Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puuk puuk
jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę prawdziwy, bo są tacy, którzy mi ufają. Będę czysty, bo są tacy, którzy troszczą się o mnie. Będę silny, bo wiele trzeba wycierpieć. Będę odważny, bo trzeba odważyć się na wiele. Będę przyjacielem wszystkich: wrogów i tych, którzy nie mają przyjaciół. Będę dawać i zapominać o darze. Będę pokorny, bo znam swą słabość. Będę patrzeć w górę i śmiać się, i kochać, i dźwigać. HOWARD ARNOLD WALTER No proszę, żeby to mnie przypadało odświeżanie topiku, kto by pomyślał :P Pięknych dni nieśmiali moi na ten nowy rok życzę .... Może mnie nie ma ostatnio, ale w sumie to jestem; wynurzam się, łapię oddech by potem znowu w głębiny. W sumie nie jest aż tak źle, jak ktoś nie oglądał Wielkiego Błękitu to polecam.... Pozdrawiam serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Komandorze!! :) No wreszcie zawitałeś na topik. Śliczny wierszyk zamieściłeś. Wiesz, ja tego filmu nie widziałam, ostatnio wrazenie wywarły na mnie 2 filmy: Love actually( bo taka miła, świątecznma historia o miłości) ale jeszcze większe - Quills, czyli \"zatrute pióro? Rety! byłam pod wrazeniem losów markiza dobrych kilka dni. Teraz zamierzam obejrzeć BLASK z Geoffrey\'em Rushem (który grał markiza) i za rolę w \"Shine\" otrzymał Oskara. Uwielbiam filmy:) Ale to tak było trochę nie na temat;). Niestety muszę już lecieć, bo czeka na mnie sterta zadan do zrobienia :(. Słodkich snów! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpij mój śnie Zabierz dzieci Zabierz mnie Tak krótki jest brzask Już czas Zatańczmy w ogniu ten raz Śpij mój śnie Gdzieś na wojnę idzie się Nie będzie już nas Lecz świat ocali resztę dla gwiazd Śpij mój śnie Jutro będzie nowy dzień Nie będzie już nas Lecz świat ocali resztę dla gwiazd Nie będzie już nas Lecz świat zrozumie wszystko Jak ja Dobranoc moi mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komandorze - to wspaniale że znów jesteś , brakuje tutaj bardzo tych \"twoich\" wierszy - zawsze wiesz jaki nam tutaj wpisać:D:D Tylko niepokoi mnie twój smutek , kiedyś byłeś weselszym Komandorem:D:D Może czas zacząć znów się ucśmiechać?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komandorze - to wspaniale że znów jesteś , brakuje tutaj bardzo tych \"twoich\" wierszy - zawsze wiesz jaki nam tutaj wpisać:D:D Tylko niepokoi mnie twój smutek , kiedyś byłeś weselszym Komandorem:D:D Może czas zacząć znów się ucśmiechać?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was wszystkich bardzo bardzo bardzo serdecznie:D Jak tam noworoczne postanowienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was wszystkich bardzo bardzo bardzo serdecznie:D Jak tam noworoczne postanowienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich ;) spróbuję coś naskrobać, chociaż kafe bardzo ciężko mi chodzi... Na początek ... porażka! Nieźle mnie dziewczyny wkręciłyście, a ja zawsze wszystko \"łykam\" :) ciekawość mnie zżerała, zwyciężyła nad nieśmiałością, więc postanowiłam poprosić Komadora o to sławne zdjęcie... i przesłał mi.... nie tak to sobie wyobrażałam... ja naprawdę uwierzyłam, że Komandor się \"otworzył\" ! hihi... ale mimo wszystko słodkie było.... Sarenko >> noworocznych postanowień jeszcze nie mam, na razie skupiam się na planowaniu pojedyńczych dni. Ostatnio np. miałam odnieść książki do biblioteki, przekładałam to z dnia na dzień, wreszcie dziś się zdecydowałam, zapakowałam do torby, nawet rano jakiś pan ustąpił mi miejsca w autobusie, bo byłam tak obładowana (pierwszy raz ktoś ustąpił mi miejsca!!) przedźwigałam to wszystko do pracy i z powrotem ... i ... okazało się, że biblioteka jest we czwartki zamknięta! ...wiedziałam o tym oczywiście... tylko jakoś się nad tym nie zastanowiłam rano...... Sareno, a czy ja mogę zapytać, gdzie mieszkasz? Nie wiem, czy pisałaś o tym kiedyś... nie musi być dokładnie... tylko tak mniej więcej... Usterko >>> Urocza Pesymistko, pytałaś mnie kiedyś, czy często wpadam w dziury - nie, a przynajmnie zdecydowanie rzadziej od Ciebie :P ja zaliczam się do tych \"drugich\", z uśmiechem kroczę przez życie. Zadając pytania unikasz pisania o sobie... więc co u Ciebie słychać? Komandorze >>> podpisuję się pod tym, co napisała Sarenka, byłeś kiedyś weselszym Komandorem... Noworoczne postanowienia masz głębokie... ja też postaram się \"dźwigać\". Dobrze, że jesteś... Zielonooka >>> jeśli Cię tu przez chwilkę nie będzie, wybaczymy, ważnejsza jest nauka, chociaż bardzo pusto by się zrobiło... Kiciula >>> Szaleńcze ;) gdzie Twoje opisy zimowego (a może wiosennego?) morza? Jak proszę o jeszcze... ale Ty pewnie zajęty jesteś organizacją wielu spraw... powodzenia życzę, wciąż trzymam kciuki :) Weewciu >>> a co u Was? Odkopałaś się już spod nagromadzonych spraw? Pozdrawiam nowe twarze ... Xymkę, Xeli... z nieśmiałości chyba się nie wyrasta.. niestety... i Dark Angel oraz Zapomnianiego, chociaż nie mogę jeszcze uwierzyć, że to był on... 3majcie się ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea to urocze tzn. ta wyprawa do biblioteki ......:D:D ( wiem wiem dla ciebie to nie bylo takie urocze :D) , marzę o tym żebym mogła poczytać sobie książki - tak na luzie. Niestety teraz nie potrafię , za mało czasu , za dużo innej \"obowiązkowej \" literatury do czytania:D:D A miło byłoby przeczytać coś typu \"Przeminęło z wiatrem \" lub coś z Joanny Chmielewskiej ........ Lea - jestem z Rzeszowa - to prawie na końcu świata...... Ustereczko , Weewciu , Zielonooka , Kłapouszku, Maja , Karin , Kiciula co z wami? :D No i pozdrawiam nowe osoby , które się pojawiły:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm....to fakt. Saluto...🌻🌻🌻-y for all...;)and🖐️ Za dużo żebym \"spamiętał\"(Sarenka-ciekawe czy...,Lea-z kimś/czymś mi się to...,Zielonooka-wiadomo co...,Usterka-hmmm...bez słów i...,Xymka/Xeli-???...) więc może tak...i tak ktoś się....:p;) Jako iż dziś jest piątek (wreszcie....i...."seeen") to może zamiast-M.P.-J.-jak ostatnio dziś coś z.....trochę słów bez...:) \"Wieża i okno kolejna mdła noc Za oknem pejzaż północ i mrok Kroki jak strzały uciekły gdzieś w dal Ostatni przechodzień zdradził martwy czas Światło neonów zabija taniec cieni Nagie manekiny ze swych panów się śmieją Ożywa martwa cisza dźwięki jak szkło Szalony głos syreny gdzieś zniknął za mgłą Nie wiem co jest prawdą na krawędzi snu Nie wiem co jest snem na krawędzi prawdy... ...Siedzę w pustej knajpie wszyscy już odeszli w ciemną noc Kelner zbiera szklanki zaraz mnie wypędzą znowu stąd Pora się wynosić ale nie ma wcale dokąd iść Kiedy tutaj szedłem zatrzasnąłem mocno twoje drzwi Goryczy czas już widać dno Goryczy czas i zbite szkło Forsa się skończyła za to się zaczyna wielki kac Jeszcze szklanka wina bo nienawiść rozdzieliła nas Jak przetrzymać jutro kiedy wczoraj wcale nie ma już Zaraz pójdę w ciemność aby jutro znowu wrócić tu...\" wiem,że to nie...ale to tylko.....hmmm....;) Jakby co to mnie tu....😘 Sayo...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani🖐️ :) Trochę mnie nie było, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie:) Moje sprawy z własną firmą nieoczekiwanie skomplikowały się:( Niestety wszystko wydłuży się w czasie, ale trudno, nie ma rady. Lea_, to było straszne z tymi ksiązkami:), ale tak piękne i pamiętne epizody wypełniaja miłymi wspomnieniami nasze życie. Ponieważ lubisz moje opisy morza:) mam coś dla Ciebie specjalnego: zajrzyj na stronę http://www.ustka1.webpark.pl To moja strona o Ustce zimą:) W dziale galeria zobaczysz wszystkie te widoki..:) Niestety śniegu nie ma w ogóle i chyba już nie będzie:) Po za tym nic u mnie ciekawego nie dzieje się. Trochę zaszyłem się w domu i muszę bardziej do ludzi wyjść:) Ogólnie samopoczucie mam dobre, żadnych dołów, ale tak jakoś wyciszyłem się. Chętnie poszedłbym potańczyć do jakiegoś klubu, czy któraś z Pań skusiłaby się?:) Wielkie buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wszyscy! Nauka mnie calkowicie pochłania, już mam dość! Poza tym często mam problemiki ze zlokalizowaniem topiku, innym razem nie mogę w ogóle wejść na stronkę albo dodać komentarz.....cóż... Zacznę może od końca ;): Kiciula! Niestety śniegu \"ni ma\" ;), ale podobno w nst tyg., zresztą już dziś ma padać! Chciałabym jeszcze zasmakowac zimy, poza tym jeszcze przecież ferie przed nami :), a nie da się szusować po samej trwaie ;). Potańczyć może bym i poszła, ale w sumie denerwuje mnie głośna muzyka, wolę w zaciszu domku czasem sobie poskakać ;). Akurat dziś w sumie nie mam aż takiej ochoty....wybacz ;) Dark Angel! Widzę wiersze, ale powiedz też czasem coś od siebie. Na pewno będzie równie ciekawie, ba! nawet ciekawiej. Uważam, ze jesteś osobą spontaniczną, rezolutną, energiczną (tak jakoś wyczuwam z Twoich wypowiedzi), mogę się mylić.... Sarenko! Jak napisałam wczesniej, mam naukę więc i ograniczam czas spędzony przy komp. do minimum. Właściwie to tylko sprawdzam pocztę i idę dalej do nauki. Komp. to straszny pożeracz czasu, odrywa mnie od nauki. (a i tak moje motywacje są strasznie małe ;) ). Lea! Tj do Sarenki. To miłe, co napisałaś. Pozdrawiam...Aha! dobrze , że w końcu ktoś Ci ustąpił miejsca :) to miłe.... Komandorze! Dobrze, że jesteś już z powrotem...Rzeczywiscie trochę wieje smutkiem od tych wierszy, choć są piękne! Dziękuję za fajny filmik ze spiewajacymi zwierzaczkami. Uśmiechnij się :) i bywaj częściej.... Weewciu, Usterko, Kłapouszku, (o Zapomnianych nie wspomnę), Maju, Xeli, Xymka, gdzie jestescie?????? [kiss[ - przepraszam, jesli kogos pominełam, wszak pozna pora.... Wypoczywajcie, oddajcie się w objęcia Orfeusza (kobitki) i pięknych Anielic (panowie), miłego weekendu!! P.S. a w niedzielę proszę za mnie mocno trzymać kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jak w banku, Zielonooka, będe trzymala kciuki, powodzenia tak, faktycznie troche mylące są te nasze nicki... ale tak jest ciekawiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich serdecznie pozdrawiam:) Jesteśmy z Czarcikiem po podróży i bardzo zmęczeni... napiszę więcej następnym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weewciu czy to twoje hop? Czy ty pamiętasz że jesteś nam wiinna opowieść \"Z życia Czarcika....\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weewciu czy to twoje hop? Czy ty pamiętasz że jesteś nam wiinna opowieść \"Z życia Czarcika....\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich ;) Straszne pustki na topiku, wszyscy oczekują Weewci, ale może wtrącę coś od siebie dla zabicia czasu :) Weewciu >> jak wyżej. Czekamy z niecierpliwością.... Sarenko >> te moje książki to niestety nie było nic ciekawego, tylko właśnie \"obowiązki\" czyli nuda... Mam także coś \"lżejszego\" do przeczytania \"Kod Leonarda da Vinci\" ale kiedy ja się za niego zabiorę... (właściwie podrzucił mi go brat, więc wypadałoby przeczytać) Myślę, że Rzeszów to nie koniec świata... a raczej początek Uni Europejskiej ;) Dark Angel >> my się chyba... raczej... nie... ja w swej nieśmiałości raczej nigdzie się nie krzątam... ;) Kiciula >> strasznie dziękuję za fotki, mimo to nadal proszę o Twoje relację \"na żywo\". Ja nad naszym morzem nie byłam... chyba... sześć lat!? ... (a w Ustce to jeszcze nigdy ...) Mam pytanko, tylko boję się, że palnę gafę ... czy te góry to nie są przypadkiem Tatry Słowackie? Zielonooka >> i jak było w niedzielę?? Xeli >> jak Ty trzymałaś te kciuki to pewnie nie zjadłaś niedzielnego obiadu... ale czego się nie robi dla Zielonookiej ;) a Usterka przepadła... Pozdrawiam ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Witam:) Dzięki za trzymanie kciuków tym, którzy trzymali :P. Jakoś mi poszło, mam jedną 4 w indeksie, a o drugą będę musiała się ponownie postarać w sobotę. Zreszta zaraz zaczną się egzaminy....to dopiero będzie, zwlaszcza, że w ogóle nie mogę się zmobilizować do wkuwania....Np teraz zamiast czytać super ciekawe prawo, weszłam na topik:). dziękuję wszystkim, pozdrawiam serdecznie:), więcej napiszę wkrótce...poza tym u mnie oprócz nauki nic ciekawego... Zielonooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salem alejkum... Zielonooka cóż by stwierdzić na Twe słowa, mylić każdy się uchowa.;) Lea temat może był i.... lecz w powietrzu były \"błyski\".;) Cóż powiedzieć mi wypada ciągle pada,skrzy i spada, ktoś czasami mi się myli coś z osobą mnie pomyli, lecz cóż mówić by za wiele czas już znikać...słów niewiele. ...😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi ogromnie miło, że czekacie na mój post, Lea - przesympatycznie to zabrzmiało. Mam ograniczony dostęp do komputera, ale któregoś dnia specjalnie wygospodaruję czas na nasz topik i napiszę o przygodach Czarcikach. Ustereczko oczywiście, że Czarcik pojechał ze mną na wesele. Wszędzie go zabieram ze sobą :) Usterczko:) Zielonooka:)Sarenko:) Maja:)Kłapouszku :) Lea:) Xeli :) Xymka :) Karin:) Dark Angel :) Kiciula :) Zapomniany :) Komandorze :) pozdrawiam i dziękuję, że o mnie pamiętacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry88
hej znalazłam tą stronke przez przypadek,też nalezedoosób nieśmialych w towarzystwie przyjaciółnie czuje się nieśmiała, ale niestety jakjest więcej osób których nieznam tojestem nieśmiała. Denerwuje mnie to chciałabym byćtaka jakinni odważna muc zrobić to co chce,a moja nieśmiałośc mi na to niepozwala.poszłam do nowej szkoły myslałam ze bedzie inaczej, ale niestety nie umiałam pokonac nieśmiałości. Podoba misięjeden chcłopak, on mnie niezna niewie że jestem nieśmiała, obawiamsięze nawet jak mu sięspodobam tojak się dowie że jestem nieśmiała to zaraz zemnie zrezygnuje.W towarzystwie osób w moim wieku niejestem az tak bardzo nieśmiała jak kiedyś chyba siętroche przełamałam potrafie już normalnie się zachowywac, tzn.normalnie rozmawiać, chociażnie tak jakbym chciała . Jak wyjade gdzieś do rodziny to tam jestem strasznie niesmiała niewiem jak sięodezwac, co powiedzieć. Niesmiałośc jest silniejsza odemnie nieumiem sięprzełamać. Strasznie denerwujemnieto jak któśmi mówi zebymprzestałabyć nieśmiała zebymwyluzowała . Chciałabymale ja nieumiem sobie z tym poradzić. Tojest moje marzenie zeby pozbyć sięniesmiałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
cherry 88!doskonale rozumiem...napisze wiecej moze jutro:) ok?? dzis mam zakuwanie jednak naprawde mam tj Ty - niemalze identycznie - i tez wkurzaja mnie opinie innych - tzn baardzo to przezywam. Napisz o sobie wiecej, skad jestes, ok??????????🖐️ pozdrowionka 4all Zielonooka =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w sobotni ranek Ja niestety dziś mam grypę , jestem chora , nieśmiała i.......nic mi się nmie chce . A jak tylko sobie pomyślę o sprzątaniu to jeszcze gorzej się czuję Pozdrawiam gorąco wszystkich , a jak wazse samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×