Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sddse

pomozcie przejsc gre

Polecane posty

ktos moze jeszcze siedzi w motasie?? bo tak przechodzilam to razem z wami ale w pokoju gdzie jest plakat z prawie gola baba a obok jakies urzadzenie na kod utknelam, klikam na ten glupi plakat i na te urzadzenie ale nie otwiera mi sie zadna sciana, kto mi pomoze??? plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dalej gram w motes z Wami. dajcie chwile, dojde do potrojnego pokoju gdzie skonczylam i sie odezwe. jakby cos, piszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvn
Nikt nie chce nam pomóc:(????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gvn, ja w to gralam... nie pamietam teraz dokladnie ale jeden klucz jest w szafie z ubraniami, zeby ja otrzymac trzeba zlamac szyfr jak nadal bedziesz miala problem to daj linka do gry, zobacze o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
Czy ktos gra w motas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gvn, a bylas juz w pokoju 204...? karta wstepu do niego jest pod drzwiami windy (taki cien widac, ale ciezko trafic kliknieciem, wiec probuj) gram w motas, la luna hotel i to trzecie z cyrkiem jakby cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
pralka jak ci idzie w tym cyrku.a gdzie jestes w motasie bo czekam na ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w cyrku zagralam juz we wszystko, zostalo mi tylko wygrac ksiazke na strzelnicy, ale nie potrafie. chcialam wejsc do tego bialo-czerwonego namiotu, ale czlowiek co tam stoi mi nie pozwala i nie wiem czemu. chodze i szukam przedmiotow, ale ogolnie to stoje w miejscu juz od 20 minut. w motasie wciaz przy buzkach jestem, ale juz koncze chyba. wolno to rozszyfrowuje, wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
te koleś wpuści cię do cyrku jak dasz mu puchar który dostaniesz bo jeździe na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
musisz tak zakombinowac zeby wszystkie te diodki się świeciły na tej kłódce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w motasie jestem juz w pokoju z rurami, mam zielone pokretlo i na razie nie wiem co dalej. a Wy gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
ja jestem dalje, na komputerze do którego trzeba wprowadzic hasło i nie wiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w pokoju z laserami, jeden laser wylaczylam a dalej nie dam rady:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
szajenka a o której grze mówisz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymi
szajenka 2 laser to musisz ten dol srubokretem odkrecic i pozniej obcegami przeciac moze switlo zgasnac a jesli chodzi o 3 laser nie wiem co mam robic pomoccyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
byłas w pokoju gdzie jest UFO? a te lasery w którym są to ci moze podpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
byłyscie w pokoju z komputerem gdzie trzeba cos wpisac do niego ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymi
gracz lasery sa juz za ufo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z tym teletransporterem...? wlozylam dyskietke i probuje ustwic rozne kombinacje kolorow ale nie dziala... cos jeszcze trzeba znalezc albo wlaczyc...? czy to tylko zagadka logiczna z tymi kolorami...? bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymi
Gracz w pokoju z komputerem najpierw wpisujesz haslo QUEST i enter klikasz potem pojawia ci sie na ekranie komputera pooj z 2 literakmi klikasz tam na drzwi i masz 2 pokoj z kolejnymi 2 literkami. wylaczasz kompa i tam gdzie wczesniej wpisywales QUEST terazb starasz sie wpisac jakies haslo z tych 4 luiterek i neter jesli bedzie dobre oto otworza sie drzwi..aha i u kazdego z nas sa inne literki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvn
Weszłam do pokoju 204, złamałam kod, mam 3 kasetę ale nie wiem pod jaki numer mam zadzwonić? I ską wziąć klucz do tej szafy od tv?Gram w La Luna Hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×