Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona_

KOBIETKI które NIGDY nie wezmą go do buzi..

Polecane posty

Gość żonka męża_ta pierwsza__
Zniesmaczona. Ty się zdecyduj... Bo ja się już gubię.To jak to jest???Jestem tym lachociagiem,czy tak jak napisałaś bzykam sie pod kołdrą w skafandrze??? Nawet mnie ten skafander ubawił:P:P:P Nie odpowiedziałaś na moje pytanie. Brzydzisz się swojej cipki??? Nie rozumiesz pytania,bo jesteś głupia,czy unikasz odpowiedzi bo się wstydzisz zadawanych przez mnie pytań???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu sie miały wpisywac te co nie chca tego zrobić a z tego co czytam to same lodziary lachociągi się udzielają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ja_prawdziwa__
ps. czy ja napisałam, że on mnie nie podnieca??? ktoś się podszył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka męża_ta pierwsza__
Dlaczego tak się zdenerwowałaś??? Nie rozumiem??? Jestem upośledzona??? To kim ty jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ja_prawdziwa__
do ojejusia fajno to skwitowałaś :D ps. dlaczego nie ma żadnego ŁADNEGO określenia dla tych co "to" robią.. no tak.. bo jak ładnie nazwać coś tak obrzydliwego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka męża_ta pierwsza__
Ojejusia. Zgadłaś. Mnie chyba pierwszą ta gówniara nazwała lachociagiem. Ale wolę być lachociągiem,niż taką zakłamaną dziewicą co do ręki bierze,a do buzi...nie bo chyba źle jej pachnie??? Durne babsko.Nie wie o czy mówi,a wypowiada sie na tematy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ja_prawdziwa__
wiesz żonko.. boję się, że wdając się z Tobą w dyskusję cofnę się w rozwoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka męża_ta pierwsza__
Zniesmaczona. Ty się zastanów co tu ludzie do ciebie napisali na tych 14 stronach. Ktoś sobie klawiaturę ściera dla twojej głupoty.No ale cóż...tylko krowa nie zmienia poglądów...wyszło,że ty jesteś taką właśnie krową!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam ona
jesli nie chcesz go calowac to znaczy ze cie nie podnieca i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosc francuska - bardzo ładne okreslenie :) I nie musi byc wcale takie \"wyuzdane\" jak to sama powiedzialas - zreszta jak seks moze nie byc wyuzdany? Milosc oralna tez moze byc subtelna i romantyczna. Zalezy wszystko od waszego podejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal nie rozumiem czemu mowisz ze to jest obrzydliwe... sprawianie osobie ktora kochasz przyjemnosci jest obrzydliwe? Calowanie jego ciala? A co z tym ponizeniem, pozycja na pieska - niech zgadne, tez jest dla Ciebie ponizajaca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ja_prawdziwa__
hihihi :D ale Was to ubodło.. już się żonka nie usprawiedliwiaj.. każdy jest na tyle wypaczony na ile mu sumienie pozwala :P przez Was tylko robię się chamska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka męża_ta pierwsza__
To przestań pisać bzdury i zacznij mysleć!!!To wystarczy,abys się w rozwoju nie cofała. Jeszcze do ciebie nie dotarło,że takich jak ty to jest 1% na ziemi. Kłócisz się tak,jakbyś tu miała wianuszek kobiet za sobą. A tu niespodzianka...ile za tobą stanęło??? Cztery??? Z tego pewnie tylko Atena jest autentyczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie robisz chamska, to idz sie wyspowiadaj :) bo cos mi sie wydaje ze ta twoja dziwnie pojeta religijnosc i wiara tak cie ograniczaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka męża_ta pierwsza__
Ty już się gubisz w swoich wypowiedziach.Piszesz bzdury... Nie odpowiedziałaś na moje pytanie... Brzydzisz się swojej cipki?????????????????? Ślepa jesteś??????Nie widzisz moich pytań????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena, ktora jest dziewica, i jest szansa ze jak pozna faceta to znormalnieje, przejdzie jej :) jak sama mowilam, tez tak mialam jak nie mialam faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka męża_ta pierwsza__
Brzydzisz się swojej cipki??????? Nie widzisz mojego pytania???? Jak myślicie??? Ona chyba brzydzi się swojej cipki,jeżeli członek jej faceta jest obrzydliwy,to jej cipka pewnie też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tymi pozycjami? :) bo wczesniej mowilas, ze sa rozne pozycje i ze je akceptujesz - wiec co z tym pieskiem? z pocyja buddyjska? i innymi akrobatycznymi? :) jestem strasznie ciekawa, ale chyba znam juz odpowiedz na to pytanie, na ktore ty tak unikasz odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ja_prawdziwa__
wiesz nacelle.. może i to co ostatnio napisałaś.. może jest w tym trochę racji.. z tym, że to tacy ludzie jak tu obecna żonka poprzez przedstawiania tego w taki sposób robi z tego coś obleśnego i obrzydliwego :/ lubię całować mojego mena.. uwielbiam jego ciało.. ale nie poniżę się do tego "góra-dół" bo to już jest dla mnie.. po prostu NIE i tyle. i jak to obleśnie musi wyglądać ok.. nazwanie miłości.. francuska.. fajno.. ale jak nazwać taką kobietę? bo ja jeszcze nigdy ładnej nazwy nie słyszałam :( i naprawdę.. to w jaki sposób o tym piszecie.. to jest chyba w tym wszystkim najbardziej obrzydliwe :/ (niektórzy oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to9 wszystko czytam to mi sie rzygac chce. Te wszystki lachociagi to chyba bezmozgowce jakies., chyba sie tylko do tego nadaja. Widac ciezko im zrozumiec ze to nie dla nich topik. Zalozcie sobie swoj i opowiadajcie jak to lizecie kutasy swoim chlopom. Zniesmaczona i inne nielizace brawo, to jest obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka kobieta to po prostu KOCHANKA. I nie musisz od razu robic tego gora-dol. Mozesz calowac, lizac, possac... no boze, mozesz tyle zreczy z tym robic zanim stwierdzisz na pewno czy chcesz gora dol :D zacznij powoli, nie od razu na calego. Mi tez za pierwszym razem sie to nie spodobalo, bo myslalam ze to jest bardziej \"romantyczne\" - ale pozniej wlasnie powoli, zaczynajac od pocalunkow, po pewnym czasie stwierdzilam ze chce wiecej :) powodzenia, jemu na penwo sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antydewota
hej Żonko męża, Nacelle i wszystkie Normalne nie tylko Was irytują dewoty wejdź na http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3188616&start=0 tamto forum zdycha ale ludzie o zdrowych poglądach mogą je rozkręcic, tu nic po tych co lubia ogień w łóżku a Ty prawdziwie zniesmaczona czy mogłabyś choć raz odpowiedzieć wprost na jakieś pytanie zamiast tchórzliwie zmieniać temat i obrzucać innych inwektywami? Chcę się mianowicie dowiedzieć czy ty w ogóle potrafisz zaakceptować istnienie poglądów innych niż Twoje? Bo z tego co i w jaki sposób piszesz to raczej można wyciągnąc wnioski, że siebie stawiasz na piedestale, a wszyscy inni to dla ciebie prostacy. A i jeszcze tyle Ci powiem, bo trochę mnie irytujesz, że takie co sie zarzekają, często popadają ze skrajności w skrajność i wobec tego prostego faktu zapamiętaj żeby nie szafować z wyzwiskami, bo los różne płata figle i kiedys mozesz o sobie coś nie miłego usłyszeć. To się odnosi również do ateny i popleczniczek. A wszystkim Dojrzałym kobietom => lachodopapstwo i dobuzibierstwo z oddanym partnerem to spora frajda więc nie dajmy się stłamsić dewotom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joda - a branie \"kutasa\" do reki tez jest obrzydliwe? twoje slownictwo to sugeruje... nic tylko wspolczuc twojemu facetowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ja_prawdziwa__
a Ty żonko pocałuj się w swoją czyściutką pupcię bo nie mam zamiaru w ten sposób z Tobą dyskutować.. rany! dorosła kobieta z mężem i dzieckiem a rozum.. żal pisać :/ co do pozycji.. większość jest ok.. choś przyznam że i tu niektórych nie toleruję a jeśli 1%.. to ok :) dobre i tyle :D róbcie sobie tyle lodów ile Wam buzia wytrzyma :P moja jest stworzona do wyższych celów niż męski penis :D dzięki wielkie za wpisy.. mogę się poszczycić udanym topikiem :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka męża_ta pierwsza__
Zniesmaczona. To ty jesteś obrzydliwa,bo brzydzi cię kutas własnego faceta!!! Nie pisz bzdur na mój temat!!!Bo to nie ja brzydzę się swojego ciała i ciała mojego męża!!!!!! Ty się brzydzisz i dlatego uważam że jesteś zakłamaną egoistką,którą nie umie czytać nawet tego co ludzie starają jej się przekazać. Durna babo,zamknij ten topik,bo już się tu nieprzyjemnie robi po twoich dennych i wymijających odpowiedziach. Dalej nie napisałaś czy brzydzisz się swojej cipki. Ale teraz stwierdzam że TAK!!!! ONA BRZYDZI SIĘ SWOJEJ CIPKI I FIUTKA SWOJEGO GOŚCIA I MA PROBLEM ZE SWOJĄ SEKSUALNOŚCIĄ. Pozdrawiam te,które nazwane tu zostały lachociągami. Żegnam. PS. Cieszę się,że nie dane mi było spotkać w swym życiu taką osobę jaką jesteś.Dość,że niczego nie można się od ciebie nauczyć,to jeszcze nic dobrego nie wnosisz do życia innych osób. Ja takie jak ty nazywam WAMPIRAMI ENERGETYCZNYMI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ja_prawdziwa__
właśnie.. idźcie sobie wszystkie na swoje forum. i módlcie żeby to Was kiedyś Wasi nie odstawili na boczek.. bo skoro mieli już wszystko to pora na zmiany :P naprawdę nie chce mi się już tego czytać.. i odp na te bzdury tym bardziej szanuje poglądy. nie szanuje lachociągów.. ups :P same dajki tu i wyzwolone latawice. ja tu nie pasuję. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniesmaczona, dlaczego masz o nas takie starszne zdanie? to ze kochamy sie oralnie nie znaczy ze robimy WSZYSTKO co tylko mozna :( twoj ostatni post swiadczy jak najbardzije o tobie, przed chwila mialam jeszcze nadzieje,ze da sie z Toba jakos normalnie w miare pogadac, ale teraz widze ze jednak nie. niepotrzebnie tu wrocilam. masz straszne kompleksy moim zdaniem i nie szanujesz innych ludzi. ps. z obrazania innych tez trzeba sie spowiadac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ja_prawdziwa__
żonko jesteś totalną IDIOTKĄ. wystarczy poczytać to co piszesz.. kurde.. jeszcze nie spotkałam tak debilnego osobnika :?:/:/ ale afisz? lepiej Ci??? Twój mąż to ma dopiero biedę pokazywać się z Tobą wśród ludzi i odczep się od mojej cipki i penisa mojego faceta jesteś żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno - jak mozna oceniac ludzi wg tego czy uprawiaja seks oralny :O Nie wiesz co tracisz, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka_kreolka
A ja tam lubię te klocki. Nie żeby z każdym ale z mężem od lat się dopieszczamy, a na szacunek nie pracuje się w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×