Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

UrWiSeK

Podklady Lirene,jakie sa naprawde??

Polecane posty

Slyszalam wiele pochlebnych opini na temat podkladow Lirene Dr Eris,czy faktycznie sa takie dobre???Ma ktos moze jakies mile doswiadczenia zwiazane z tym podkladem,cena wydaje sie byc przystepna,a nawet bardzo tylko czy podklad warta kupna czy moze lepiej dolozyc wiecej i kupc cos lepszego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam rozswietlajacy
i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqq
mam city matt i rozświetlający i nigdy nie używałam nic lepszego(a wiele wypróbowałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są cudowne
naprawde, nigdy nie mialam lepszego, a ceny maja zadziwiajaco niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten citty matt
a jakiej jest cenie i jakis mają kolory w tym zestawie ? z góry dzięki wielkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam podkładu Eris ,Lirene, kolor bodajze karmel, jak dla mnie super,dobrze kryje, dobrze sie nakłada ,nawilza skorę i nie jest zbyt tłusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płaciłam ostatnio cos około 11 lub 12 zł ,wiec cena przystepna, polecam naprawde warto, jak do tej pory jeden z najlepszych jakie uzywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten citty matt
kanka--->czyli ten citty matt był w granicach 11-12 zł ?? bo jeśli tak to wg mnie niewiele a opinii na temat tego produktu jest naprawdę ogrom pozytywnych ;) więc jednak zakupię ;) a jeśli możesz napisz proszę czy są kolory bardzo jasne , bo z natury jestem blondynką o bardzo jasnej cerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywałam tego matującego ,natomiast słyszałam ze ten czerwony \'kryjacy\' jest niedobry, oczywiscie sa rozne kolory od najjasniejszego do ciemnego,pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werfena
Jest moze nienajgorszy,ale lepsze miewałam,kolor ten najjaśniejszy dla mnie za ciemny,i w ogóle odcienie nie za ciekawe.Znika z twarzy po paru godzinach trzeba poprawiać.Ja płaciłam 15 zł,wiec za tę cenę tak na codzienne uzywanie moze byc , jak mi bardziej zalezy na wyglądzie ,biore co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokoloruj swiat
a dla mnie extra, nie sciera sie tak łatwo, matuje,idealnie dobrałam sobie kolor,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustikkkk
ja uzywam rozswietlajacego i jak dla mnie ok póki co to jeszcze lepszego nie znalazlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magalka
city matt-lirene to ten z dozownikiem-i... minusy: -jak masz bardzo tłustą skóre,prawie w ogóle nie matuje -ściera się dosyć szybko -za ciemne odcienie plusy: -niska cena-18 zeta -nie tworzy maski,wygląda niezwykle naturalnie -dobrze się rozprowadza -ładnie pachnie Lepszy jest lasting performance max factor.Jednak jeśli Twoja cera ma ciemniejszy koloryt,nie masz z nią większych problemów(typu trądzik,tłusta cera),conajwyżej lekkoprzetłuszczająca sie twarz..,to podkład lirene jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magalka
aha,podkłady lirene nie uczulają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za pomoc :) Tak,ja mam ciemna karnacje i raczej problemow ze skora nie mam,cere mam sucha w zwiazku z cym tez nie powienien zaszkodzic...wlasnie dzisiaj zakupialm ten z dozownikiem ale rozswietlajacy...zobaczymy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuhaa
lasting performance max factor wcale nie jest taki dobry - przechwalony jak dla mnie. skóra po nim jest jakas taka bez blasku - matuje troche pewnie dlatego, ale taka ta twarz dziwna. i kiepsko sie rozprowdza, zaraz gęstnieje na twarzy i mocno trzeba rozciągac twarz zeby go rozsmarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuhaa
lirene ma kolor : tiramissu - jest chyba ciemny. próbował go ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tłustą cere.aktualnie mam obydwa podkłady- i matujacy i rozswietlajacy- matujacy super za to rozswietlajacy taki sobie, cera szybko sie swieci i sa troszke za ciemne kolorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziaAa
mam tiramisu, jest ciemny ale jakis taki ziemisty zaden ladny brazik po krotkim czasie sie po nim swiece wiec ich zdolnosci matujace sa o dupe potluc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszera
Mam cerę mieszaną, polecam Lirene FLUID MATUJĄCY ( niebieski pasek u góry), latem stosuję 14 karmel, wiosną 13 cappuccino. Natomiast nie radzę kupować Lirene podklad kryjący (czerwony pasek u góry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesska
wg mnie podkład taki sobie...mam cerę tlusta i strasznie sie po nim swiece poza tym po paru godzinach schodzi i co do kolorow sa dla mnie za ciemne bo mam jasną cere i nawet ten naturalny jest za ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pdklad super ten matujący używam chyba 5 tubkę, mam odcień karmel a wcale nie mam ciemnej karnacji, zresztą on fajnie sie dopasowuje do karnacji, miałam też raz ten z dozownikiem matujący jest troche droższy i bardziej kryjący ale mi się wydaje że ten w tubce jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihhho
ja uzywam city matt i on jest z dozownikiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_
ja używałam jeszcze do niedawna fluidu City Matt z Lirene. Można powiedziec, że bylam zadowolona, ale nie do konca mnie urzekł. Jednak polecam, poniewaz byl dobry :) jak dla mnie byl za delikatny w jesienno-zimowa pogode, a wlasnie wtedy go uzywalam. Jednak patrzac na cene to warto :) pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś napisał że nie uczulają. :| A mnie właśnie uczulił. magalka to że nie uczulił Ciebie czy Twoich koleżanek nie znaczy ze innych tez nie uczuli wiec ine pisz takich bredni! jak na tą cenę to byłby ok, miałam roźswietlający. Jednak jest dużo lepszych (jednak i droższych) ja używam bourjois 10 hour sleep effect. jest lekki i cenę też ma przystępną. Choc pewnie gdyby nie to uczulenie to używałabym ich obu na zmianę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula..P
ja uzywam lirene matt, kolorek cappucino, bez dozownika, z niebieskim paskiem na gorze. ona jest spoko, ladny kolorek, matuje, dobrze pokrywa, ale mozna sie nia umalowac w 1 dniu tylko raz, chyba ze zmyjesz wczesniejszy podklad bo kiedy chcesz sie "domalowac" po np. szkole to bedzie stwarzac wrazenie maski, ale jak przed "domalowaniem" zmyjesz ten szkolny to bedzie ok. osobiscie wole podklady z rimmela :), troche ,mniej pokrywaja ale ladniejszy kolor i bardziej lekka konsystencja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***heidi***
mam ciemną karnację, lekko przetłuszczającą się cerę ale z wysuszonym naskórkiem do tej pory najlepszy dla mnie był lasting finish rimmla kolor 302 ale moze któras z was miała ten i ten z lirene, bo jestem ciekawa czy tend. eris nie były dla mnie lepszy, i jeszcze jaki polecacie do tego typu skory rozswietlajacy czy matujący? z gory wielkkie dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiórka12
mam cerę suchą czy jakiś podkład z lirene będzie się nadawał proszę o podpowieć dziękuję z góry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×