Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czosnek

Owłosienie łonowe - help

Polecane posty

Mam następujący problem. Jakiś czas temu stwierdziłem, że moje włosy łonowe za bardzo się rozrosły i muszę je trochę skrócić. Niewiele myśląc wziąłem nożyczki i się ostrzygłem :o Ale ja jestem głupi, więc nie pomyślałem, że potem włosy jeszcze bardziej mi urosną... Teraz mam taki gąszcz, że za przeproszeniem kutasa nie mogę znaleźć :o (oczywiście lekka przesada) Poradźcie mi, co mogę zrobić, żeby wróciły do dawnej długości, bo nie chce mi się co chwila robić postrzyżyn :o Oczekuję na rzeczowe odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu Ty
takiego masz malego czy takie dlugie kudly? :D a tak serio to chyba nic sie z tym nie da zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt małego nie mam, ale od strzyżenia, to kudły mi rosną do około 3cm... Ja na głowie nawet krótsze mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu Ty
jak raz sie zacznie to potem nie ma zmiluj...ja tez kiedys pozbylam sie duzej ilosci wlosow i teraz mam za swoje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu Ty
gorraca --> uzywam wosku i odrastaja takie same 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrrąca: tej propozycji się bałem... Mam sobie jajca woskiem oblać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mój mąż sobie goli na jajeczkach a przycina co tydzień nad ptaszkiem jest ok jakby zapuszczał też by były na ok 3 cm. Ale to nie problem. Przycinaj sie, gol i bedzie ok kobiety lubią tak, troche chigirny nigdy za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrąca: ewentualnie opalanie zapalniczką :P Chyba muszę się z tym pogodzić i się regularnie strzyc... Dzięki za odpowiedzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jajca czy góra taka włochata - pewnie 1 i 2:P nie oblac - sa plastry z woskiem, jak nie masz spróbuj zwykłego:P;) albo wyrywaj włosek po włosku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiu grzeszy
Człowieku co ty bredzisz?Włosy przystrzyżone wcale nie odrastają bardziej gęste, czy grubsze.Jest ich tyle samo co zawsze.Ale jak się przyzwyczaiłeś do wyskubanego fiutka a po jakimś czasie włosy odrosły to masz wrażenie gąszczu.Przycinaj regularnie jak ktoś już radził i po problemie.Z tym bujniejszym odrastaniem to mit jak z przeciętnie długim kutasem na 20 cm hehe. Tak na koniec zapytam:dlaczego jak facet pozbywa się owłosienia to powszechnie przypisuje się mu pedalstwo?To jekieś chore qrwa jest:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To se gól co 2 - 3 dni. Ja tak robię i jest spox. Pzdr600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiu grzeszy
I nikt ci nie powiedział, że to takie niemęskie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój mężulek
tez sobie goli i jest baaaaaaaaaardzo meski :-) Nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiu grzeszy
Też pozbywam się owłosienia i jest to ok.Bynajmniej nie wali ode mnie jarzynową latem:).Ale słyszałem już jak panowie głośno wypowiadali opinię, że pod pachami golą się tylko pedały.O fiuta lepiej było nie pytać:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój mężulek
i tak trzymaj "grzesiu grzeszy" i "lommek" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o co chodzi?3 cm to normlane lonowki, sama mam takie jak nie ogole:D juz nawet nie pamietam tego widoku. Strzyż nozyczkami i koniec. Wlosow na glowie chyba naturalnie tez nie masz krotkich tylko je obcinac musisz, he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×