Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

Gość padlinka 26
co do przewry to jakis mit tak mowi wiekszosc lekarzy.duzo kobiet zaszlo w ciaze w pierwszym miesicu i urodzily zdrowe dzidzie .wiecco do przerwy to mit i ja jestem tego samego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam właśnie informacje od gina że nie jest wymagana żadna przerwa padlinka, claudia jak tam humorek? olaa jeszcze nie wóciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
juz niedlugo do domciu a Was nie ma :( juz mi sie nie chce tu siedziec! gaabi-> gdzie Ty jestes i co tak ciezko pracujesz? olaa-> to samo do Ciebie.jak widzisz mnie sie nie udalo wiec powtorze test 13 .03 i zobaczymy.nie trace wiery byc moze sie jeszcze uda :)...... Tobie tez zycze dwoch kreseczek no gdzie Wy jestescie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaabi sie wreszcie pojawila... jak milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas jestem tylko ostatnio zauważ padlinko w tej samej minucie wysyłałyśmy teksty na topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
kak widzialam.chyba mi sie humor poprawil narazie nie bede myslec o tescie poczekam i dopiero za dwa tygodnie zrobie kolejny i jak cos bedzie nie tak to wtedy bedzie :(a buuuu teraz mam jeszcze czas!!! no to ja znikam wpadne tu jeszcze zanim wyjde do domciu :) olaa-> gdzie ty sie podziewasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny to prawdopodobne że odczekiwanie po tabletkach to mit. Też tak myślałam. Mnie się jednak nie powiodło, zaszłam 2 miesiąca po odstawieniu tab. i niestety ciąża okazała się obumarła. Absolutnie nie jestem ekspertem ale czytałam bardzo dużo na ten temat po tym co mnie spotkało i wyczytałam, że często po kuracji hormonalnej, którą stosuje się u osób mających problemy z zajściem w ciążę przytrafia się właśnie ciąża obumarła. Koleżanka miała to samo 3 miesiące po mnie, tez po odstawieniu pigułek. Więc życzę wam powodzenia i optymizmu, sama jednak już nigdy nie zaryzykuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
co do ciazy obumarlej to jestem innego zdania. moja znajoma pragnela dziecka leczyla sie hormonami wreszcie zaszla w ciaze i ciaza obumarla.robila badania u najlepszych lekarzy ( stacja na to) i jak sie okazalo w 90% przpadkach ciaza obumiera dlatego ze mezczyzna na kilaset milionow pplemnikow jeden jest feralny ktory po zaplodnieniu plod umiera i to spotkalo moja znajoma. po jakims czasie zaszla w ciaze urodzila syna po 3 latach dwie coreczki- blizniaczki i to jest ta prawda o obumarlej ciazy a nie po tabletkach!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
moze sa jakeis skrajne przypadki ale to nie zalezy od tabletek tylko od plemnikow bo nigdy nie wiadomo ktory jest feralny i czy nie on zaplodnil jajo!!!! poczytajcie w ksiazkach medycznych a sie przekonacie!!!!! oliwia wiec nie biezr tego tak do sibie w tab.sa naturalne hormony po ktorych nic nie zagraza to co maja powiedziec kobiety kotre nosza dziecko pod sercem i nas nosicielami HIV a rodza zdrwoe dziecki bo sa tekie przypadki to dopiero jest ryzyko a nie tableki!!!! ale ze mnie filozof co???z reguly taka nie jestem teraz moze na ten temat bo duzo czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
ja juz sie bede zegnala bo wczesniej sie urywam bo szefa juz nie ma. trzymajcie sie dziewczynki. do jutra.pa,pa milego wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i testu nie kupiłam, bo byłam zabiegana, jak na złośc apteke mijałam chyba z 5 razy. Palinka nie martw się, wszystko będzie dobrze. Najwidoczniej test był za wcześnie robiony. I ja też sięspotkałam aby test robić z samego rana, bo wtedy jest najwięcej hormonów. Więc głowa do góry, uśmiech na twarzy. No ioczywiście nogi do góry PO i marzyć o miłych rzeczach. Pozdrawiam wszystkie i do jutra, bo was dziś raczej tu nie będzie. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinko ja Ci życzę wszystkiego najlepszego i będę Ci kibicować. Ja też miałam takie bojowe nastawienie jak Ty :-) i chętnie wierzę że po prostu miałam pecha. Pozdrawiam wszystkie starające się i brzuchatki też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze w pracy do 17 tak więc kto jest dłużej w pracy to zapraszam na topik które idą do domku życze miłego wieczorka pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nie ma nikogo a teraz ja uciekam do domku będę robić romantyczną kolację pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj! Kobietki z całego serca życze wam tej upragnionej ciąży:D Widze,że bardzo chcecie mieć dziecko:) A tobie padlinka 26,gaabi i olence i innym dziewczyną szybkiej ciąży a przede wszystkim zdrowego dzidziusia:) Będe tu częściej zaglądać ,fajny topic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
witam. dziekuje Wam dziewczynki za slowa otuchy :) podtrzymujecie mnie na duchu :) dzieki jestecie kochane!!! ja juz jestem w pracy ale wpadlam sie przywitac i ide robic kawusie szeowi.wpadne niedlugo. czekam na Was!!!! w przyszlym tygodniu 10-tego w piatek wzielam sobie wolne dzien tylko dla siebie !!!! ide do fryzjera pospie dluzej... :) jak widzis gaabi poszlam za twoja rada!!!!!! ja dizs jakos czuje sie lepiej dotarlo do mnie ze moze za wczenise zrobilam test i jak narazie staram sie nie myslec i dzidzi ...choc to nie jest takie latwe! to ja znikam .wpadne za chwilke..dluzsza :) milego dnia Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
wutam po raz drugi. przed nami koeljny miesiac jak ten czas leci... u mnie dzis znowu slooneczko za oknem :) gdzie jestecie kobietki? dunia 18 ciesze sie ze Ci sie podba nasz topik sama sie od niego uzaleznilam.nie woybrazam sobie ze w piatekza tydzien mnie nie bedzie w pracy i cale 3 dni nie bedziemy w kontakcie :( no gaabi, olaa, claudusia gdzie Wy sie podziewacie??? czekam na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich padlinka cieszę sie ze masz zdrowe podejście do wszystkiego no i ciesze się że namówiłam cie na dzień wolnego, ja natomiast 9 jade na szkolenie do włocławka i się zastanawiam czy też piątku po tym szkoleniu nie wziąść sobie, ale jeszcze pomyśle nad tym olaa claudia co tam u was? śpicie czy pracujecie już ciężko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO DZIEWCZYKI NIE PRZEPRACUJCIE SIĘ CZEKAM NA WAS NAPISZCIE JAK SIĘ CZUJECIE DZIŚ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
czesc gaabi :) ij jak mnie boli brzuch to zaraz sie wciekne :( tak mnie wysadzilo ze spodnie zaraz pojda w guziku a tak boli ze sie nie moge dotkanc jak dotykam jajniki co to sie dzieje? dziewczyny gdzie jestescie olaa,claudia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej padlinko. Mnie po odstawieniu tabletek (brałam harmonet 7 lat) przez miesiąc bardzo bolały jajniki, normalnie nie mogłam wysiedzieć w pracy. Przeszło około pierwszej @ i już nie wróciło. Więc być może to normalna reakcja jajników po odstawieniu piguł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie oliwio na naszym topiku napisz nam coś o sobie, z jakiego miasta jesteś, ile masz latek i czy ty również chcesz mieć teraz dzidzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gabi dzięki za powitanie. mam 27 lat i byłam w podobnej sytuacji jak wy :-) Teraz się udało, jestem w 15 tyg ciąży, która póki co rozwija się jak najlepiej :-) Będę zaglądać do was czasami i wam kibicować :-), jeśli macie jakieś pytania, piszcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
normalnie nie moge wytrzymac spodnie mam juz odpsiete i bol jest straszny taki klujacy co to sie dzieje jak mi nie przejdzie to musze jechac do szpiatal nigdy nie mialam takich boli :9 oliwia skrobnij cos o sobie? i napisz jaki to byl bol po odstawieniu tabletek.bo mnie strasznie rozdelo, w spodniach sie nie dopinam i strsznie mniekluje clay brzuch !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
ale z Ciebie szczesciara!po jakim czasie Ci sie udalo zajsc w ciaze??? jej jak Ci zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka, ból był okropny, właśnie takie kłucia w jajnikach i chyba też miałam cały czas odpięte spodnie. Siedziałam cały czas zgięta i byłam strasznie blada. Wybierałam sie z tym do lekarza, ale nie wiem czy uwierzysz, że przeszło na dobre jak zajechałam samochodem pod gabinet. ale Ty na wszelki wypadek może idź do lekarza. jak pisałam u góry w ciąże zaszłam w 2 m po odtawieniu tabletek, (ale w pierwszym nie próbowaliśmy) niestety się nie powiodło. potem 4 miesiące przerwy i 4 miesiące starań. za każdym razem płakałam jak dostawałam @. Normalnie dostałam obsesji, cały czas wydawało mi się, że zaszłam w ciążę. potem właśnie w grudniu przestałam o tym myśleć, byłam na basenie i na solarium i udało się. :-) i póki co wszystko układa sie pomyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia będziemy trzymać kciuki aby wszystko było dobrze, napisz jak się czujesz w ciąży? masz typowe objawy? i widzicie dziewczynki nie wolno tak intensywnie o tym myśleć, trzeba się zrelaksować, uśmiechać i wtedy wszystko wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaabi to jest naprawdę właściwe podejście :-) Trzeba się cieszyć życiem i przytulaniem z ukochanym, a maleństwo samo zdecyduje, kiedy będzie chciało przyjść. Kiedy bardzo chciałam zajść w ciążę robiłam testy parę dni przed terminem spodziewanej @, mimo, że wiedziałam, że to nie jest dobry pomysł (około 50 % ciąż ulega wczesnemu tzw biochemicznemu poronieniu kiedy przychodzi @) A jak zaszłam w ciążę, zrobiłam test 3 dni po spodziewanej @ bo po pierwsze nie pamiętałam dokładnie kiedy powinnam @ dostać, a po drugie wszystkie objawy wskazywały na @. Potem 2 tyg nerwów po wizycie u lekarza, który na usg nic nie zobaczył i powiedział, że albo ciąża jest późniejsza albo istnieje też możliwość że nieprawidłowo się rozwija. A z objawów: bolące piersi, bóle brzucha, nudności, kompletny brak apetytu, nadwrażliwość na zapachy, silne pragnienie. I tak do początku czwartego miesiąca. Teraz bolą mnie piersi i czuje rozciąganie w brzuchu, szybko sie męcze, piję jak smok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
oliwia z tego co czytam to mam taki sam bol jak Ty mialas.okropny tez siedze zgieta a chodze jak polamana.jejku okropnosc. narazie znikam,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
dzis chyba bede zdychala. oliwia a podczas bolu brzucha boal Cie tez kregosłup?? bo ja juz nie mam sily brzuch , do tego kregoslup!!!! dzis chyba bede tylko narzekac:( przepraszam Was bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×