dowartościować :/ tak Wam przeszkadza, że ktoś ma zasady??? dajcie spokój! ja nie przekonuję Was.. a Wy zostawcie mnie w spokoju.. niech każdy żyje jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PucioPucio
E ,nie zmieniaj tematu;miało być o braniu do buzi ,a nie o łykaniu! To całkiem co innego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_
ale lachy nie pociągne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h2.
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhhaahhaa dziewczyno czy ty nie widzisz że wszyscy się z ciebie napieprzają?????? co tu jeszcze robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka męża
Dajcie spokój,to poważny temat. Chcemy przekonać naszą świętą do zmiany zdania na temat obciągania!!!!!!!!!!!!! Ale mi sie rymnęło!!!:D:D Anastazja. Nie podjudzaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_
to mój pierwszy i JEDYNY partner.. i tak zostanie.. o czym Ty w ogóle dziewczyno piszesz??? chociaż sobie nie dopowiadaj ;) mam tak wspaniałego faceta, że za żadne skarby świata go nie wymienię!!! ps. mojemu facetowi nie przeszkadza, że nie jestem lodziarą (szanuje mnie za to) a Tobie tak!!! o co Ci chodzi??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×