Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam wiele watpliwosci

co sądzicie o takim pomyśle? chcę otworzyć bar sałatkowy

Polecane posty

Gość bar-man
minęło kilka lat, ciekawy jestem jakie dzisiaj Waszym zdaniem są szanse na sukces w małej gastronomii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam tylko pierwszy post i powiem tak: W Warszawie w Złotych Tarasach w porze lunchu do baru Salad Story jest bardzo długa kolejka, porównywalną z tą do KFC. Życzę, żeby wypaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska mała
ciekawe czy założycielce topiku wypaliło.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaska balbinka biała
w Kielcach jest taki bar sałatkowy też na wynos dostarczają jak pizze na miejsce , sa pyszne i tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka26666666666
podnoszę temat poniewaz mysle o zalozeniu typowego baru mlecznego serwujacego dania obiadowe, zupy, kanapki, pierogi. moje miasto ma 35 tys mieszkancow, w okresie letnim kilkanascie tysiecy wiecej. dodam ze w miescie nie ma ZADNEGO baru z normalnymi obiadami pomijajac drogie restauracje, jest za to masa fast-fodow. lokal blisko centrum, niewielki metraz, kilka stolikow, mysle o wystroju w stylu PRL ;) uwazam ze tak bedzie orginalniej i taniej :) jak myslicie jakie bylyby koszty otworzenia takiej dzialalnosci? i jakie wymogi musze spelnic? oczywiscie pomijajac SANEPID...pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka26666666666
podnoszę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do anka2666666hej :)widze ze swieży wpis zatem również pisze, ja również mysle powaznie o zalozeniu baru mlecznego ale nie potrafie zabrac sie do tego, gdyżna necie ciezko znalesc cos konkretnego, od czego zaczac??????????obecnie zaczynam od wertowania neta i bede pozostawiac tu sla po sobie i czekac na jakiekolwiek wiesc, takze jakbys sie cos dwiedziała to pisz:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojo
od jakiegoś już czasu myślę o założeniu takiego baru sałatkowego.....................i myślę ze to jest duża alternatywa do tych wszystkich fast foodóe ..........osobiście mam ich dosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojo
a ciekaw jwstem czy się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×