Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sddse

pomozcie przejsc gre

Polecane posty

Gość anemiczna
Elemnet dokladamy do tego czegosc co sie swieci na czerwono w pokoju ktorym teraz jestesmy. Wchodzimy teraz do 2 drzwi.Z szafy bierzemy klucz. i nim otwieramy metalowa szafe na zwenatrz. Pojawia sie slowi "Quest" wchodzimy do kompa w pokoju wkladamy dyskeitke i resetujemy go :>. Wpisuejemy "Quest". Pokazuje nam sie 1 pokoj i 2 litery wybieramy na kompie drzwi i pokazuja sie 1 lub wiecej litera(y).Niestety sami musimy ulozyc slowo z tych liter( po angielsku), poniewaz prawie za kazdym razem slowo jest inne. JEsli wam sie uda idziecie dalej przez otwarte drzwi po prawej stronie. Idziemy prostu i z szafki po lewej bierzemy klucz. Wchodzimy do drzwi po lewej i ustawiamy tak maszyne aby jej prawa czesc byla na dole. Idziemy do pokuju po lewej. I tam mamy duzo drzwi (ale my otworzylismy te ostatnei ( wlascie) wchodzimy i kluczem otwieramy drzwi do kolejnego pokoju. Level 10 Wchodzimy do drzwi po prawej mamy biala bile i klucz. Idziemy na gore z kluczem. Mamy czerwona karte i schodzimy znow do tego samego pokuju bierzemy ta karte do skanera na dole tych puzzli i musimy ulozyc je tak aby kolory w puzzlach sie zgadzaly (proste). Jak juz ulozymy to wybieramy karta do skanera i puzzle sie unosza. nacisakmy na srodek tego bialego punktu. I mamy juz klucz do levelu 11. Level 11 Idziemy na sam koniec wszytkich pokoji. Bierzemy Krede . Otwieramy szafe. Wracamy na poczatek i kluczem otwieramy skrzyniei mamy monete (moze ich wziac ile chcemy ). Idziemy do pokoju z bilardem. Wkladamy biala bile ktroa mielismy juz wczesniej do stolu .Wrzucamy monete i kreda smarujemy czobek kija.(Na maxa w prawo ) Bierzemy kluczyk i idziemy do drzwi tych na koncu skad bralismy krede etc. AA jak ktos chce sobie kole w 12 levelu wziac to niech jeszcze monete raz wezmie Level 12 Dość prsty tylko trzeba duużo robić. Najpier widziemy na prawo jest sciana nacikamy. Musimy to ułożyc niestety. Sam juz wiem jak to zrobic ( trzeba od lewej strony do prawej ukladac) ale dla tych co nie wiedza link http://www.angelfire.com/ill/motaswalkthroughs/GREENWALL.JPG . No i jak juz ułozymy to sie sciana odsuwa do przodu. Idziemy w lewo i z lewej strony bierzemy zarówke. Idziemy w gorne drzwi w prawo . I odsuwamy szafke ta dolna. Wchodzimy i żarówke Wkrecamy do lampki (wlaczamy ja) i odczytujemy kod ze sciany ( moga byc rozne najlepeij zapiszcie sobie je gdzies). Wygladzamy dywan bo ma zagencie i przesuwamy krzeslo z gornej lamy bierzemy klucz. W pokoju z TV z szafy bierzemy kombinerki . Idziemy w dolne drzwi. Przesuwamy : stolik, pudlo, te cos z drewna nie wiem co to jest , to z kwiatkiem i lózko ! Mamy zejscie idziemy do 1 pomieszczenia. Nasickamy przysciki tak aby na monitorze 1 laser byl wylaczony . Wchodzimy do 2 pomieszczenia i srobokretem rozwalamy to cos na dole. Przecinamy jeden kabelek (uwaga moze sie swiatlo wylaczyc ale to nie przeszkadza) i wychodzimy do punktu w ktorym weszlismy do podziemy. Wchodzimy do 3 poieszczenia na dole.SZafe otwieramy i mamy klucz i srubokret. Naciskamy na lewa sciane.Wracamy do 1 pomieszczenia i ustawiamy laser na 1 pozycie. Wracamy na gore do lampki :] Musimy szafe przesunac . Isziemy an dol teraz juz tylko zostaje nam wpisac kod z lamki i nacisnac E. MAmy klucz i przechodzimy gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anemiczna
Annna. no wiec szukam tej waginy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anemiczna
ale ta wagina jest za figurą meska czy żeńską ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_mii
siemka graczu===> ja gram w ugly kurde niezała jazda ..naprawde nie bez powodu pisze że nie dla dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anemiczna
pomóżcie nam w tą z waginą i urwanym penisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta gra ugly to brak mi slow co tam jest! za pierwszym razem to prawie z krzesla nie spadlam, jak dla mnie za straszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
w uglu to tez nie wiem. Wszedłem do łazienki - odkręciłem wodę i potem nacisnąłem YES jak było pytanie czy oddychać(Breathe) potem otworzyłem kibel i pomieszałem w tej głowie - tam był klucz, który otwiera zamknięty pokój - i dalej nie wiem co _ UWGA jak klikniecie pod łóżko to znowu was zabije:-( kurna jak to przejśc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
mam zółtego hpka, sznurek, staniczek i majteczki:-P i fiutka ale ...nie mam cipki...gdzie ona jest???????????????? Tej kartki na górze tez fiutkiem nie moge dosięgnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anemiczna
no własnie :P, może ty znajdziesz jakiś sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
a macie cipkę?? gdzie ona jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwierasz kluczem te drzwi, a potem nie idziesz prosto do pokoju dzieciecego, tylko w prawo, do sypialni rodzicow, na razie tam weszlam, nie wiem czytam cos jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
pralka dzięki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anemiczna
nie mam cipki, w każdym razie zaczęłam jeszcze w archipelag, to może to sie wam bardziej spodoba, różne elementy porozrzucane są na wysepkach, narazie nei wiem o co chodzi, mam muszlę z wypy, na skrzyni byl trójkac z dziurą na górze, wiec to pewnie trzeba z tą muszla płynac na ta wyspe gdzie jest wulkan, przynajmniej tak mi się skojarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
cioram w ugly i w to z tym penisem:):-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
kurde ten ugly jest podupiony Wszedłem do tego pokoju rodziców, pooglądałem jakąś babkę (chyba matke) i ciachnął mnie od tyłu nożem. no nie - kto wymyśłi co dalej stawiam piwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_mii
utknełam w tym samym momencie co gracz klikam pod lóżko i gość mnie zażyna kurde...już nie wiem czyżby tylko po to trzeba było wyjąć ten klucz z głowy? eeee tracę cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
kurde no co tu wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anemiczna do czego typodawalas
ten opis? mozesz dac linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
to było do motasa ale kurde nie mam linka niestety - poszukaj na poprzedniej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkrylam!!! mozna sie schowac za zaslone :) tz po wlaczeniu radia sie tam mozna schowac, mam nadzeje ze to jakis trop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
w uglym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
w co gracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
o czym mówisz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×