Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nbp

jak zgrubnąć?

Polecane posty

Gość roki
o albo jest cos dla wszystkich i mi to pomogło!!!!!!!!!!! schudłem 10kg ale po tygodniu zgrubłem 15kg. niejadłem przez tydzien a pozniej jak jadłem to strasznie szybko gróbłe. Niepolecam dla młodszych organizmów. ale jak ktos chce to niejedzcie przez dwa dnia a puzniej w 3 dzien ful!!!!! i zgrubniecie razy dwa to wlasnie sie nazywa efekt jojo którego nienawidza odchudzające sie osoby. ps. tylko zeby sie wam zołądki nieskurczyłóy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roki, błagam pisz w wordzie z włączonym sprawdzaniem pisowni, bo chłopie oczy bolą jak to się czyta. I prosze nie tłumacz się, że Ty tak masz. Ja wszystko rozumiem, jednak by się skomunikowac z innymi wysil się i włacz autosprawdzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby chcące nabrać ciała nie powinny jeść dużych ilości byle czego. Przeciwnie powinny bardzo dobierać pokarm. Przecież nie zależy Wam na oponie na brzuch, nie tuczcie się!!! Jedzcie pokarmy białkowe, bo z białek powstaja mięsnie. By te mięśnie powstały trzeba też Cwiczyć!!! I nie chodzi tu o aerobik, ale o ćwiczenia siłowe. Tak, tak, siłownia dla osób chcących nabrać ciała to świetna metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzitka
witajcie mam 17 lat i przy wzroscie 163 waze 44 kg czuje sie srasznie chudo ciagle ogaldam inne dziewczyny i mysle jak bardzo chcialabym wygladac jak one...moim problemem sa chude nogi chcialabym przytyc 5-6 kilo prosze o pomoc bo z kazdym dniem coraz bardziej nienawidze siebie...pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misssiaczka
Ja nie moge wszyscy mowia o dietach i chudnieciu itp. a ja i nie tylko ja a wiele dziewczyn marza o tym aby przyrobic sobie troszeczke kilogramow ale to nie jest takie łatwe jak sie kazdym wydaje! Błagam opiszcie gdzies jak zgrubnac w szybkim tepie bo zdziczeje mam 16 lat i waze 49 kg i mam 168 cm wzrostu jem i jem jak sie da, ale jestem chudziutka! I prosze nie mowcie na chude osoby anorektyczki bo byc szczupłym a miec anoreksie to dwie zupełnie inne sprawy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taxxxeee
ja chce grubnąć grubnać i jeszce razgrubnąć i jak najszybciej mam to zrobić mówice :( pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam to wszystko i widze, że niektórzy się sprzeczają ztym kto ma niedowagę a kto nie, ale przecież nie o to chodzi czy ma się niedowagę czy nadwagę tylko o to jak się czuje w swojej skórze, a jak ktoś czuje sie za bardzo szczupły to powinien coś z tym zrobić żeby czuć się dobrze. Ja też chcę przytyć, słyszałam, że w avonie jest podobno taki preparat w żelu do picia, po którym można przytyć. Ja jednak oficjalnie uwarzam, że trzeba poprostu uwierzyć w to że można to osiągnąć. Jeżeli się zmieni swojądietę chociażby minimalnie ale uwierzy się w to że to napewno coś zdziała to tak się stanie. Naprawdę to działa, trzeba poprostu uwierzyć, bo to, że stosuje się dietę a itak się uwarza, że ona nic nie pomoże to po co się wogóle męczyć. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia
Cześc ja mam straszny problem mam 173cm a waze 43kg piszcie jak mogę zgróbnąć na w-f ćwicze w dlugich luźnych spodenkach a chcę zalożyć krótkie ale sie wstydze bo mnie przezywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja , mam też ten problem mam 162 wzrostu waże jedyne 43;[ musze przytyć przynajmniej 5 kg...bedzie trudno wiem biala ryż...ćwiczenia ale co jeszcze...potrzebuje prostych rozwiązań pliska ....Ciesze sie że niejestem sama..może razem z tego wyjdziemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sterydy
Wejżcie sie za ta. Szybki przyrost masy do tego rzeźba. Tylko trzeba chodzić na siłownie. Niemówie tu o takich sterydach jak szczały tylko w tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkieletor
Jestem tak koścista że mi jelita widac. Łopatki to dosłownie jak skrzydła. Szyja chuda jak słup od znaku. Policzki wessane aż mi przez nie zęby widać. Nogi to jak dwa kijki ale takrze z krzewu dopiero co. Mam 17lat i waże 36kg. PROSZE WAS POWIEDZCIE JAK ZGRUBNĄĆ?!! I pisze sie strzały nie szczały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA nie moge
CZEMU WSZYSCY PISZĄ ZGRUBNĄĆ????? MÓWI SIĘ PRZYTYĆ!!!! TEGO NIE IDZIE CZYTAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help Me
Hej. Mam 13 lat i bardzo chce zgrubnąć!! Wiem, że jestem jeszcze młoda ale to jest!! nie wiem! brak mi słów!! Wszystkie spodnie ze mnie lecą! mój problem polega na tym ze... mam za mały tyłek!! Koleżanki z mojej klasy są o wiele ode mnie grubsze a jak ładnie na nich spodnie leżą!! a mi wiszą na... co mam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takuma
Ja na początku tego roku ważyłem 50kg przy wzroście 175cm teraz ważę 55kg przy wzroście także 175cm. Moim zdanie jak chcesz zgrubnąć to dużo ćwicz. Ja codziennie rano jam śniadanie z składające się z 2 kromek z szynką i piję szklankę mleka w szkole jem dwie drożdżówki i niekiedy obiad. Po szkole drugi obiad wieczorem robie naleśniki i jem dwa jajka na miękko. Rano po śniadaniu parę pompek brzuszków, a wieczorem sztangą 30kg macham 3 serie po 10 razy z 10 minutowymi przerwami ;P I tak w 2 miesiące zgrubłę 5kg. Przedtem bywała że cały dzień nic nie jadłem :p Pozdro all :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała.
piszecie o braniu sterydów w tabletkach na przyrost masy tylko nic nie piszecie gdzie je dostać i jak się nazywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość restart
walcze o kilogramy ale to nic nie daje.moje ciało waży wciąż tyle samo...44 kilogramy(164 cm).Żle się z tym czuje, bo przyjemnie byłoby zaokrąglić troche sylwetke.W moin przypadku utudnieniem jest zbyt aktywne życie...rano wypad na uczelnie, po południu praca, dopiero wieczorem mam czas dla siebie.Ale wtedy jestem tak zmęczona że nie chce mi się już jeść.Nie mówie że nic nie jem...przez cały dzień.ale nie mam wogóle apetytu.Może ktoś wie jak go pobudzić.Nie moge jeść na siłe, bo czuje jak zaczyna mi sie to wszystko cofać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeko18
moim zdaniem lekko przesadzam bo ja mam 173 cm wzrostu waze 53kg i chce schudnac do 51kg. Ty napewno tyc juz nie powinnac bo bedziesz wygladac jak paczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa ja
siemka mam podobny problem jak wy moj wzrost 163 waga 46kg. uważam że jestem za chuda. byłam u lekarza, przepisał mi leki na odrobaczenie , zgrubłam 1 kg i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se
Ja tam waze 73kg przy wzroscie 185cm i postanowilem tez sobie przytyc przynajmiej do 80kg bo widam mi dokladnie kazdy zarys a nie podoba mi sie tak... zjadam sobie cale tony smazonych tlustych rzeczy i juz widze ze przytylem a dopiero kilkanascie dni minelo ale obiecalem sobie ze nie stane na wadze przd koncem tygodnia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce zgrubnąć!! ;/ kupiłam nawet tabletki antykoncepcyjne.... stosuje od 2 miesięcy... ginekologa poprosiłam nawet o takien po których zgrubnei przepisała taki z większą dawką hormonów :] czekam na rezultat.. i marzy mi sie tak 50 kilo ważyć hmm... aktualnie waże 44 kg od 2 lat :| koszmar (...) ;/ ;/ nie da sie nic zrobić z tym... mam 160 wzrostu i nie umiem przytyć..;/ \\\"za mała i za chuda\\\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
dziewczyny idźcie na siłownię, mięśnie ważą więcej niż tłuszcz, nie warto się objadać słodyczami i ziemniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka ma podobny problem... je o 12 w nocy ale nie widac tego po niej...;/ jedz moze duzo orzechow, smaz, panieruj silownia to tez dobty pomysl... rozbudujesz miesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sysio
Cześć ...jakis miesiac temu wazylem cos 52kg...przy wzroscie 168cm Od jakiegos miesiaca kolega wyciagnal mnie na silownie i drugi kolega doradzil mi zebym sobie kupil Serwatke...kupilem sobie jakies 1,5kg, bralem 3 lyzki stolowe ,0,5l mlekam wbijalem jajko i mixowalem....chodze na silownie 3 razy w tygodniu i pije to po silce....czasem zdazy sie ze wypije przed snem i po miesiacu zgrublem 4kg.teraz mam 168cm wzrostu i waze jakies 56kg;d i dalej grubne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybik
Najlepsze na zwiekszenie masy jest Metanabol - polski lub Ruski - Methapoteckt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez mam ten problem, waze 51kg przy 166 cm wzrostu.U mnie to jest tak, ze biodra mam szerokie,uda grube(tzn jak dla mnie w sam raz) a talia, i wyzej \\\"oswiecim\\\". nie wiem co robic zeby zachowac proporcje,chcialabym przytyc w gorze.Czy ktos ma ten sam problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzna
jestem tu pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkaaa
hejka mam ten sam problem co wy!!!!!! Tez chce przytyć parę kilo !!!! ale mi się to nie udaje(szok).tak w ogóle to chce przytyć w nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajgulinka
Ja też jestem przerażona swoją wagą. Mam 172cm wzrostu i ważę 46kg. Przez 3 ostatnie lata byłam wegetarianką, ale musiałam zrezygnować z tej diety na koszt zdrowia. Od pół roku jem mięso. Nigdy nie jadłam mało, a jednak dopiero od jakiś 2 lat borykam się z problemem niedowagi i to bardzo poważnej. Poszłam do lekarza i on zalecił mi dietę mającą na celu rozgrzanie żołądka. Nie wiem, czy jest ona odpowiednia, bo stosuję ją pół miesiąca i na razie nie przytyłam wcale. Polega ona na tym by co najmniej 3 razy dziennie jeść ciepłe posiłki, a także raz dziennie spożywać specjalny rosół z wołowiny, który powinno się gotować 4 godziny. Do tego nie można jeść słodyczy, przynajmniej w dużych ilościach, ale trzeba pić jak nawięcej ciepłych napojów oraz używać tzw. ciepłych przypraw, czyli cynamonu, goździków, imbiru itd. Piszę to po to, by niektóre dziewczyny tego spróbowały. Ja sama jem dużo, ale mam również bardzo dobrą przemianę materii. Jestem załamana stanem mojego organizmu:( Myślę sobie, że wolałabym mieć nadwagę, niż tak olbrzymią niedowagę. Z tym stanem wiążą się również liczne zaburzenia w funkcjonowaniu jak np. brak energii, zawroty głowy i problemy ze snem. Uważam, że każdy, kto chce przytyć powinien zgłosić się do lekarza, by ten dopasował odpowiednią dietę do danej osoby. Jeśli moja dieta nie przyniesie skutków, pójdę ponownie do lekarza i będziemy próbować do skutku wcisnąć we mnie dodatkowe 10 kg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×