Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

UrWiSeK

Podklady Lirene,jakie sa naprawde??

Polecane posty

Gość maryamyszi
Używałam L'oreala, rimmel, max factora, maybelline i Lirene City Matt. Zdecydowanie ten ostatni jest najlepszy. Skórę mam normalną, ale casem w lecie się przetłuszcza, a w zimie przesusza. Stabilizuje to dobrze dobrany tonik i mgiełka nawilżająca z Yves Rocher i krem Perfecta z Dax Cosmetics. Jeśli macie więcej funduszy to doskonale sprawuje się też tonik i krem Normaderm Vichy. Dzięki nim nie mam żadnych problemów z tym podkładem (zwykle używam pod niego kremu z Dax - ok 11 - 14 zł). Zdecydowanie polecam podkład City Matt wszystkim niezdecydowanym - przy zwyczajnym dbaniu o skórę świetnie się sprawdza. Z moich doświadczeń wynika, że Rimmel przesusza skórę, L'oreal powoduje efekt napięcia i wysusza się na twarzy, mało kryjąc i prawie nie matując. Jeśli liczycie na naturalny efekt, moim zdaniem najlepiej sprawdza się Lirene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupiłam Lirene city mat odcień tiramisu i nie sprawdza się tak do końca.Mam śniadą cerę i jak dla mnie jest za jasny.Poza tym brudzi mi białą kurtkę .Znacie jakieś nie brudzące do cery mieszanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamomila
ja uzywam fluidu Nature Matte Foundation nr14 karmel jakies 2 lata i jestem zadowolona. moja cera jest ciemniejsza, jakby opalona( oczywiscie zalezy od odcienia jaki kto sobie wybierze) niedoskonalosci sa ladnie pokryte. Dla mnie bardzo dobry produkt za mala cene-jakies12-13zl w rossmanie.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamomila
tak wogole to chyba trudno trafic fluid ktory nie brudzi...no chyba ze te z gornej polki, chociaz nie wiem bo nie uzywalam. z lirene jestem zadowolona i na razie nie zmieniam. Tez nie znosze kolnierza uwalanego we fluidzie. A biale bluzki w sklepach??? masakra!!! wszystkie brudne i wez to czlowieku pozniej dopierz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamomila
a swoja droga to trudno znalezc fluid ktory nie brudzi, no chyba ze te z gornej polki...osobiscie nie wiem bo nie uzywalam. Z lirene jestem zadowolona i na razie nie zmieniam. Tez nie znosze uwalanego we fluidzie kolnierza. A biale bluzki w sklepach???masakara!! wszystkie brudne wisza,i wez to czlowieku pozniej dopierz... a szkoda, bo niektore sa bardzo ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menbia
city matt po prostu rewelacja. używam od lat. mam cerę mieszaną i sprawdza się doskonale. ładnie rozprowadza i wchłania, nie uczula, b. ładne kolory i długo się trzyma, całkiem nieźle kryje. Naprawdę polecam choć na każdej skórze pewnie będzie zachowywał się nieco inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmoniaaa
czesc dziewczyny ja uzywam lirene rozswietlajacego w kolorze naturalnym chociaz beżowy tez mialam i tez byl super. Bardzo fajnie sie je rozprowadza, jest delikatny i nie musze sie martwic jesli naloze go gdzies zaduzo bo wogole tego nie widac , nie robi maski skóra jest po nim swierza i jakby wygladzona naprawde polecam teraz chce sprobowac matujacego podobno lepszy pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska loreska
Ja również byłam zadowlona z tego fluidu . Używałam City Mat w odceniu beżu , ładnie zlewał się z resztą ciała. Ostatnio zakupiłam podkład sceniczny soraji i rozswietlajacy z Rimmela . Obydwa sa do niczego :( pierwszy wysusza mi cerę drugi uczula bo posiada rozswietlajace drobinki . Zatem z powrotem wracam do Lirene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam fluid Lirene City Matt matująco-wygładzający nr 207. Jak dla mnie to totalna porażka... Nie dość że tuż po nałożeniu bardzo szybko schnie to jeszcze podkreśla plamki na twarzy oraz przebarwienia. Nawet po natłuszczeniu skóry nie poprawiała się sytuacja, a probowałam naprawde wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorhi68
używam podkładu Lirene rozświetlającego kolor natural, mam suchę skórę...dla mnie jest fajny choć czasami widać takie suche , odstające skórki,zwłąszcza przy nosie, jednak innych partii skóry nie wysusza , nie tworzy maski,jest lekki, ładnie się rozprowadza, buzia wygląda na promienną i zdrową, nie mam na twarzy przebarwień ani wyprysków więc buzia jest jak skórka brzoskwinki:))szukałam podkładów z górnej półki ale jak czytam komentarze to się zastanawiam czy Lirene nie jest lepszy , bo nie ma się do czego przyczepić..to po co zmieniać i przepłacać .Po nałożeniu podkładu delikatnie oprószam policzki kulkami brązującymi z Avonu, zeby mieć uwidocznione kości policzkowe.Pozdrawiam::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
porażka totalna,maybelline duuuuuuuuuuuuużo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzojasnacera
a czy wie ktoś może czy Lirene posiada bardzo jasne podkłady typu wanilia w przystępnej cenie? mam bardzo jasną cerę, i nigdy nie mogę znaleźć tak jasnego podkładu, zawsze są za ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka go używaq, chwali sobie... ale ja uwżąm ze ma maskę na twarzy, ja odkryłam teraz suuuper podkład INGLOTA YSM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona;)
Moim zdaniem najlepsze są fluidy z ,, aa ,, ;) próbowałam wszystkiego ale jakoś ten najlepiej się sprawdza ;p dobrze kryje, nie zatyka porów , długo się trzyma na skórze :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalek
Mi zawsze po nich wyskakuje uczulenie. Inna sprawa, że do tej pory poszukuję odpowiedniego dla siebie podkładu. Ne jest to proste,. bo mam bardzo wrażliwą skórę i praktycznie po każdym jednym bardzo mnie piecze skóra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie tez polecam
aa rozswietlajacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomi
NIgdy w życiu tego nie kupujcie! Kupiłam sobie z ciekawości Intensive Cover. Pokład d**y nie urywa, ale okryłam perfidne oszustwo. Tubka wygląda dosyć fajnie, na opakowaniu jest napisane 30 ml. Teoretycznie podkład mi sie bardzo szybko skończył, a że przeważnie w tubce znajduje się jeszcze dosyć sporo na dnie, czego dozownik już nie pompuje "rozpatroszyłam" tubke....i nie zgadniecie co zobaczyłam...Dosłownie tylko przy samej szyjce dozownika jest bardzo mini mini pojemnik z podkładem! Jest go tak mało, że na 100% nie ma tam 30 ml!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaaaa
atomi - jeeeeny, tak działają te pojemniki z pompką typu air less, tłok działający jakby przesuwa się do góry więc to jest jasne że jak Ci się skończył to tłok jest przesunięty bardzo wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też używam podkładu z Lirene ;) i jest naprawdę jest dobry :) polecam;) te z citty mat też są dobre. :) .. Nie uczula i długo trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBeaa
Ja tylko tego podkładu używam, żadnego innego i jestem jak najbardziej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam z lirene matujacego i jest naprawdę super:) dobrze matuje i jest trwały :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaHaniaOlo
doskonałe! wg mnie najlepsze matujące w tubce i calkiem fajny rozświetlający w tubce.ja ostatnio kupilam za 10 zl w drogeriach natura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

dużo podkładów najlepszych marek jest na ezebra.pl. Ja tam zamawiam co jakiś miesiac i musze przyznać, że sklep jest mega ok 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×