Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nbp

jak zgrubnąć?

Polecane posty

Gość Iwona*
czesc.mam 13 lat i jestem bardzo chuda...wszystki ciuchy na mnie "wisza" itp. co mam robic??..blagam pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazak
Ja mam 18 lat i jestem facetem :/ Ważę 55kg a mam 172 cm wzrostu...mam problem żeby przytyć choć może sie to wydawać banalne...Od niedawna zaczolem palić papierosy i to jeszcze bardziej mnie "dobilo".Gralem w klubie pilkarskim,przestalem grać żeby przytyć ale i to niepomoglo.Może poprostu mam taką budowe ciala,że będe zawsze chudy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J-18
witam wszystkich....czy mozecie mi powiedziec co jesc zeby zgrubnąc?? ja juz sama niewiem jem dosłownie wszystko co jadalne i na co mam ochote, niczego sobie ni eodmawiam !!mam 18 lat i przy wzroscie 163 waze 45 kg. niewiem czy moze moge byc na cos chora ze nie potrafie zgrubnac?? czy po prostu zalezy to od mojej budowy ciala i taka juz bede?? z gory dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uchatka
pomozcie chce przytyc ale nie wiem jak mam 160cm i waze tylko 41kg nie moge na siebie patrzec.wstydze sie swojego ciala jestem zdrowa miesiac temu robilam badania pomozcie co robic zeby przytyc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotek17
Czesc mam 17 lat.przy wzroscie 162cm waze 48kg nie wygladam zle ale od wielu osob slysze boze jaka ty chuda jestes masz nogi jak patyki.mam to w genach bo moja mama i siostry tez takie sa.chciala bym przytc na nogach i tylku bo mam plaski.jem jem...i nic!a jem wszystko.mysle nawet nad tymi tabletkami anty.. moze one cos dadza?doradzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofffa
oto ja-164cm, 44kg... środek spoko, ręce i nóżki jak patyczki....ja już nawet nie jem- ja ŻRĘ!!!! i nic, przebadana jestem, w rodzinie tylko ja tak wygladam, wiecznie mam zły humor bo w każdej minucie swojego życia pamiętam o tym jak wyglądam!!!!a najgorsze jest to,że nawet mało znana ci osoba potrafi powiedzieć prosto w twarz"o Jezu jak ty wyglądasz, co nic nie jesz bo boisz się że przytyjesz co?""Ja już nie jestem w stanie słuchać takich komentarzy bo boję się że się rozpłaczę, albo po prostu nie wytrzymam i walnę taką pustą osobę w jej pustą głowę. Ps. ciekawe dlaczego komuś z nadwagą nikt nie powie prosto w oczy: ale jesteś gruby/a zrób coś z tym? ps2. teraz tabletki anty są nowoczesne i się po nich nie tyje TRZYMAJCIE SIĘ, PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umbrella_17
ja też mam 17 lat ... przy wzroście 167 ważę 45kilo ... też bardzo chciałabym przytyć!!!! Nie wystają mi żebra,żadne kości . Moim głównym problemem jest brak "tyłka". nie wiem co zrobić żeby być piękną ... Pomóżcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umbrella_17
I również mam taki sam problem jak katarstrofffa ... wszyscy mi ciągle mówią ze wyglądam tak chudo i tego typu komentarze, tylko zazwyczaj ja z tego powOdu płacze, najczęsciej wtedy gdy nikt mnie nie widzi ... to jest okropne ... kiedyś moi koledzy nazywali mnie uwaga ... AUSWITZ,to chyba tak sie pisze ale wszyscy wiedzą o co chodzi ... > to bylo dla mnie takie okropne i upokarzające ze szok .... mimo to ze nie uwazam sie za osobe az tak bardzo chuda ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STAHU
mam 65 kg imam 185 cm pomocy bo wiatr mnie zabiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natu
Ja slyszalam ze aby zgrubnąc trzeba jesc duzoooo kartofli....nom ale niewiem...ja mam 160 cm i waze 49 kg wiec niewiem czy to jest dobrze....nom ale mam gruby brzych hehe;p jak mam jeszce zgrubnąc plz piszcie;*;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marszu
chcialem zgrubnac ale nai wiem jak jem duzo ale za to pale i zastanawiam sie czy to nie przez to doradzcie mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziajok
ja mam 171cm wzrostu i waze 73kg. mam zamiar jeszcze przytyc o 5kg :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM wszystkich jezeli chcecie zgrubnac powinniccie jejsc przynajmnie co 2 godzinki nawet jedna kromeczke ale ze zjejsc cos zeby zoładek pracował i wtedy nie pujdzie wszystko w brzuch tylko w całe ciało.Bo jezeli zjecie raz na jakis czas duzo to tylko rozciagacie zołade a wtedy wszystko idzie w brzuch i tylko rozciagacie zoładek i nie idzie nawet przybrac.A jezeli nie umicie nic jejsc to zmuszajcie sie mała kramek alebo troszke ryzu z jogurtem itd pozdrawiam i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem i mam nadzieję, że mi pomożecie: Kiedyś byłam bardzo szczupłą ale i zgrabną dziewczyną, lubiłam swoje ciałko, nigdy na nie się nie skarżyłam... Wiem i z własnych obserwacji i z komentarzy różnych mężczyzn, że miałam zgrabną pupę, ładne, jędrne piersi (B) i ogólnie było ok. Niestety przeszłam bardzo trudny okres życia (choroba plus poważne problemy \"sercowe\") i stałam się \"kościotrupem\"... : przy wzroście 166 spadłam do 45kg !!! (choć starałam się jeść i \"nie zapadać\") Teraz wracam już do swojej normalnej wagi, tj. mam blisko 50kg - jeszcze ze 2-3 kg i będzie ok ale!!! moje ciało nie wygląda już jak przedtem: piersi stały się mniej jędrne, lekko obwisłe, straciły kształt... pupa jeszcze gorzej: prawie znikła! Zamiast dawnych, ładnych półkul mam 2 niewyraźne zaokrąglenia zlewające się z udami: ogólnie wyglądam (mimo odzyskanych kilogramów) chudo i bezkształtnie... :( Co zrobić żeby wrócić do dawnych kształtów??? Chodzę raz w tygodniu na basen (dla wzmocnienia mięśni) ale to z pewnością za mało... jakie ćwiczenia??? Jakie na pupę, jakie na biust, żeby je ujędrnić, optycznie powiększyć????? Może jakaś dieta?? Pomóżcie mi proszę!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka124
Czesc! Tez zadawalam sobie pytanie; jak zgrubnąc? wazylam40kg a mam wzrost 163cm. Jadlam co chcialam i tyle ile chcialam a caly czas chudlam. Wdedy kolezanka powiedziala mi, ze tez miala ten problem i powiedziala jak temu zaradzic. Ona jadła przez 6 miesiecy co dziennie kebbaby i wyglada idealnie nie za grubo nie za chudo. A teraz cos odemnie jedzcie maczaste rzeczy np; pizza i chleb. Bo napewno nie chcecie zgrubnac i miec mega boczki i mruch dlatego jeczcie mączaste jedzenie. Oczywiscie wymaga to sily bo nie jest łatwo ładnie zgrubnąć. Powodzienia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaaarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaaarna
hallo chudzinki:)))...ja tez mam ten sam problem co wy. Tylko że rok temu moja figura była super. Do póki nie zaczełam intensywnie imprezowac i brac narkotyków......amftamina ma to do siebie że po zarzyciu mozna schudnąc nawet 5kg. ja nie jestem uzalezniona ani nic takiego po prostu uwielbiam chodzic na imprezy a tam zawsze jakis alkohol czy cos i nie wiem jak mam to pogodzic ze zdrowym odzywianiem.......wiem ze jedyne laekarstwo to przestac chodzic ale boje sie ze to tez nie pomoze:(( jesli macie jakis sposob na to piszcie.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brązi
To wcale niejest takie proste "zgrubnąc" kogo kolwiek się zapytam jak zgrubnąć to jedz wszystko już tak nieraz próbowałąm ale się NIE DA ponieważ ja niepotrafie jesć dużo!!!! Jeżeli ktos ma propozycje jak zgrubnąć to pisz nawet się nie zastanawiaj jeżeli chce ktos pogadać to pisz na mój numer gg10574885 Prose piszcie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak zgróbnąć
Moim zdaniem np.:rano 2-3 kromki bułki,potem w szkole czy gdzieś jakieś cipsy,potem obiad przy najedzieniu isc na godzinke do luzka polezec,potem jakiegos batonika,pic cole,na kolacje 3 bułki i leżeć.Najlepiej Najadać się przed spaniem.I tak tygodniowo może 2-3 kilo .Ja eż Jestem chudy ale z czasem nabiorę wagę i to wyprubuję.Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak zgróbnąć
Ahh. i jescze gdy po nasyconem jedzeniu i godzinnym lezeniu w łuzku iść zrobić 3 serie po 25 popmek i 2 po 30 przysiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydmuszka
cześć mam 12 lat ale jestem chuda bo waże 33kg i mam 152cm.Niektózy uważaja ze jestem anorektyczka ale to nieprawda.Poprostu jestem chuda , ale nie chce być taka prosze pomóżcie mi zgrubnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydmuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrekk3
Ja mam 14 lat i waze 34 to jest dopiero chudzielec.....Chcialbym wazyc okolo 45.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danie4lo
jak zgrubnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we9r3ka
Hey mam 14 lat moim zdaniem jestem za chuda warze 37,5 kg a mierze 158 czuje sie z tym źle koleżanki mówią mi jesteś anorektyczką ? Je ale ty jesteś chuda itp. Bardzo mi to nie odpowiada prosze was jak zgrubnąć to udrenka dla mnie. Chlopcy tez mi ino gadaja jaka jestes chuda zle sie czuje chcialam bym zgrubnac jak to się da zrobic ?? odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunamatata
nie wiem czy na kazdego to podziala ale moja kolezanka bardzo szybko przybrala dzieki temu na wadze i teraz wyglada super. na poczatku bala sie ze schudnie jeszcze bardziej no i tak tez bylo bo przez 6 dni glodowki zgubila 4 kg, 7 dnia rzucila sie na jedzenie i tak jadla jadla i jadla az przytyla w bardzo krotkim czasie 11 kg czyli 7 kg na plus po odliczeniu tego co schudla. spowodowane to bylo tym , ze w czasie glodowki spowalnia sie proces przemiany materii, pozniej natomiast organizm magazynuje co sie da wrazie jakby kiedys ktos znowu mial zamiar sie glodzic. organizm zabezpoecza sie zeby w przyszlosci mial z czego czerpac energie. to jest cos takiego jak efekt jojo wystepujacy u odchudzajacych sie wczesniej osob. moze na ktoras z was takze podziala chociaz reki sobie uciac nie dam :) kazdy organizm jest inny i reaguje inaczej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy
wystarczy o tym nie mysle ze chce sie zgrubnac..ja mam 180cm wzrostu i waze 83kg a rok temu wazylem przy wzroscie 177cm 66kg i nie myslalem o tym aby przytyc a po roku 83kg to jest dieta:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammel
Jak zgrubnąć? To proste ja jadłem na kolecje przez miesiąc kluski z mlekiem taki dość solidny tależ na noc nie długo przed spaniem w nocy jest mniejsze spalanie i wiecej pokarmu sie oddkłada, w miesiąc przytyłem 5kg to jest chyba sporo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin555
mam problem jestem po porodzie i nadal waze 43 kg i nie moge przytyc ( w ciazy przytylam 20 kg ale juz wszystko stracilam) prosze o pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×