Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona_

KOBIETKI które NIGDY nie wezmą go do buzi..

Polecane posty

Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
nie miałam zamiaru nikogo obrażać. ale sobie też nie dam w kaszke dmuchać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
ee..bo ja wiem... Znam kilka starych panien ( mam nadzieję,że to tak się odmienia...) i bardzo dobrze na tym wyszły:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniesmaczona mam tu coś dla ciebie :P \"Miłość francuska - krok po kroku Weź do ust czubek penisa i liż go, naśladując ruchy języka węża: leciutko i szybciutko poruszaj językiem na boki. Utwórz z dłoni i ust gorący tunel, w którym znajdzie schronienie jego członek. Przesuwaj nim rytmicznie, aż do orgazmu. Przygotuj kilka kostek lodu i gorącą herbatę. Stymuluj go ustami na zmianę oziębionymi lodem i rozgrzanymi herbatą. Pieść go tuz po zjedzeniu miętowych cukierków. Wersja ekstremalna: seks oralny z ustami pełnymi miętowej pasty do zębów. Uwaga: może szczypać. Liż jego penisa tak, jakbyś lizała pysznego lizaka, a potem włóż go jak najgłębiej do ust. Kiedy jego członek jest już w twoich ustach, wykonuj ruchy góra-dół i kręć głową jakbyś mówiła \"nie\". Zacznij pieścić go oralnie, kiedy śpi. To jedno z najmilszych i najsłodszych przebudzeń. Zacznij go pieścić ustami pełnymi jogurtu lub śmietany. Ofiaruj mu seks oralny, gdy w domu rozmawia przez telefon ze swoim szefem o ważnej sprawie służbowej. Trzymaj w ustach penisa i ssij go delikatnie, jednocześnie potrząsając głową - ofiarujesz mu erotyczne trzęsienie ziemi. (Cosmopolitan - Seksprzewodnik) \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
Zniesmaczona!! Kaziu sam nas nawyzywał....a fuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
a kazio gdyby był dojrzały to by myślał tą główką na górze a nie tą poniżej pasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
Antydewoto! Ale po co Ty jej to napisałaś??Nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciotka jest stara panna i wiez mi - zle na tym wyszla. Nie ma w sobie ani jednej dobrej cechy. A i znam pare innych starych pann(?) i nie przypominam sobie ani jednej \"normalnej\". Swiete slowa z Seksmisji: \"...chlopa wam trzeba\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
Chochliczku! Masz jakieś wizje czy jak skoro sądzisz,że będę o tym marzyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagine
Antydywota to co napisałaś powyżej jest żenujące. Dewiacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
Bubulo! ALe co z nimi nie tak?? Ja poważnie myślę o staropanieństwie...nie żartuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
antydewotko dziękuję za dedykację ale nie rozumiem czemu jest ona skierowana do mnie.. przecież ja tego nie robie ale mam nadzieję że inni skorzystają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka, że \"KOBIETKI które NIGDY nie wezmą go do buzi..\" nie mają pojęcia o seksie oralnym (a twierdzą, że to takie obrzydliwe i upokarzające), to jakby ze ślepym o kolorach.......... może to nawet i dobrze że nie wiedzą co tracą, cóż czego oczy nie widziały tego sercu nie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena. To było zarówno do ciebie jak i do naszej starej dewoty-zniesmaczonej. Obie jesteście siebie warte,tyle tylko,że ty spuściłaś trochę z tonu,natomiast twoja koleżanka zniesmaczona,dalej walczy jak lwica ze wszystkim \"lachociągami\" naszego globu. Dajcie na luz ludzie.Nie przekonacie tych dweotek do tego co jest ok.Bo dla nich każda żona,matka,kochanka to dziwka tylko dlatego,że obciaga swojemu facetowi członka podczas gry wstępnej:):) Mnie to śmieszy :D:D:D,bo te najświętsze,najczęściej na dyskotece dają dupy kazdemu napotkanemu facetowi.Byle by ją tylko ktoś bzyknął. A wiecie dlaczego? Bo są niezaspokojone przez faceta,który nie robi minetki.A nie robi minetki,bo ona mu nie obciąga!!!Rachunek jest prosty. Mało która kobieta ma orgazm pochwowy.W 95% orgazm jest łechtaczkowy. Ja wiem zniesmaczona,że twój facio pewnie pcha ci do cipki paluchy żeby cię zaspokoić,ale wyobraź sobie,że na tych paluchach są bakterie,bo nie wiadomo gdzie on te owłosione łapska pchał wcześniej...:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
oooo...to już wiem do kogo mam się zgłosić jak będę chciała schudnąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateno: Sa zle na wszystkich, ze im zycie nie wyszlo. Chociaz to tylko i wylacznie ich wina. No, ale jak Ty chcesz z wyboru zostac stara panna (nie rozumiem dlaczego) to moze unikniesz takiego losu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
sorki.. nie odpowiadam za podszywaczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
Kaziku!! Ty trochę przesadzasz, nie sądzisz?? "bo te najświętsze,najczęściej na dyskotece dają dupy kazdemu napotkanemu facetowi.Byle by ją tylko ktoś bzyknął" - wypraszam sobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
ale jestes obrzydliwa antydewota, jak tar robisz z tym czyms z brudnych majtek twoich alfonsuw to sie domyslam ze to cos rzyga ci na twarz biala ciecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
jesteście żałośni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
Bubulo!! ALe jak to złe na wszytskich???Mógłbyś trochę opisać??? A dlaczego chcę zostać starą panną??? Mam wiele powodów..jakoś tak zbyt dużo nasłuchałam się, napatrzyłam i naczytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki wóz
powiem wam ze to zalezy od faceta..i tego co się do niego czuje..decyduje o tym wiele czynników..jego zapach na przykład, czy lubisz czy wręcz przeciwnie mdli Cię..mojemy byłemu mężowi nigdy..nigdy w zyciu..na samą myśl robiło mi się niedobrze..nigdy mu tego nie robiłam bo to było po prostu obrzydliwe..bleh!!! nawet teraz robi mi sie mdło... natomiast mojemu nowemu facetowi..uwielbiam go..całego..luibię patrzeć kiedy odpływa i lubię jego zapach i smak.nawet nie musze czekac na zaproszenie..w zasadzie on nigdy o to nie prosi :) inicjatywa wychodzi ode mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateno. Kiedyś miałem taką sprawę... Bardzo pożądna dziewczyna szukała ojca dla swojego dziecko.Wiesz dlaczego??? Bo po dyskotece bzyknęła się na ławce w jednym kolesiem.I myślała,że on jest ojcem.Zapomniała tylko,że jak już się z tym gościem rozstała to tego samego wieczora,bzyknęła się na imprezie z innym kolesiem.I wyobraź sobie,żo to ten drugi był ojcem!!! Tyle tylko,że ona myślała inaczej. Wyszło tak.Bardzo pożadna dziewczyna nie znalazła ojca dla swojego dziecka,a sędzia przypomniał jej o dobrym prowadzeniu się!!! I ona też nikomu nie obciągała!Wiem to,bo jest to osoba którą znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateno: Niestety nie moge tego opisac. Trudno to ubrac w slowa. Natomiast fakt jest faktem ze nie sa to osoby \"najmilsze\" jakie znam. A fakt, ze mowie o mojej ciotce (badz co badz siostrze mojego taty) mowi sam za siebie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stryjeczna ciotka Ryśka
a ja powiem tak: lubiłam, lubię i będę lubiła obciągać swojemu facetowi czy komuś się to podoba czy nie!!! autorka tegoż topiku pewnie nie ma doświadczenia w seksie wcale a wcale i ma może z 15-16 lat, dziecinko ty nic nie wiesz na temat seksu i lepiej do książek siądź i poczytaj lektury!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwaa
"swojemu facetowi czy komus" to znaczy karzdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwaa
wy lachociagi swojemu albo karzdemu. obrzydliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
Bubulo! No może i masz rację...ja mam takie dni , kiedy dokuczam ludziom bez powodu, przygryzam , kłócę się ...i chyba sprawia mi to przyjemność...:/ Kaziku!! A to ciekawe...:] Ja kiedyś planowałam,zeby znaleźć faceta tylko po to,żeby zrobił mi dziecko...i sobie potem poszedł:] ale o było kiedyś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniesmaczona-> po pierwsze czytanie tekstu ze zrozumieniem sie kłania, a po drugie ortografia (każdemu nie karzdemu). oj, jak tu ktoś już napisał przede mną: wracaj lepiej do książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa_zniesmaczona_ja
dzięki podszywaczu.. to było naprawdę urocze :/ możesz do woli korzystać z tego nicka bo ja z TAKIMI ludźmi nie mam zamiaru dyskutować.. cholernie ŻAŁOSNE :/ teraz to dopiero się zniesmaczyłam :P ps. i strasznie się tym przejęłam :D kaziu.. jakże ja współczuje tej co musi (pi) tego.... a fuj.. żal dupę ściska :D i kto tu nie potrafi rozmawiać? wiesz kaziu.. typy Twojego pokroju.. co do tego co napisałeś.. już mam wystarczające wyobrażenie o Tobie.. Ty to dopiero musisz być obleśny.. a może dlatego tak piszesz bo sam jesteś niewyżytek i Ci żal fiutka ściska.. bo nawet najbardziej-lubiąca-lody takiemu obleśnemu gburowi by nie chciała.. fajnie było się posprzeczać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stryjeczna ciotka Ryśka
zniesmaczona!!! JAK KTOŚ PISZE FACETOWI TO MOŻE MA NA MYŚLI CHŁOPAKA, MĘŻA, KOCHANKA!!! pokaż mi gdzie napisałam każdemu!!! i weź lepiej słownik ortograficzny do ręki, bo błęby robisz jak mało kto, tylko nie pisz że masz dyslekcję, bo w to też nie uwierzę MYŚLĘ, ŻE ROBISZ SOBIE ZE WSZYSTKICH WIELKIE JAJA, I TAK OBCIĄGASZ KAŻDEMU FRAJEROWI LODA NA KAŻDYCH BALETACH POD BAREM...MARNA PROWOKACJA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×