Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona_

KOBIETKI które NIGDY nie wezmą go do buzi..

Polecane posty

Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa
wiecie.. jeżeli robicie facetom loda tylko po to żeby nie skakali w boki to naprawdę mi Was szkoda :( wiecie.. jeśli codziennie robicie im lody po 3 razy.. to też wieje rutyną :( żeby tylko im nie odpadły ;) a rutyna nam nie grozi.. mamy tyle wyobraźni że starczy do końca świata :) jak czytam te Wasze wypociny.. jeszcze bardziej obstaję za swoim.. dziękuję Wam :D ps. ktoś zarezerwował mój nick wrrrrr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka mężata pierwsza
elo_p Ty nie świruj,że jesteś 15lat po ślubie.Nie uwierzę!!!Piszesz tak,żeby mi pokazać,że robię źle obciagając mojemu mężowi. Wiesz mam taką koleżankę,która w tajemnicy powiedziała mi,że jej mąż nie chce jej robić minetki.A jak ją zapytałam,czy ona mu obciąga,to powiedział,że za karę(że nie robi jej minetki)ona obciąga mu od święta. Więc o czym mowa... Wy jesteście beznadziejne w łóżku i wasi faceci to też jakieś nudne szowinistyczne swinie,jeżeli uważają,że obciaganie jest dla lachociągów! Jesteście warte związków w jakich żyjecie.Koniec i basta! Jaka świnia ukradła mój nik???To już chamstwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa
to nie ma sensu :D mam radoche bo topik - wypał :D:D:D ciekawe.. jeśli zaczynacie robić lody w wieku 20 lat.. to co będziecie robić w wieku 40 żeby mąż Wam nie uciekł???? to smutne :( bo 20 lat ciągłego robienia lodów to też rutyna..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka mężata pierwsza
dalej będziemy obciągać... a co myślałaś że coś się zmieni? Jakoś nas nie nawróciłaś swoimi głupawymi wypocinami 15 latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_praw
żonko męża.. zastanów się co Ty piszesz??? mój związek jest piękny!!! wcale nie chcę pokazywać palcem kto tu ma kompleksy ;) i jeszcze jedno.. za co na mnie się odgrywasz??? to chyba nie ja jestem tu nieszczęśliwa.... co za dureń kradnie nicki???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weźcie takie pocałunki... Niby to w sumie moralnie obojętne i nieupokarzające, ale jaka to rutyna tak przez 20 lat się całować :o Albo jeszcze dłużej...:o Coraz bardziej rozumiem tego faceta, co to się zabił , bo \"nadojedałos odiewadsa - rozdiewatsa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona___prawdziwa_praw
żonko.. czy ja chcę tu kogoś umoralniać??? chciałam pogadać z ludźmi, którzy myślą jak ja.. to Ty niewiadomo co tu robisz (???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze przyznac ze...
Luska moze zdradzisz te sposoby ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona___prawdziwa_praw
żonko.. czy ja chcę tu kogoś umoralniać??? chciałam pogadać z ludźmi, którzy myślą jak ja.. to Ty niewiadomo co tu robisz (???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona___prawdziwa_praw
jakaś zdesperowana jesteś.. po co te nerwy??? a ja jestem największą szczęściarą! chyba z wrażenia zaraz zadzwonie do mojego mena i powiem mu jaki jest... och ach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PucioPucio
Zniesmaczona! Rozumiem Twój punkt widzenia i szanuję go ,ale czy to nie ma coś wspólnego z jakimiś twoimi nieudanymipróbami z tego rodzaju seksem typu nieumyty penis,lub może jakaś chamska próba ze strony chłopaka !? Oczywiscie kazdy sam sobie wybiera sposób w jaki się kocha tak jak Mu- Jej pasuje i nie należy z tego się naigrywać ,ale tak jak już pisałem ,jak moja Żonka się już podnieci to mało Go nie odgryżie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciaganie
? czyli jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaPrawdziwa_praw
żonka uciekła??? ojej.. smutno mi bez Ciebie :( i wiecie co.. jednak ten topik miał sens.. taaaaaaaak baaaaardzo się cieszę, że nie jestem taka jak WY :D:D:D dziękuję Wam :) a resztę serdecznie pozdrawiam. a Ty podszywaczu daj już sobie spokój bo przestaje to być śmieszne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciaganie
wyprubuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Puciu.. nie mam żadnych przykrych wspomnień. mój men jest słodki!!! po prostu mam swoje zdanie kradzieju nicków.. zrobiłam Cię w bambuko i sobie zarezerwowałam :) ale myślę, że jesteś całkiem uroczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Puciu.. nie mam żadnych przykrych wspomnień. mój men jest słodki!!! po prostu mam swoje zdanie kradzieju nicków.. zrobiłam Cię w bambuko i sobie zarezerwowałam :) ale myślę, że jesteś całkiem uroczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
hmm...z tego co tu przeczytałam, to jak narazie to wy obrażacie Zniesmaczoną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciaganie
a to glowke tylko obejmowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka mężata pierwsza to ja
nie,nie uciekłam. mam dziecko i wyobraź sobie,że się nim zajmuję mimo,że jestem lachociągiem-jak to napisałaś. Nie mam kompleksów.Moje życie erotyczne układa się i jest mi z mężem jak najbardziej ok.A to że Ty masz jakiś problem z seksualnością,że nie pozwalasz swojemu facetowi na robienie ci minetki i sama mu nie obciagasz,to wybacz,ale rzeczywiście nie mój problem. Ja to robię,nie szczycę się tym,nie zakładam z tego powodu topików,bo jest to dla mnie normą. I daj sobie spokój,bo rzeczywiście wszyscy po tobie "jadą"a ty tego nie widzisz? Ty co kradnie niki-daj luz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciaganie
ok :D mocno objac, w gore i w dol z zasysaniem tak ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
hmm...zawsze sądziłam,że "kobiety",które robią to o czym jest nasz temat same mają problem...a raczej go nie widzą i wmawiają innym,że go mają:P Zresztą nie tylko ja tak uważam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. ja też sobie idę :) miło mi że zainteresował Was mój topik :):):) ja tam nie chcę się zmieniać!!! bo jestem szczęśliwa teraz!!! taka jaka jestem! i taką się lubię! i szanuję! :D i mój facet mnie też.. nawet kocha :D już tyle lat.. chyba właśnie za to jaka jestem.. i za to że jestem INNA :D a Was wcale nie potępiam.. ale ja nie muszę być jak WY. i całe szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
Ciekawa jestem jakie wy macie wykształcenie...Chociaż prawdy i tak pewnie nie napiszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaczek
równiez dwa razy obciagałam listonoszowi, ale bez połyku, bo miał tyle sera, że zapomnaił, że połykam tylko na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Atenko że tu jesteś :D dzięki :D nie myślisz, że to smutne, że kobietki tak się poniżają tylko dlatego żeby facet im nie uciekł? jakoś dla mnie prawdziwa miłość NIE = robieniu loda.. no właśnie.. najpierw piszecie, że ja jadę po as.. hmm.. przeczytajcie cały topik.. to Wy próbujecie się usprawiedliwić . naprawdę smutne żonko.. najpierw robisz mężowi laskę a później całujesz dziecko??? to OBRZYDLIWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
hmm...Czy to smutne??Nie, raczej żałosne...Nigdy nie miałam szacunku dla takich "kobiet" i nigdy nie będę miała..Niech sobie żyją w tej świadomości jakie to one są super i w ogole...Ja i tak mam na ten temat inne zdanie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×