Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

W podpisie czytelne tylko nazwisko: tak podpisuje się osoba pragnąca ukryć jakieś fakty ze swojej przeszłości - fakty w jej odczuciu negatywne - takie które, mogą mieć wpływ na jej teraźniejszość i przyszłość. Imię i nazwisko pisane rozłącznie: sugeruje umiejętność oddzielania życia zawodowego od spraw prywatnych i rodzinnych. Podpis mniejszy od pisma: taki podpis świadczy, że jego autor jest osobą skromną i cichą, nie chce wyróżniać się w tłumie, wręcz przeciwnie - szuka schronienia i możliwości wtopienia się w otoczenie. Widzę, że coś ucięło i dlatego ciąg dalszy:) Właśnie przeczytałem ten test i w... szoku jestem!:) Ludzie uważajcie bo to coś sprawdza się w 99%! Ten 1% niezgodności to postrzeganie świata jako szarego:) Będąc nadal pod wrażeniem, opuszczam Was na dziś i miłej nocy życzę:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, wpadlam wlasnie w otchłan doła, ale obiecuje ze soon sie odezwe:( i odpowiem Ustereczko na wszelakie Twe pytanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zapomnianego Zapomniany, podałam adres tej strony właśnie dlatego, że mnie się też zgodziło w 99 % ! Cieszę się że wkleiłeś wynik, mogłam sobie poczytać. Najbardziej rozbawiło mnie słowo \" gaduła \", a najbardziej podobało mi się o \" kobiecości i delikatności \" - mam nadzieję że nie odbierasz tego negatywnie, bo to rzadka zaleta u mężczyzny, niestety wiążę się często z byciem wykorzystywanym emocjonalnie, więc trzeba się trochę maskować ! Widzę związek tego tekstu z Twoim snem o pociągu, ale na ten temat porozmawiamy później, dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Tooli Tooli, ćwiczenia mogą poczekać, powiedz co Cię w ten dół popchnęło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Weewci Weewciu nie rób takiej miny ! - ja już od dłuższego czasu nie widzę żadnej ostatniej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usterko żadnej? ??? No to ja :) uśmiecham się:) i chcę zobaczyć ostatnią stronkę :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usterko żadnej? ??? No to ja :) uśmiecham się:) i chcę zobaczyć ostatnią stronkę :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widzę
:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Weewci no właśnie, Weewciu, uśmiechasz się, ale nic nie mówisz - w Mima się bawisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się sprawdziło w 65 % - bo jak można być jednocześnie osobą nieśmiałą , wrażliwą i ..................................przebojową. Ale warto sobie zrobić test. Zrobiłam jeszcze kilka innych ( zgadnijcie jakie :D) Pozdrawiam mocno - pa , pa....... :D P.S. To nie znaczy , że nie wrócę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Nieśmiałej Powiedz mi chociaż jak wygląda Twoje pismo ? Zapomniany pisze prosto, a ja pochylam literki w prawą stronę A które jeszcze zrobiłas ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Powiem szczerze: przed chwilką naskorobałam już prawie do każdego z Was i tu nagle... dokładnie nie wiem co się stało, ale wszystko mi się... zgubiło :( blondynki tak czasami mają... No więc w skrócie: nieśmiała >>> dziękuję za zaproszenie do rozmowy, mimo nieśmiałości właśnie odpisuję :) Tooli >>> ja pracę napisałam dopiero, kiedy wszystkie terminy dobiegały końca - to było moją motywacją, Weewcia >>> coś mi się wydaje, że Twoją przyjaźń pisze się przez duże \"P\" i szczęściarą jest koleżanka (no oprócz tego, że była w szpitalu) Zapomniany >>> kiedy taki pracoholik zdążył się przeziębić? A teraz już lepiej? Usterko >>> test zrobiłam, sprawdził się może w 60% nie wiem dlaczego... a Komandor to chyba na swym rowerku już na wakacje pojechał... Pozdrawiam wszystkich ciepło, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usterko;)===> ciesze sie ze cwiczonko wycisza Cie i przynosi jakiekolwiek korzysci. Otóż nawiazujac do Twego pytania; owszem krzyzowanie rąk oznacza czesto postawe zamkniętą, ale bardzo wazna jest przy tym mimika twarzy. Zauważ że gdy czujesz się komfortowo, rozluzniasz mięśnie i również zakładasz podswiadomie rece, ciało wówczas nie jest spiete, a minka wyraza całkowite rozprezenie i ogólne zadowolenie, komfort. poza tym nie musisz taka pozawijana cały dzień siedzieć:D po prostu traktuj to jako chwile odprezenia i wykonuj \'cwiczonko\' kiedy Ty masz na to ochote. Apropos moich studiów, to powiem Ci (Wam), ze jak bylam na pierwszym roku i zatknelam sie z nawałem fizyki, matmy i chemii (+oczywiscie cała gama przedmiotów ekonomicznych) to chciałam sie poddac. nie jestem umyslem scislym i matematyki i fizyki niedosc ze nienawidze, to najzwyczajniej nie rozumiem... ale jakims cudem przetrwalam pierwszy rok, potem było juz nieco łatwiej, nadal mialam tysiac odmian chemi (organiczna, nieorganiczna, fizyczna ,srodowiska, etc...), ale bez matmy i fizy zycie nabrało znowu kolorów. I mimo ze jestem tzw humanistką ... to jakos zleciało..;) przełomem był dla mnie trzeci rok , w którym to poznalam moja naj naj nja przyjaciółka:D.... ahs, pytałas jeszcze jaki jest moj temat pracy, otoz brzmi on: zarzadzanie potencjalem ludzkim w specyficznych warunkach funkcjonowania X (x = nazwa firmy)... jak widzisz cale szczescie nie ma nic wspolnego z całkami i rozniczkami, ktore nadal stanowia dla mnie magie stulecia;) Jesli mialabys jeszcze jakies pytanka.... smiało;) równiez wykonalam test grafologiczny... rzeczywiscie z wieloma rzeczami sie zgadzam.... aczkolwiek jakie sdrobne sprzecznosci były... aczkolwiek miło poczytac o własnej sexualnosci :P ;) ..... lea_ ===> ja mam chyba podosnie jak Ty, dopoki noza na gardle nie poczuje... po prostu nie moge sie za pisanie zabrac:( jezeli ktos ma na to jakakolwiek rada ...plizzzzzzz.... termminy powoli gonia, bo najpierw swieta, potem slub (jestem swiadkiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) etc... ahs, i jeszcze apropos doła...wpadło mi sie... troche za duzo naraz sie nazbierało i bummmm :o ... buziaczki;) i do zaklikanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ustereczki stawiam proste literki ( nie pochylam ich ) , są duże , raczej okrąglaste , kulfoniaste , duże litery są jeszcze większe. ( nie widać????????????????????????????????????????????????) :D Które jeszcze zrobiłam ?????????? Test UW na psychologię ( porażka !!!!) , test logiczny - nie dokończyłam bo mi przerwano ( może to i lepiej ) i zmierzyłam sobie stres ( tu okazało się w normie) :D Jak będę miała czas to wrócę jeszcze na tą stronę :D Iea_ fajnie , że udało nam się przekonać cie do zaglądania tutaj. A u ciebie co w teście wyszło ? Tooli - naprawdę jestem pod wrażeniem. ( chemia , fizyka , całki............ - całki miałam na pierwszym roku studiów - nie polubilłyśmy się :D) Weewciu czy już uporałaś się z zaległą pracą ? Zapomniany , Komandorze gdzie się podziewacie - co z naszym wyjazdem, ? Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Nieśmiała, bardzo dużo mam pracy. Dzisiaj siedzę w firmie i jutro również będę. Stos papierów na moim biurku zamiast maleć wciąż rośnie. Wczoraj odwiedziłam moją tygodniową córcię:) Uśmiechała się i chciała się bawić. Do póki nie wrócę do równowagi po byciu mamą to chyba zamieszkam w pracy. :)Tam zawsze jest coś zaległego do zrobienia. W niedzielę zamierzam pójść na basen, myślałam o rowerku:) ale za oknem brzydka pogoda. Lubię jak świeci słońce, leciutko wieje wiaterek. Usterko widzisz, udało mi się coś napisać:) Nasi panowie pewnie umówili się na piwo:) i dlatego tak równocześnie przepadli:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weewciu czy już przeprowadziłaś się do biura? :D A co tam , teraz ja odświeżę:D:D:D Pozdrawiam Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pusto? Panowie zabalowali i kaca teraz leczą;) U mnie piękna pogoda i nie zamierzam siedzieć w murach. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tooli... O co chodzi z tym dołem? Już go zakopałaś, czy mam to osobiście zrobić?:) Usterka... Nie wiem jak się odnieść do „kobiecości i delikatności”:) Nie mam pojęcia czy to prawda, czy nie... ale fakt faktem lepiej dogaduje się kobietami niż facetami:) Wystarczy słuchać uważnie... nie podejrzewam, ze ma to coś wspólnego z cechami powyżej:) Wykorzystać dałem się raz i już od tej pory po prostu się nie dałem i nie dam:) Lecz jestem bardzo ciekaw jakie powiązanie znalazłaś między snem o pociągu a tym tekstem:) Nieśmiała... Jak można być nieśmiałym a przebojowym zarazem? Chyba można, to znaczy przez przypadek kiedyś usłyszałem o sobie... „uśmiechnięty przebojowiec”:) NIGDY nie miałem się za takiego (i nie mam)... do dziś myślę, że nastąpiła pomyłka i nie do słowa skierowane były:) Lea... Dziękuję za troskę:)... o przeziębieniu już zapomniałem:) Weewcia... Mam nadzieję, ze szybko zaległości nadrobisz i będziesz mogła z pogody korzystać... a piękna pogoda już tuż, tuż:) Teraz kończę bo padnięty jestem. Jakąś godzinkę temu skończyłem przeprowadzać znajomych, kurs do Piły po część klamotów, później tylko z jednej kawalerki do drugiej kilka km dalej:) Całą drogę bałem się „niebieskich” bo lewy migacz w przyczepie coś szwankował... ale kierowcy z przeciwka okazali się dobrymi „mrugaczami”. Jak ktoś z powyższych kierowców to czytał to Pozdrawiam Serdecznie:) Trasa Poznań - Piła (11:20-12:40) i Piła - Poznań (16:00-17:15) Dziękuję:) A teraz bilans: Nic nie stłuczone:), nawet łóżko naprawione:), rany na lewej ręce, obtarte obie ręce, bolący kręgosłup (od kilku lat problemy:) ), coś dzieje się z układem chłodzenia w aucie, no i.... kilkucentymetrowe rozcięcie głowy nieco powyżej czoła gdy walnąłem o krawędź klapy bagażnika:) Ale... auto naprawie, otarcia i rany się zagoją, ból kręgosłupa minie (już na min odpowiednie specyfiki:) ) i po sprawie:) Najważniejsze, że Oni są zadowoleni:) Na koniec oczywiście wielkie podziękowanie od kumpla i jego dziewczyny oraz zaproszenie na parapetówę:) Pozdrawiam, Zapomniany PS. Wczoraj się dowiedziałem, że od 1 kwietnia będę miał do dyspozycji osobistego pomocnika:) A to oznacza (chyba) więcej czasu dla mnie:) Po prostu nie radziłem sobie z nawałem pracy... na szczęście szef chyba to zauważył:) W czwartek mam zacząć „nowego” wprowadzać w tajniki formy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Jaka u was pogoda ???????? U nas nie bardzo , jest pochmurno , rano padał śnieg z deszczem ..... Zapomniany jesteś naprawdę wspaniałym przyjacielem dla swoich znajomych , teraz trudno o bezinteresowną pomoc ............, szczególnie jeżeli w rachubę wchodzą jeszcze rany i otarcia :D Gratulacje , fajnie , że będziesz miał pomoc tylko bardzo nie przemęczaj swojego asystenta , bo ucieknie gdzie pieprz rośnie ...........:D Weewciu jak minęła niedziela , czy udało ci się zrealizować swoje plany , jak w pracy? Reszta zniknęła , pozdrawiam was mocno , pokażcie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się wszyscy podziali w poniedziałkowy wieczór? :) Nieśmiała... U mnie dziś troszeczkę padało, chyba przez 5 minut, troszkę słonka, ale ciepło ogólnie:) Wiesz... wyznaję zasadę (jedną z wielu) „kiedy pomóc możesz rób to jak najczęściej”:) A największą zapłatą dla mnie jest zawsze uśmiech i zadowolenie ludzi, którym pomogłem:) To coś wspaniałego:) Dziś jeszcze lodówkę pomagałem wnosić a w środę do Gniezna po dywan jadę:) Spokojnie, asystenta nie przemęczę, choć pracy de facto jest na 3:) Ale skoro radę sobie sam do tej pory dawałem?:) Mam nadzieję, ze nie okaże się despotycznym przełożonym:) Apel do pozostałych nieobecnych... Gdzie jesteście? Tęsknimy wraz z Nieśmiałą... Pojawcie się żeby cześć chociaż powiedzieć:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jutro o 10.00 chwila prawdy. We`ll see... Obiecuję jutro cos napisać, już po. W dodatku jeszcze miałem awarię internetu, bo Państwo z kablówki oczywiście nie raczyli poinformować o zmianie numeru IP. Ech, życie ... Pozdrawiam wszystkich wiosennie. Stęskniłem sie bardzo, ale coś widzę, że wiosenne słonko wszystkich już chyba wyciągnęło sprzed monitorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich nieśmiałych Kochani, nie wiem czy zauważyliście tą dziwną modę na pytania o znaki zodiaku ? Może zrobimy sobie taki sondaż wśród nieśmiałych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×