Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreg

po jakim czasie pracy rok?dwa? należy sie zasiłek dla bezrobotnego?

Polecane posty

Gość dreg

Pracowałem rok czasu czy nalezy mi sie teraz zasiłek? Przed chwilą sie dowiedziałem od znajomego ze niby po dwoch latach pracy mozna uzyskac zasiłek....A czy mozna po 1 roku? Prosze o odpowiedz, bo urzedy zamkniete, a jutro wekend... Z góry dzieki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa
Nie wiem jak jest w innych miatsach, ale u mnie (Łódź) juz po przepracowaniu całych 12 miesięcy, legalnie, bez żadnej przerwy dostaniesz zasiłek.Myslę, że w innych miastach tak samo. Różniaca jest w tym przez ile będziesz go dostawał. W łodzi jest to pół roku, bo podobno bezrobocie małe :), a np. w sasiednim Zgierzu dostaję się rok, więc jak tylko ktoś ma możliwość to melduje się w Zgierzu. Myśle, że nadal obowiązują te informacje, chociaz nie jestem pewna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakalinkawrr
12mc pracy w ciagu ostatnich 18mc z tym ze musisz sie zarejstrowac do 14dni po ustaniu stosunku pracy :) a zasilek roznie w niektorych miecowosciach od 3mc do 18mc tam gdzie bezrobocie duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik UP
Bez względu na miesjce zamieszkania wystarszczy udokumentować w ostatnich 18 miesięcy 12 przepracowanych. Tak jest w całej Polsce. Natomiast rózni sie długość pobierania zasiłku w róznych regionach w zależności od stopy bezrobocia i innych czynników (6m-cy lub 12m-cy lub 18 m-cy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka kłamie
kalinka nie opowiadaj głupot bo można się zarejestrować do pół roku po utraceniu pracy i dostawać noramlanie zasiłek.Dopytywałam o to bo planuje jechac do Angli i szukac na wlasna reke pracy a jeśli mi się nie uda to moge wrócić np za 2 miesiące i zapisać się na bezrobocie i otrzymywac zasiłek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×