Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nbp

jak zgrubnąć?

Polecane posty

Gość Mik
Cathe ty masz naprawdę poważny problem niewiem odczego zacząć może do tego? czy twoja mama wie o tym? jeżeli tak to jej powiedz że cie to martwi może ona coś z tobą poradzi pójdzie do jakiegoś specjalisty a jeżeli nie wie to jej to powiedz że koleżanki się z ciebie naśmiewają ja na twojim miejscu bym je tak gnojiłai im się nie dała gnojić bo są poj..... naśmiewają się z innych a co by było gdyby one miały taki problem ...? jak by się czuły ...? są fałszywe i tyle nigdy nie będą miały prawdziwych przyjaciół ...! Porozmawiaj z mamą i odpisz jak poszło czy wiesz już w czym tkwi problem jak nie wiesz ja się zastanowię i ci napiszę! z poważaniem Mik@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mik
Cathe ty masz naprawdę poważny problem niewiem odczego zacząć może do tego? czy twoja mama wie o tym? jeżeli tak to jej powiedz że cie to martwi może ona coś z tobą poradzi pójdzie do jakiegoś specjalisty a jeżeli nie wie to jej to powiedz że koleżanki się z ciebie naśmiewają ja na twojim miejscu bym je tak gnojiłai im się nie dała gnojić bo są poj..... naśmiewają się z innych a co by było gdyby one miały taki problem ...? jak by się czuły ...? są fałszywe i tyle nigdy nie będą miały prawdziwych przyjaciół ...! Porozmawiaj z mamą i odpisz jak poszło czy wiesz już w czym tkwi problem jak nie wiesz ja się zastanowię i ci napiszę! z poważaniem Mik@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathe
Tak, moja mama i tata wiedzą o tym. Widzą, że jem i jem i nie ma rezultatów. Byłam na wielu badaniach (m.in. tarczyca, pasożyty) i nic, wszystko jest ok. Zapomniałam napisać, że moja mama jest szczupła (waży jakoś 50kg, ma także 164 cm wzrostu), ale w moim wieku ważyła też w okolicy 42 kg - przytyła dopiero z wiekiem, w zasadzie dość niedawno. Mój brat ma 22 lata, ma ok.180cm wzrostu i waży 55kg... Oboje mamy 'po mamie', ona także borykała się z takimi komentarzami. Z tym, że ja na prawdę mam już tego dość i nie chcę jak ona czekać jeszcze ileś tam lat żeby wyglądać jak człowiek... :( Ważyłam rok temu 39 kg, niedawno 40,5 kg i obecnie jak napisałam 41,4 kg - przytyłam ten kilogram w ciągu 2 tygodni pijąc białko (kupione w aptece) Białko 100% Whey Protein Complex. Ktoś by sobie pomyślał, że kilogram to można przytyć i schudnąć w ciągu jednego dnia, ale dla mnie to na prawdę jest wyczyn przytyć w jakimkolwiek czasie chociaż (a nawet AŻ) ten jeden kilogram... Ale kilogram to bardzo mało, a piję go nadal i nie widzę dalszych postępów. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathe
Świetnie. Objadałam się bardziej niż zwykle i ważę 40,6kg (właśnie wróciłam z apteki) - czyli prawie kg mniej niż ostatnio. Ja już nie wiem co robić, to mnie wykończy... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila1260
hm.. a ja waze 45 kg i mam 169cm wzrostu.. dobrze?zle? sama nie wiem.. wydaje mi sie ze jest ok,chociaz wiekszasc ludzi nazywa mnie chudzielcem,kosciotrupem,smiercia.. ;d no.. a ja tez jem i jem...ostatnio nawet dorzdze zacelam jesc z joghurtem.. i nic. napisze wam ile przez 3 dni zjadlam>i bez rezultatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRGON
TYLKO SILOWNIA I DOBRE ODRZYWKI NIC WIECEJ .JAK BEDZIECIE SSIE OBRZERAC SLODYCZAMI I ZIEMNIAKAMI I INNYMI SWINSTWAMI TO ZGRUBNIECIE ALE W TLUSZCZ A POWIEM WAM NIKT NIE LUBI TLUSTYCH KOBIET WIEC POLECAM SILOWNIA I ZDROWA ZYWNOSC A NAPEWNO NABIERZECIE CIALA I TO NAPRAWDE LADNEGO CIALA A NIE TLUSTEGO I WISZACEGO POZDRAWIEM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathe
Drgon - może nie lubią tłustych, ale za chudych też nie. Wiesz jak mi się robi przykro jak ktoś nazywa mnie chudzielcem albo zarzuca mi, że się odchudzam? Trudno to znosić, uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhggh
jedzie duzo tustych zeczy i mało ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupia wypowiedź nade mn
dużo tłuszczu mało ruchu:/ A później kłopoty ze zdrowiem i sadło na kościach. Też jest wychudzona chociaż jem dużo, nie oszczędzam słodyczy itp. Po prostu taka natura. Próbowałam kiedyś "diety" mc donald ale ehhhh chuda jak byłam tak byłam tylko takie fałdy na brzuchu się porobiły, takie sadlaczki a dupa, biust, ręce i nogi dalej jak u kościotrupa. U mnie pomogła ciąża:D Zostało mi po niej 5 kg z 20 ( dziecko ma już 1,5 roku) ale i tak mało bo przy wzroście 165 ważę 45 kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak powiem coś od siebie
Ja mam 166 wlaśnie schudłam z 60 kg na 53:) a zamierzam ważyć 45-48:) moje marzenie :) aleeee wam zazdroszcze: waszych 45-50 kg: jejku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiom.
Mam 13 lat i mój wzrost to 148 a waże 28. Pomóżcie .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..domi..
Hej.. też mam taki problem jak niektóży..:( mam 14 lat, 160cm, i 42kg..;/ chce zgróbnać ale nie mogę..! dziewczyny z klasy i chłopcy gadają ze jestem anorektyczką! i sie mnie pytają ciągle o to..! czasami jak wracam do domu to zaczynam jeść i płakać..;/ ale jem bardzo dużo ale po mnie tego nie widać mam chudę nogi i ręce.. piszcie na GG 650684 chciała bym żeby ktoś mi ustalił menu na codzień.. jak macie jakiś pomysł to piszcie..:) wypróbuję wszystko..:P Dominika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madźź. Witam.
Ja mam większy problem. Mam 13 lat a ważę 35 kg. Lubię wszystko. No może parę wyjątków by się znalazło. Nie powiem że mało jem, bo jem dużo. Ale też zależy czego. Np. Jak moja mama zrobi pierogi ruskie to mogę zjeść 20 ( i to nie takich małych tylko dużych). Mięso to przede wszystkim uwielbiam, a najbardziej z kurczaka i wołowe. Nie potrafię z grubnąć. Nawet badania robiliśmy czy nie jestem czasem chora. Ale wszystko wyszło dobre. Mi nie przeszkadza to że jestem chuda. Bo jestem wysportowana. Uprawiam wspinaczkę sportową. Mam już puchar, 7 medali. Ale inni tego nie doceniają i mówią, że mam anemie. :( To jest bardzo dołujące. Proszę piszcie jak będziecie wiedzieć coś na ten temat. Może ktoś zna jakąś technikę. Nie wiem już co mam robić. Pozdrawiam wszystkich którzy maja ten sam problem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubciooo
Chodzić do restauracjii jeść hamburgery kebaby i inne takie fastfoody 2 tygodnie i 3 kg. jesteś grubsza naprawde wam mowie też byłem bardzo szczupły i kumpel mi powiedział i zadzailało mam 175 cm ma 18 lat i waże 90 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny Dziewczyny
Jesteście jeszcze bardzo młode, więc to naturalne, że możecie wszystko jeść i nie tyjecie. Korzystajcie z tego, bo to nie będzie trwało wiecznie. Ja też byłam chudzielcem jako dziecko i nastolatka, mimo że jadłam tony żarcia. A teraz muszę uważać na wszystko, co jem, bo już się skończył ten raj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.s
zgrubnąć jest łatwo wystarczy jeść około godz. 23.00 np. chleb z masłem i nutellom to zgrubniecie odrazu ;] sprubujcie to niepożałujecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana**
tez mam ten sam problem jak wy wszyscy na tym forum mam 162cm wzrostu a waze 43kg wyglądam koszmarnie wszystko ma mie wisi biustu to wogole nie mam staram sie jesc regularnie 3 posiłki lubie tez słodycze chociaz jakos bardzo duzo ich nie jem a mimo to nie da rady przytyc jak juz cokolwiek przytyje wszystko idzie mi wyłącznie na brzuch wtedy wyglądam jak dzieci z 3 swiata wielki brzuch a rece i nogi jak patyki nadmienie ze jestem wegetarianką nie lubie mięsa kiełbasy i wedlin czasem podziubie kurczaka czy zjem kiełbase z grila ale sporadycznie fastfoody tez jadam od przypadku prace mam w ciagłym ruchu przez 8 godzin chodze wiec to co zjem wszystko wylatam nie jestem jakąs nastolatka tylko kobieta po 30 wiec nie mówcie ze przytyje z wiekiem zawsze byłam szczupła ale ostatnie lata to juz masakra poradzcie co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z0$!@
jestem osobą bardzo szczuplą (jestem najchudsza z klasy!) niebede ukrywać: DZIEWCZYNY CIESZCIE SIE ZE JESTESCIE SZCZUPLE, JEST TYLE KOBIET CO ODDALY BY WSZYSTKO ABY BYC CHOC ODROBINE CHUDSZĄ .. mama mi zawsze powtarza ze to nic zlego, w moim wieku wygladala tak samo :) to dopiero przychodzi z wiekiem ! nie mozna jesc wszystkiego bo pozniej na starosc przychodzą te nie ludzkie choroby( np bedziesz sie opychac samymi slodaczami pozniej zachorujesz ma cukrzyce :( ) ja slysze wiecej milych komentarzy niz zlych chlopcy mowia ze mam nogi jak patyki ale lepsze takie niz (no wiadomo) lepiej ide mi przerozne cwiczenia na wf od reszty grupy, moge sie zmiescic w niemal kazdy ciuch a na dodatek kobiety szczuple bardziej przypadają chyba do gustu mazczyznom (tak mi sie wydaje) WIEC SIE ZASTANOWCIE ZANIM CO KOLWIEK ZROBICIE ZE SWOIM CIALEM BO POZNIEJ BEDZIECIE NARZEKAC ZE NIE MA ODPOWIEDNIEJ DIETY ABY SCHUDNĄĆ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana**
zOS! wszystko pieknie ładnie jak sie jest nastolatką fajnie byc szczupłym ale nie chudym jak patyk na mnie wszystko wisi nie moge spodni nigdzie kupic piszesz ze wszystko z wiekiem przychodzi ja mam ponad 30lat i nic nie przyszło z wiekiem a nawet jest gorzej niz było kilka lat temu bo kiedys byłam troche grupsza a teraz znowu pare kicho schudłam przez prace w ciagłym ruchu Kto wie jak przytyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana**
zOS! wszystko pieknie ładnie jak sie jest nastolatką fajnie byc szczupłym ale nie chudym jak patyk na mnie wszystko wisi nie moge spodni nigdzie kupic piszesz ze wszystko z wiekiem przychodzi ja mam ponad 30lat i nic nie przyszło z wiekiem nawet jest gorzej niz było a teraz znowu pare kicho schudłam przez prace w ciagłym ruchu Kto wie jak przytyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Poszukujesz sposobów by przytyć? Wystarczy, że przyjrzysz się swojej diecie. Czasem wystarczy tylko lekko zmodyfikować swój codzienny jadłospis, a nabierzesz kobiecej krągłości. Naprawdę jest tak, że niedowaga to problem nie tylko dorastających dziewcząt. Okazuje się, że obecnie zbyt mała liczba kilogramów towarzyszy kobietom dojrzałym. To co trzeba powiedzieć, to to, że niedowaga może być poważnym problem, który nierzadko jest sygnałem dolegliwości związanych z przewodem pokarmowym anoreksji, albo z chorobami tarczycy. Wtedy koniecznie trzeba odwiedzić lekarza i podjąć leczenie farmakologiczne. Często zbyt mała waga może wiązać się z intensywnym trybem życia, tj. fizyczną pracą, intensywnymi ćwiczeniami. Ale niedowaga to też wynik ciągłego stresu. Ważną rolę w przytyciu odgrywa także odpowiednio skomponowana dieta. Trzeba zatem zadbać o swe codzienne posiłki. Ale oprócz tego warto pamiętać, by regularnie jadać - o stałych porach. Najlepiej jeżeli będziemy jadać pięć, mniejszych posiłków. Jeśli chodzi o potrawy, to trzeba wiedzieć, że nie powinny one być zbyt ciężkostrawne, by nie obciążały żołądka. Musimy również jadać więcej niż do tej pory. Ale uwaga! Porcje powiększaj stopniowo . No i nie zapominaj o płynach! Najlepsza będzie woda mineralna - niegazowana. Więcej informacji na temat przytycia znajduje się na stronie http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2010/10/03/jak-przytyc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Poszukujesz sposobów by przytyć? Wystarczy, że przyjrzysz się swojej diecie. Czasem wystarczy tylko lekko zmodyfikować swój codzienny jadłospis, a nabierzesz kobiecej krągłości. Naprawdę jest tak, że niedowaga to problem nie tylko dorastających dziewcząt. Okazuje się, że obecnie zbyt mała liczba kilogramów towarzyszy kobietom dojrzałym. To co trzeba powiedzieć, to to, że niedowaga może być poważnym problem, który nierzadko jest sygnałem dolegliwości związanych z przewodem pokarmowym anoreksji, albo z chorobami tarczycy. Wtedy koniecznie trzeba odwiedzić lekarza i podjąć leczenie farmakologiczne. Często zbyt mała waga może wiązać się z intensywnym trybem życia, tj. fizyczną pracą, intensywnymi ćwiczeniami. Ale niedowaga to też wynik ciągłego stresu. Ważną rolę w przytyciu odgrywa także odpowiednio skomponowana dieta. Trzeba zatem zadbać o swe codzienne posiłki. Ale oprócz tego warto pamiętać, by regularnie jadać - o stałych porach. Najlepiej jeżeli będziemy jadać pięć, mniejszych posiłków. Jeśli chodzi o potrawy, to trzeba wiedzieć, że nie powinny one być zbyt ciężkostrawne, by nie obciążały żołądka. Musimy również jadać więcej niż do tej pory. Ale uwaga! Porcje powiększaj stopniowo . No i nie zapominaj o płynach! Najlepsza będzie woda mineralna - niegazowana. Więcej informacji na temat przytycia znajduje się na stronie http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2010/10/03/jak-przytyc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaaa22
czytam te wasze posty w poszukiwaniu jak przytyć sama ważę 50kg i mam 173cm według niektórych tutaj ważę dobrze ale niestety tak nie jest . Jestem tak chuda że wszystkie moje ubrania muszę zmniejszać bo nawet najmniejszy rozmiar w sklepie jest dla mnie za duży. Bardzo źle się z tym czuje ponieważ rok temu udało mi sie przytyć warzyłam 60 kg i czułam sie świetnie dobrze wyglądałam ubrania rozmiaru36 były na mnie idealne ale niestety zmiana pracy stres i moja szybka przemiana materii doprowadziły do utraty 10kg w ciągu 2 miesięcy. bardzo łatwo chudnę natomiast przytyć to klęska . w zeszłym roku mi sie udało ważyć 60kg dzięki siedzącej totalnie bez ruchu pracy i sąsiedztwu z cukiernią :) teraz niestety mam bardzo ruchliwa prace wiec to tez powoduje ze szybciej chudnę mam już aż zapadnięte policzki mogłabym grac w filmie o Oświęcimiu bez charakteryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli CHODZI O ZGRUBNIECIE, TO JEST PROBLEM,ALE JA OSOBISCIE MAM SZYBKA PRZEMIANE MATERI,A JEM BARDZO DUZO, LUBIE JESC, A MYSLE ZE DOBRZE WAZE ALE TU JEST PROBLEM, WYSTARCZY ZE NIE ZJEM PRZEZ PARE GODZIN BO NIEMAM KIEDY CZASU NA TO , I JUZ POTRAFIE SCHUDNAC KG, CZASEM 2 ,A JAK PARE DNI JEM MNIEJ BO TAK CZASEM BYWA TO PARE KG CHUDNE, BRALAM TABLETKI CILEST , I ONE SA DOBRE FAJNIE ZGRUBLAM TYLE ILE CHCIALAM, I DOBRZE SIE CZULAM WAZYLAM 60 KG, A ZAWSZE WAZE 55 A MAM WZROST 172 I TAK NIE JEST ZLE, NO ALE TA PRZEMINA MNIE ZAWSZE DOBIJALA I DBIJA,TERAZ NIE BIORE TABLETEK I ZNOW 55 WAZE, DOBRE POWIER=TRZE MI TEZ DOBRZE ZROBILO, BO MA SIE WIEKSZY APETYT, I U KOGOS BARDZIEJ SMAKUJE TAK JUZ JEST:)WIEC ZYCZE DOBRYCH REZULTATOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapec
Ja mam dobrą wagę do wzrostu ale na mnie jest sama skóra i kości. Nawrt teraż kiedy wogóle nie ćwiczę moja waga i wygląd są takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie ,jak?
ale nie w brzuchu macie jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! szukam kontaktu z użytkownikiem Cathe- która rodziła w Bielsku - Białej w prywatnej klinice Esculap proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×