Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

My nie jesteśmy jeszcze małżeństwem, no ale wiemy, ze juz zawsze ze sobą będziemy:) Dlatego dzidzia, to zaden problem a radość:) Musze wyskoczyc kupic cos na obiad, a pada snieg:( miłej pracki:) moze jeszcze dzis wpadnę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki idz gotuj obiadek ja tez bym cos zjadla dobrego ... :) fajnei ze dolaczylas donas! narazie pa,pa no co a gdzie reszta dziewczynek?????? jeszcze 4 godzinki i do domciu i dwa dni wolnego :) to ja nadal czekam na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki idz gotuj obiadek ja tez bym cos zjadla dobrego ... :) fajnei ze dolaczylas donas! narazie pa,pa no co a gdzie reszta dziewczynek?????? jeszcze 4 godzinki i do domciu i dwa dni wolnego :) to ja nadal czekam na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki idz gotuj obiadek ja tez bym cos zjadla dobrego ... :) fajnei ze dolaczylas donas! narazie pa,pa no co a gdzie reszta dziewczynek?????? jeszcze 4 godzinki i do domciu i dwa dni wolnego :) to ja nadal czekam na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki idz gotuj obiadek ja tez bym cos zjadla dobrego ... :) fajnei ze dolaczylas do nas! narazie pa,pa no co a gdzie reszta dziewczynek?????? jeszcze 4 godzinki i do domciu i dwa dni wolnego :) to ja nadal czekam na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki idz gotuj obiadek ja tez bym cos zjadla dobrego ... :) fajnei ze dolaczylas do nas! narazie pa,pa no co a gdzie reszta dziewczynek?????? jeszcze 4 godzinki i do domciu i dwa dni wolnego :) to ja nadal czekam na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany rany, ja tez mialam problem z tą stronką;) Pogoda dzis u mnie szaleje...rano snieg...a teraz piekne wiosenne słońce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez snieg sypal a z jakiego miasta jestes????? ha juz niedlugo do domciu szefa chwilow nie ma wiec buszuje po internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz to za pytanie
wiem,ze to moze smieszne,glupie pytanie...kobiety ktora mi wytlumaczy kiedy jest owulacja,kiedy sa dni plodne i nie plodne... jestem w tym zielona:( Albo chcciaz poleccie mi jakis link: jestem ze wsi,nie mam mamy,siostry,jedyne co-od kilku dni komputer! nie planuje ciazy,ale tego nigdziecvsie nie uczylam sie,nie slyszalam Nie mam kogo nawet spytac Powaznie prosze o pomoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest duzo topikow na ten temat.ale jesli chcesz to bardzo prosze! podczas zlizajacej sie owulacji nastepuje bol podbrzusza i kłucie po jednej stronie jajnika to kłucie oznacza ze pecherzyk jest w drodze jak przestanie kluc to znaczy ze pekl i mozna zaczac starnai oprocz boli bo nie kazda kobieta ma w czasie owulacji wystpeuj wydzielina przypominajaca bialko kurzego jajka jezeli zaobserwujesz taka wydzieline to znaczy ze masz dni plodne dzieki tej wydzielinie plemniki dluzej zyja i ulatwiaja zaplodnienie.wiec mam nadzieje,ze cos z tego zrozumialas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dni nieplodne sa od razu po skonczonej @ bo wtedy pecherzyk dojzrewa i przed kolejna zblizajaca sie @ tez sa dni nieplodne i tak to mniej wiecej wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz to za pytanie
mozesz wierzyc,albo nie ,ale szalenie mi pomoglas,naprawde!!!dziekuje bardzo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo sie ciesze ze moglam ci pomoc :):):):) ja sie bede jzu zegnala bo niedlugo znikam do domciu:) zycze Wam kochaniutkie mielgo weekendu i do poniedzialku :) buziaczki trzymajcie sie cieplutko pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nasz topik umarl na dobre . nikog nie ma oprocz mnie nawet w weekend nikt nie wpadl :( przyrko mi ze Was tu nie ma. kolejny tydzien przed nami eh...nie chcialo mi sie dzis wstac...kiedy wreszcie przyjdzie ta wiosna ???? wpadniecie dzis do mnie??????? zapomnialam wam powiedziec dzis kupuje sobie testy owulacyjne i bede z nimi probowala moze to cos pomoze? olaa-> a jak z Toba dostalas @ czy raczej kupilas test :) ? gaabi-> a co z Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co bez zmian nikogo nie ma :( zastanawiam sie czy jest sens tu wpadac skoro wszytskie o mnie zapomnialy :( za 3 godzinki do domciu :) hey no co z wami??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yesterday
witaj ja jestem co prawda nie staram sie o dzidzie, ale czytam was sobie regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryta
podtrzymuje temat!!!!! ja też odstawiłam harmonet 3 m-ce temu, brałam 5 lat i wlasnie chce zrobic 6 miesiaeczna przerwe i dopiero zaciazyc, teraz licze dni plodne i gumki poszly w ruch, ha a z tym dniami plodnymi po odstawieniu pigół yo nie lada wyczyn, bo moj cykl trwa teraz ponad 40 dni. przeczytalam pare waszych postow i zaczynam watpic czy ta przerwa jest konieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pryta-> fajnie ze jestes co prawda malo o sobie napisalas ale jestes!!!! moj pierwszy cykl po odstawiniu trwal 29 dni sama bylam zaskoczona bo myslalam ze dostane po dlugim czasie a tu prosze..... jak juz doczytalyscie dzis kupuje testy owulacyjne i zaczynamy dzialac od poczatku .postanowilam ze nie bede juz tak wriowac na tym ounkcie i tego sie trzymam zobaczymy co wyjdzie. ja tez mialam obawy co do przerwy ale wiekszosc lekarzy twierdzi ze pierwsze cykle sa bezpiecznei najlatwiej zjasc w ciaze co prawda mi w pierwszym sie nie udalo :( ale teraz drugi i zobaczymy czy \"KTOS\" z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryta
cos o sobie? hym w czerwcu ślub❤️ mieszkamy ze soba od 3 lat, od 5 lat seksikujemy sie i zawsze bylo bez obaw i do konca a teraz trzeba uwazac, gumeczki uzywac w dni potencjalnego zajscia. Załozylismy sobie ze poprostu po slubie przestajemy uważac, a co bedzie to bedzie, choc przyznam sie, że ja chocby juz bym mogla, ale oczywiscie jak to w dzisiejszych czasach powodow przeciw cala masa: brak własnego mieszkanka, małe zarobki i male perspektywy na ich zwiekszenie, odleglosc od rodzicow, zeby ewent. mógł ktos pomóc!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pryta-> ja co prawda jestem juz po slubie mamy wlasne mieszkanko i oboje pracujemy ale kokosow niestety nie zarabiamy.zdecydowalismy sie na dziecko bo chcemy miec ja chyba bardziej a poza tym wiadomo rodzice zawsze pomoga moi mieszkaja jakies 2km ode mnie w tym samym miescie ale oni blizej centrun ja niesety troszke do rynku mam bo musze isc 20 minut . szczerze mowiac planowalismy dziecko 2 lata po slubie a tu mnie tak wzielo ze w sierpniu minie rok i mam nadzieje,ze juz wtedy bede w ciazy :) wiec sama widzisz jak te plany sie zmieniaja!!! myslalam ze uda mi sie zajsc w ciaze w pierwszym miesiacu ale :( nie udalo sie .....wiec probujemy dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryta
no ja mam do jednych i drugich rodziców ponad 60 km, w pracy na macierzynski kiepsko by patrzyli, obawiam sie nawet ze by mnie zwolnili:( no i nasze wynajmowane mieszkanko ma 20 m2 - mini kawalerka i gdzie tam z bobo?:(a na wieksze w tym miesci nas nie stac - ceny sa kosmiczne, a musimy tu mieszkac bo praca jest z kolei daleko do rodzicow, u nich moglibysmy w sumie mieszkac ale co z praca, dojazdy sa masakra, wiecej kasy pojdzie niz na wynajem, ach bledne kolo..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie masz troszke nieciekawie :( my tez co prawda nie mamy duzego mieszkanka 2 pokoje ale niektorzy mieszkaja w jednym pokoju z cala rodzina i daja sobie rade to czemy my nie mielibysmy sobie dac rady.ja jakby mi sie udalo zajsc w ciaze to bylabym na macierzynskim i na wychowawczym :)co prawda 450zl miesiecznie to malo ale lepsze to niz nic !a na macierzynskim to 100% pensji i na macierzynskim nikt nie ma prawa Cie zwolnic!!!!!!!! wiec jak widzisz przede mna kolejne proby... a tak na marginesie to podziwiam kobiety kotre od dluzszego czasu staraja sie o dzidzie i wciaz widza tylko jedna kreseczke ja po pierwszych probach zrobilam 2 testy i za kazdym razem byly lzy i pytania dlaczego ja a jak czytam na topikach o kobietch ktore probuja ok dluzszego czasu...koszmar. moja szwagierka ma problemy z zajsciemw ciaze od 7 lat probuja i wciaz ni jak lapala dola to staralam sie ja pocieszyc teraz wiem co to znaczy jak nie wychodzi ....i zadne pocieszenie tu nie pomoze!czlowiek musi doswiadczyc zeby zrozumiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, po mojej dłuższej nieobecności. Nie mogłam tutaj wpadac. Wczoraj byłam na wyjezdzie i nici z pisania tutaj. @ nie dostalam i raczej nie dostane. Wczoraj robilam drugi test ii od razu pojawily sie dwie krechy :) Narzeczony sie cieszy jak wariat, ja tez. Swiat sie wywroci do gory nogami Wczoraj takze data slubu uzgodniona z ksiedzem. Oficjalnie 10 czerwiec 2006r. godz 17 Teraz zabieram sie do pracy. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaa-> GRATULUJE :) widzisz mialam racje ale z Ciebie szczesciara!!!! gratuluje Ci kochana tych wyczekiwanych dwoch kreseczek i ustalowne daty slubu :) z calego serca Ci gratuluje.:):):) ja pewnie wyczytalas kupilam sobie testy owulacyjne i od jutra zaczynam robic i mam nadzieje ze doczekam sie wyniku takiego jaki wyszedl Tobie. ja chyba jestem jakas pechowa:( bo mi nie wychodzi... teraz musisz sie codziennie meldowac co u Ciebie i jak sie czujesz! :) nie badz na mnie zla ale bardzo Ci zazdroszcze tych dwoch kreseczek i tego juz niedlugo zostaniesz mamcia :) zycze Ci kochaniutka wszytskiego naj .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaa a kiedy sie wybierasz do lekarza?no i mam nadzieje,ze bierzesz kwas foliowy:)?ale sie ciesze moze zapoczatkujesz dobra aurę i nas tez to moze spotka w najblizszym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaa a pamietasz jak wyslals sms do wrozki i ci napisala ze do konca roku zajdziesz w ciaze :)w Twoim przypadku bylo to nadzwyczaj szybko hi,hi,hi :) :) :) :) bardzo sie ciesze z Twojego szczescia.... pisz mi wszytsko .jasne :)? to narazie wpadni jw wolnej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×