Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ****Absolute****

Sesja poprawka

Polecane posty

Gość mojra--
no jutro czekam na relacje:D , ja dziś musze sporo nadrobić ;) , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****Absolute****
Zdałam!!!!! czyli mam jedną poprawkę na koncie.A mogłoby byc tak pieknie i moglabym lezec teraz do gory brzuchem i korzystac z ferii ;p pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojra--
gratuluje:D:D:D , super:D ciekawe czy ja zalicze:P , pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****Absolute****
Dzięki:)) wlasnie wrocilam z mini wypau do pubu;) takie minimum oblewania zdanego egzaminu . Mojra --na pewno Ci sie uda masz jeszce pare dni wiec spoko luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny i ja sie do was dołączyłam, poprawka 16 lutego z baaaardzo dużej partii materiału, a już myślałam, że będzie tydzień wolnego. No ale niestety byłoby zbyt pięknie. Mam nadzieję, że mimo wszystko jakoś sobie poradzimy a po sesji odbijemy czy opijemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****Absolute****
pillow -na pewno nam sie uda;)) wierzę w to.Grunt to dobre nastawienia:).Z tewgo wychodzi,ze ja najdluze bede sie meczyc bo mam dopiero 28 lutego buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****Absolute****
czesc iguana -wyrazy współczucia,cały czas trzymam się opcji,że będzie dobrze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojra--
dziewczynki musi być dobrze:D , ja sasiadam własnie do nauki bo wczoraj i dziś pracowałam i niestety notatki nie ruszone:P , pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnniieee
a ja mam 3 poprawki;] 14,15 i 17 lutego;] ot co. wlasnie fize kuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frykasiki
Rety a ja mam dwie:( czwarty rok studiów i takie coś:( podłamana jestem. miałam kiedyś jedną poprawkę, ale dwie to nigdy:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojra--
dacie rade , trzeba przysiąść i zaliczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****Absolute****
Widzę,ze grono nam sie powiekszylo .Ja za nauke biore sie dopiero od poniedziałku,zreszta dwa dni odpoczynku chyba mi nie zaszkodzą.Podczas ,gdy wy bedziecie juz po poprawkach ja bede jeszce przed:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:) Ech, a myślałam, że pozostanie na czytaniu Waszych komentarzy, a niestety dziś również dołączam do Was:classic_cool: Cóż spodziewałam się... Moja poprawka 24 lutego, jedna, ale partia materiału zdumiewająco dla mnie trudna i trzeba kuć, a ja z kuciem to mam problemy:p Co tam, ważne tak zacna ELITA na forum jak my się tworzy:classic_cool: Pozdrawiam i buziaki... Aaa.. no jeszcze jeden egzamin mi został na poniedziałek, ale tu już chyba bedzie w miare dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojra--
wiecie co , mam tylko dzisiejszą noc i jutrzejszy dzień na nauke , a materiału całą mase 😭 .Oj będzie ciężko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****Absolute****
--mojra jestem pewna,ze dasz radę strzel sobie kawkę i do dzieła;)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojra--
dziękuje za wiare we mnie 🌻 :D , uczenie się w nocy sporo mi dało :) , jeszcze dziś doucze sie reszty i jutro walcze:D , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****Absolute****
--mojra trzymam jutro za Ciebie kciuki powodzenia!!! tylko nie dziękuj;) na pewno zdasz :)i napisz jutro jak Ci poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też trzymam kciuki za Ciebie Mojra;) Z takim poparciem na pewno zdasz:D Ja dziś miałam ostatni egzamin i w zasadzie moze jakos poszło... Jednak do poprawki tak mi się nie chceeeeee uczyć, znowu to samo... Te same bzdury:o Mam ambitny plan, że zaczne jutro, no ale jutro walentynki... wiec odpada:o. No to może dziś zaczne, ale dziś już za późno:p, oj coś ciężko to widzę:o Powodzonka i buziaki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojra--
aaaa zaliczyłam :D:D:D , super , dziękuje za poparcie dziewczynki 🌻 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****Absolute****
no to suuuper gratulacje:d nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę ,że jesteś już po sesji ehh a ja muszę sie wziąć za powtarzanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojra--
pouczysz się troszke i zaliczysz :) zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojra--
i jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****Absolute****
--mojra jestes kochana,ze pamietalas:D nie wiem jak poszlo bo wyniki mam dopiero we wtorek ,ale mam nadzieje,ze to zdalam w koncu ,Wszystko napisalam,wiec jestem dobrej mysli pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia358
Ja na szczecie zdałam wszystko za pierwszym razem ale jak pomysle ze by mi sie nie udało i musiąłbym to kuć to wszystko od poczatku to aż mi sie cos dzieje.Pozdro dla wszystkich ktorzy maja poprawki Dacie radę trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rektor
Trzeba sie wziac do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****Absolute****
niunia--no coz pozazdroscic.Ja do tej pory tez zdawalam wszystko w pierwszym terminie,no ale coz zawsze musi kiedys byc ten pierwszy raz:P a co do popawki to zawsze mi sie wydawalo,ze przeciez to jest pestka i kazdy robi wielkie halo,bo przeciez jesli przygotowal sie do pierwszego terminu to tylko wystarczy przejrzec notatki i poprawka zdana, w rzeczywistosci nie jest tak jak mi sie wydawalo... no ,ale coz przekonalam sie o tym na wlasnej skorze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojra--
tak więc czekam we wtorek na informacje o wyniku:) ale na pewno zaliczyłaś:D:D:D pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****Absolute****
Zdałam na 4!!!!! jestem bardzo szczęsliwa i wreszcie poczułam ulgę uff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam w tej sesji pierwsza w zyciu poprawke (moze i czas najwyzszy, bo to juz siodma sesja.. :P). tez sie wkurzalam, jak cholera, ale przed samym egzaminem nawet fajna atmosfera byla :) chyba w koncu zdalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×