Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Gość la Kicia
Witajcie Kochani! To będą długo niezapomniane święta:) Doszło do pewnych wydarzeń, które jednych śmieszyły, innych oburzyły.. Ja bawiłem się świetnie:) Z jedzeniem było ok, nie przesadzałem. Było kilka rodzajów wina:) Ale najważniejsze to było te maksymalne rozleniwienie. Takie absolutne słodkie nic nierobienie:), oglądanie jakiś głupich filmów na dvd, i inne niedorzeczne rzeczy, które normalnie byłyby stratą czasu. W takie świeta jest też tyle fajnie, że z różnych stron Polski i świata przyjezdzają wszyscy znajomi do rodzinnego miasta, i to jedyna okazja, aby spotkać te twarze sprzed lat. W takich chwilach ma się wrażenie, że czas stanął w miejscu, niby tyle się wydarzyło, a jakby nic. A zaraz rocznica:) Papatki K. W załączeniu szum morza, i wschodzący księżyc nad falami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenko, na jutro już mam zamówiony tort lodowo-bezowy z okzji rocznicy topiku? Tak, niech spojrzę.... widelczyki i łyżeczki przynosi Usterka, szklanki przynosi Zielonooka, talerzyki Weewcia, serwetki Lea, Sarenka będzie gościem honorowym, to nic nie przynosi, chłopaki będą sprzątać po imprezie.... Zapowiada się niezła imprezka, chyba trzeba będzie sobie wziąc urlop na czwartek ;) PS. A po świętach u mnie dobrze, potrzebne było mi trochę wolnego, bo ostanio coś jakoś bylejakowato... Trzeba złapać nowy oddech. Pozdrawiam, serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! I mamy dziś rocznicę:) Hurra!!! Mam już przygotowany pyszny jabłecznik, słoneczno-truskawkowy torcik z kremem avocado i pistacjowe lody:) A więc zapraszam do degustacji..:) I chciałbym życzyć wszystkim więcej pewności siebie, więcej nowych przyjaźni i ukochanej osoby, dla tych co jeszcze nie mają. Buziaczki wszystkim! A ja po świetach nie mogę wdrożyć się w normalny tryb, a pracy czeka mnóstwo. Tajemnicza odpowiedź;), o której wspominałem wciąż nie przychodzi i muszę dziś tam zadzwonić. A jakie plany na sylwestra? Czy składacie sobie jakieś obietnice/postanowienia noworoczne? Ja przyznaje, już od dwóch-trzech lat nie, ale podobno to jest źle, jak czytałem. A jak u Was? Pozdrawiam cieplutko Ps. ugłaskania dla Czarcika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no tak, serwetki są, ale gdzie reszta? ... chłopcy, nie znoście tyle słodkości, ja jeszcze po świętach nie mogę dojść do siebie, a tu znowu tyle pyszności... no może na malutki kawałeczek się skuszę... Sarenko, dziękujemy Ci za utworzenie topiku! Dzis toast wznosimy za Ciebie!! ... a teraz muszę uciekać, wpadnę wieczorkiem, mam nadzieję, że imprezka się rozkręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no tak, serwetki są, ale gdzie reszta? ... chłopcy, nie znoście tyle słodkości, ja jeszcze po świętach nie mogę dojść do siebie, a tu znowu tyle pyszności... no może na malutki kawałeczek się skuszę... Sarenko, dziękujemy Ci za utworzenie topiku! Dzis toast wznosimy za Ciebie!! ... a teraz muszę uciekać, wpadnę wieczorkiem, mam nadzieję, że imprezka się rozkręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc zaczęła Sarenka! Nie wiedziałem, bo nie zdołałem prześledzić topicu. Wielkie buziaki za to i przyłączam się do toastu:) Mam jeszcze dobre czerwone wino, ktoś ma ochotkę.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST MI NIEZMIERNIE MIŁO POWITAĆ NOWY TOPIKOWY ROK 🌻 Cieszę się , że jesteście tutaj , że topik istnieje , bo zakładając go myślałam , że nikt nie odpowie. A wiec już nie przedłużam BAWMY SIĘ ZABAWĘ CZAS ROZPOCZĄĆ :D:D:D Panie proszą panów do tańca!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST MI NIEZMIERNIE MIŁO POWITAĆ NOWY TOPIKOWY ROK 🌻 Cieszę się , że jesteście tutaj , że topik istnieje , bo zakładając go myślałam , że nikt nie odpowie. A wiec już nie przedłużam BAWMY SIĘ ZABAWĘ CZAS ROZPOCZĄĆ :D:D:D Panie proszą panów do tańca!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i mamy dziś \"dzień otwarty\" więc zapraszmy gości:D:D I jeszcze jedno takie życzenie: \" Moim marzeniem jest żeby topik dotrwał do następnej rocznicy , i żeby skład został ten sam \" 🌻🌻 Wasza Sarenka czyli Nieśmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i mamy dziś \"dzień otwarty\" więc zapraszmy gości:D:D I jeszcze jedno takie życzenie: \" Moim marzeniem jest żeby topik dotrwał do następnej rocznicy , i żeby skład został ten sam \" 🌻🌻 Wasza Sarenka czyli Nieśmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jaki bal!! Sarenko wspaniale było z Tobą zatańczyć:) Lea_ , ślicznie wyglądasz w tej sukience.. A gdzie Wewcia i Zielonooka? Panowie tęsknią za tańcem z Wami! Zapraszamy wszystkich! Cała sala tańczy z nami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Juz sie melduję :) ach zupelnie nie wiedziałam, ze dzis rocznica! Wznosze toast za cudowną Sarenkę! Z checia zatancze z przystojnymi Panami :) Przyniosłam ze soba bukiecik frezji oraz troche slodkosci, o widelcach zapomniałam....wybaczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Juz sie melduję :) ach zupelnie nie wiedziałam, ze dzis rocznica! Wznosze toast za cudowną Sarenkę! Z checia zatancze z przystojnymi Panami :) Przyniosłam ze soba bukiecik frezji oraz troche slodkosci, o widelcach zapomniałam....wybaczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze ja
usterka mamrotliwa lepiej potańczę z moją miotłą , szkoda by mi było deptać biednego Komandora Tarkina albo Pana Kiciulę . Dobranoc Sarenko Nasza . Dobranoc Wszystkim . Szafirku dziękuję za dzisiejszą pocztę STOP fajny szyfr STOP udało mi się go złamać STOP życzę dobrej nocy STOP usterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na chwilkę usiądę sobie i popatrzę jak wszyscy się bawią....:) Buziak dla Sarenki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Komandorze, ja do rana pewnie nie wytrzymam i będę się juz pomału zbierała, ale tam w kąciku siedzi Karin, więc trzeba ją porwać do tańca... Dziękuję Wszystkim za uroczy wieczór.... słodkich snów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zdrowia , radości , spełnienia marzeń , sukcesów w walce z nieśmiałością dla wszystkich nieśmiałych przyjaciół na tym topiku życzy: Sarenka 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani! Widzę, że po naszej rocznicy jeszcze nie wszyscy doszli do siebie;) I tak mija rok pełen różnych ciekawych zdażeń. Jednak ten nadchodzący będzie dopiero ważny. Zdradzę, o co chodziło z tą tajemniczą wiadomością na którą czekałem przed Wigilą. Zakładam własną firmę i jako osoba zarejestrowana w urzędzie pracy okazało się, że mogę dostać (bez zwracania) nawet 11.000 zł! Odpowiedź, jak się dowiedziałem dzis, jest negatywna, ale chodzi tylko a takie uzupełnienie wymogów formalnych i szanse nadal są duże:) Zresztą niezależnie od tej dotacji i tak idę na swoje. Życzę wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń i samych uśmiechów:) Więcej pewności siebie i poczucia wartości, bo jesteście wspaniali:) Papatki K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani:) Chciałabym Wam życzyć spełnienia choć jednego marzenia:) Uwierzcie ze warto marzyć:) \"Trzeba marzyć- by coś się zdarzyło.. by mogło się zdarzyć -trzeba marzyć\":) J. Kofta I mam jedną prośbę do Was:) UŚMIECHAJCIE SIĘ JAK NAJCZĘŚCIEJ!!!!:) nawet przez łzy:) to najlepsze naturalne lekarstwo, jakie każdy powinien sobie dawkować w dowolnych ilościach:) i mozna nawet przedawkować bez skutków ubocznych;) I pamiętajcie jeszcze o czymś... zacytuje piękne słowa:) \" Dla całego świata mozesz nic nie znaczyć, ale dla jednej osoby będziesz całym światem\":) Kiciula-> my to się chyba nie zdązylismy jeszcze poznać;) Z tej strony wita Cię obecnie troszkę chora Karin:) Wiesz, zaimponowales mi swoimi planami:) Gratuluję po cichutku żeby jeszcze nie zapeszyć;) i z calego serca zyczę powodzienia:) Aaaa jesli dobrze pamiętam, to uroczy Franio jest Twoim siostrzeńcem:) Jestem bardzo ciekawa czy Franio coś przeskrobal w święta;) Jesli tak, czekam z niecierpliwością na relację;) Ucałuj Frania od Karin:) 👄 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karin:) Nie mieliśmy okazji bliżej się poznać, bo usiadłaś popatrzeć na balu i nie zatańczyliśmy. Jeszcze to nadrobimy:) Trzeba było dużo lat i kopnięć w tyłek, aby dojrzeć do tej decyzji o firmie i już mnie nic nie odwiedzie:) Franio to mój siostrzeniec i od dwóch miesięcy obserwuje jego ogromne postępy w mówieniu. Jeszcze niedawno były to pojedyńcze słowa, a teraz potrafi już rzucić całe krótkie zdanie i intonować pytanie i inne takie rzeczy. Jest przezabawny, ale psotnik ogromny. Już pisałem, że zniszczył mi ukochaną płytę U2. Zjada mi też wszystkie słodycze:) Teraz od Mikolaja dostał samochód śmieciarkę i jeździmy z nią na plażę i karmimy mewy. Jego poprzednia cieżarówka już przestała istnieć po kilku ciężkich \"wypadkach\" Straszna pogoda w ten nowy rok. Pada deszcz i jest mgła. Zupełnie jakby był środek jesieni. Pozdrawiam wszystkich raz jeszcze Życzę zdrówka Karin! Szalonej zabawy:) K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karin przeziębiłaś Kasiężniczkę ?! No tak , pewnie Wasza Książęca Mość bez czapki chodziła , nie było komu dopilnować i stało się . Pociągający nosek i takie różne ? Szafirku jesteś tam ? Czy może szykujesz się do kina ? Kiciula a Ty nie na plaży ? u mnie też pada , jaka szkoda że nie ma mgły niech ktoś coś jeszcze napisze tylko dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy w Sylwestra no cóż to wy nie na balu? Dziś dostałam piękną kartkę z życzeniami noworocznymi - niestety nie podpisaną. Ale myślę że to od kogoś z was i szczerze mówiąc mam już pewne podejrzenia.......................:D:D Wogóle dziękuję tym , którzy o mnie pamiętali.:D Kiciula gratuluję odwagi i zdecydowania się na własną działalność , czy mógłbyś nam zdradzić co to będzie , to dobra decyzja , początek czegoś nowego , nadzieja i............... SUKCES - tego właśnie ci życzę i wiem że tak będzie . Ustereczko a cio ty taka markotna dzisiaj jesteś , gdzie spędzasz Sylwestra , bo ja jestem w domku jak co roku. Ale zauważyłam , ze jest lepiej ( także dzięki wam ) , pierwszy raz od kilku lat nie myślę o tym samotnym sylwestrze ( z mężem ) z goryczą i smutkiem. Potrafię się uśmiechać i nawet pocieszyć męża że nie będzie tak źle , że może za rok też spędzimy ten dzień jakoś weselej , wśród ludzi :D A to już jest sukces :D W końcu dzis wszystko zaczyna się od nowa:D:D A wy jak spędzacie Sylwestra ? Karin Trzeba marzyć- by coś się zdarzyło.. by mogło się zdarzyć -trzeba marzyć\" J. Kofta piękne słowa , więc marzę.......................sobie:D no i życzę powrotu do zdrowia. Wogóle pozdrawiam wszystkich gorąco i jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego w 2005 roku i tylko najwspanialszych chwil:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Karteczka..chyba ode mnie ?? :) Ja siedze w domu, nie znalazł sie chetny :( zreszta i tak miałam pewne obawy... korzystam z chwili, ze brat odszedl, wiec napisze krotko :) Pozdrowienia dla wszystkich!! Trzymajmy sie w nowym roku lepiej, badzmy odwazniejsi i pewniejsi siebie! Jestem ciekawa, jak tam załoga spedza ten dzien?? Moze ktos z Was siedzi sam w domu tj ja?? Moze Weewcia :) BUZIACZKI od Zielonej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Karin, Komandorze! wracajcie szybko do zdrowia Kiciula! gratuluje i zycze sukcesu w nowym roku :) moze sie uda :) [kiss}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Nie wiem jak WY, ale ja spędzilam Sylwestra w domu...z dwoma osobami, ale w sumie tak jakbym była sama ;) umiliłam sobie czas dwoma super :) filmami! Jednym z nich był LOVE ACTUALLY :) widział ktoś ten uroczy film? Mi się baardzo podobał..i czas zleciał mi momentalnie do północy. Potem popatrzyłam przez okno (na dworzu za głośno i za zimno) na fajerwerki, potem kolacyjka, film i tak oto znalazłam się TU. Nie chce mi się spać, poza tym czuję, że taka noc jest raz w roku i dzis nie muszę wcale się kłaść.:)Bo przyznam, że w tyg. głupio mi jakoś tak "samej" siedziec do późna w nocy (taka juz jestem). No i można powiedzieć, już po Sylwestrze. Nie wiem w sumie czy to pocieszające, gdyż w 2005 czeka mnie wiele wyzwan. Muszę stawic czoła swojej niesmiałosci, porozgladac się za miłością (ile mozna byc samej?), poza tym muszę w nst roku gdzies wyjsc na Sylwestra. Mam dosc narzekan rodzicow, ze siedze sama, pytan w stylu: czy ty nie masz zadnej kolezanki/kolegi? Ba, moze i mam, ale widac prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie..poza tym jakos nie mam chyba jednak szczescia do ludzi :( Będę konczyc, rozpisałam się chyba zanadto. Okaze się, że nie bedziecie miec nawet checi by doczytac komentarz do konca ;) Zycze raz jeszcze udanego 2005 r. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajdur
pozdrawiam "zielono mi" ja jestem sam i tez nie wyszedłem na imperzę. masz racje szukaj partnera ja Zostałem ostatnio sam i stałem sie odludkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×