Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

migotka -. ciesze sie ze podjelas decyzje o pojsciu do lekarza .mam nadzieje,ze jest wszytsko.ok. moja sasiadka za sciana tydzien temu urodzila drugie dziecko a jest rozwodka .czasami tak sobie mysle ze ja mam problem z zajsciem a moja sasiadka dobrze po 30 zaszla i ma dzidzie :( a kiedy idziesz do gina?ja we wtorek o 16.00 na sama mysl rece mi lataja ale na szczescie ide z siostra i szwagierka ktora od 7 lat probouje zajsc i bez rezultatu ale ona to ma wysoka prolaktyne bardzo wysoka ....wiec idziemy w 3 bedzie razniej ale tylko w poczekalni czasami sobie mysle ze jestem glupia chodze do gina ktory ma 35 lat jest przystojny i na dodatek moj myly sasaid wiec jestemy na czesc .wiec na mysl ze musze sie przy nim rozebrac i pokazac mu to i owo to az mnie ciarki przechodza a do innego jakos nie chce isc bo ten juz mnie zna od \"tej\" strony:) zobaczymy co wyjdzie.pewnie cos mi przepisze ale watpie zeby to cos dalo.a jutro mam dzien wolny od pracy robie zakupy przedswiateczne i chyba rano pojde zrobic sobie prolaktyne tak na wszelki wypadke 25zl nie majatek a moze po tym bede spokojniejsza jak oczywiscie wyjdzie dobrze.nigdy nie robilam sobie zadnych badan hormonalnych wiec jestem ciekawa co wyjdzie. migotka a Ty robilas sobie kiedys prolaktyne lub cos innego?? a co z wami?? gabi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja przyjaciolka brala tabletki antykoncepcyjne przez 4 lata i teraz jest w ciazy ...blizniaczej :) Nie mozna powiedziec ze kazda osoba jaka bierze tabletki i od razu stara sie o dziecko bedzie miala blizniaki cz trojaczki ..ale faktycznie istnieje takie ryzyko ..:) Podwójne szczescie :):) Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co was znowu nie ma:( za 2,5 godzinki wreszcie do domciu:) musze zajac sie praca zeby nie myslec boje sie jutrzejszych badan a raczej wynikow w piatek powiadomie was o wyniku .chcialabym byc juz po wizycie u gina .te swieta beda bardzo nerwowe.mowie wam jak sie boje!!!! dlaczego ja...? dlaczego mnie to spotkalo...? brakuje mi wiary a iskierka nadzieji ktora sie tliła gasnie:( czy kiedys bede mogla wam napisac ze sie udalo i ze jestem w ciąży?chcialabym doczekac tej chwili bo jestescie ze mna i mnie wspieracie alekiedy tonastapi i czy wogóle nastapi ...!!!! bardzo mi smutno:( tylko z wami jestem szczera normalnie do znajomych rodzicow staram sie byc normalna to sie nazywa \"usmiech przez łzy\" ale jak dlugo tak mozna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka trzeba mieć nadzieję, nie wolno tak myśleć pesymistycznie , powiedz mi co to są za badania, co z nich można się dowiedzieć? może ja bym też sobie je zrobiła ot tak dla sprawdzenia, tylko nie wiem jeszcze czego?/ z tak z innej beczki co masz zamiar przygotować na świeta? robisz jakieś specjalne smakołyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi-> jak sie ciesze ze jestes❤️dla Ciebie od razu mi sie usmiech pojawil!!!!! ja ide zrobic sobie prolaktyne i FSH a w polowie .prolaktyna to czy nie jest wysoka bo jezeli wynik jest do 25 to jest w normie jak powyzej 50 to znaczy ze wystepuja cykle bezowulacyjen a jak powyzej 100 to guzek przysadki mozgowej i to powazna sprawa trzeba to leczyc ale jest bardzo trudno zbic a to FSH to jakis hormon ktory jest podczas dojrzewania pecherzyka natomias jest jeszcze LH ktory wykrywa juz zblizajaca sie owulacje to jest ten sam hormon ktory jest w testch owulacyjnych.ale ja go nie orbie.najbardziej boje sie prolaktyny a we wtrorek ide do gina. a tak chcialam aby te swieta byly wesole ale nie bada przynajmniej nie tak jak chcialam :( ja pieke babeczke, szarlotke(maz za nai przepada) i drozdzowe i tyle.jeszcze miesko upieke i juz. fajnie ez jestes ze mna...brakowalo mi Ciebie bardzo🌼❤️ jutro mam wolne wiec wpadne dopiero w piatek.bedziesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się być, ja nadal nie mam internetu więc żeby napisać coś do was muszę wepchać się koleżance na komputer z tymi badaniami chyba się wstrzymam, dam sobie trochę czasu na próby, jak nic z nich nie wyjdzie to wtedy pomyśle, nie chce się zadręczać myślami, największy mój problem to koleżanka z działu obok, jest w 7 m-cu i ma taki fajny brzyszek, i w związku z tym co chwila jest poruszany temat ciąż, porodów itp. ale nic damy rade, napewno nam się uda padlinka trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi-> dzieku jestes kochana od razu czuje sie lepiej jak jestes ze mna na topiku:) masz racje nie rob badan tylko dzialaj z mezusiem napewno wam sie uda zycze Wam tego z calego {serce] ja bede sie juz zegnala bo niedlugo do domciu a co do kolezanek to wiem co czujesz moja sasiadka niedawno urodzila a ze mieska obok to slychac placz dzidzi mowie ci co ja bym dala zeby moc slyszec ten placz u mnie???? dobra koncze. tzrymajcie sie kobietki gabi zagladaj do nas czesciej:)❤️🌼 do piatku pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemy weszłam na ten topik bo zupełnie mnie nie dotyczy......ale tak z ciekawości:-) Padlinka to się nazywa obsesja dziecka:-) jeszcze nie wiedziałam nikogo takiego kto tak zażarcie pragnąłby być w ciąży:-) spokojnie, przestań tak obsesyjnie o tym mysleć! wszystko jest zapisane TAM w górze......co ma być to będzie:-) wszystko w swoim czasie. Widocznie tak ma być....nie teraz to później. Zajmij się czymś, zobacz taka piękna pogoda się robi, lato już tuż tuż:-) słońce będzie się do Ciebie usmiechać:-) takim zamartwianiem się niczego nie zmienisz, będziesz w złym nastroju a to nie sprzyja zachodzeniu w ciążę:-) :-) Padlinko..............ja mam 24 lata......nie mam dziecka....nie mysle narazie o tym, koncze wlasnie studia, będę się bronić juz niedługo.........ale podchodzę do tego tak że co będzie to będzie. Kazdy ma swój los gdzies tam zapisany;-) Uwierz w to ze wszystko sie ułoży.....bądz optymistką! niektórzy starają się o dzidzie latami!!:-) dlatego głowa do góry proszę Cię!!! czerp przyjemność z bycia z mężem, z waszej bliskości a nie traktuj to tak że kazdy wasz seks to swietna okazja do zajscia w ciążę!:-) pozdrawiam Cię serdecznie i jeszcze tu zajrze:-) mimo ze mnie ten temat nie dotyczy...mam nadzieje ze nie bedziesz miała nic przeciwko:-) ps......spójrz w lustro, usmiechnij sie i powiedz sobie \"na wszystko przyjdzie czas, jeszcze będę wspaniałą matką\". I uwierz w to!!!!:-) całuję Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmin-> dziekuje ci bardzo. podnioslas mnie na duchu. zrobilam sobie badania jutro popoludniu mam odebrac wyniki bo jeszcze sobie robilam inne tak dla sprawdzenia swojego zdrowka. ja zrobilam zakupy i jestem w tej chwili u mamy zjem obiadek i zmykam do siebie poprac,posprzatc. jeszce tylko jutro do pracy i 3 dni wolengo. narazie koncze.jutro napisze do was z pracy. trzymajcie sie 🌼❤️ do jutra.pa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem juz w pracy. ostatni dzien ale dzis siedzimy krocej chyba do 14.00 i cale szczescie:) widze ze wczoraj bylo cichutko:( dzis ide odebrac wyniki badan bardzo sie boje ale zobaczymy.a we wtorek juz do gina!!!! mam nadzieje,ze doczekam sie was dzisiaj tutuaj. migotka-wpadnij! gabi-> na Ciebie oczywiscie tze czekam 🌼 olaa❤️ czujecie juz swieta???? ja wczoraj caly dzien sprzatlama:0 dzis poprawki i jutro i czysciutko:) NARAZIE ZNIKAM WPADNE TU DO WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze nie ma nikogo! ah te swieta. ja dzis jestem w parcy do 13.00 bo szef zwalnia kobiety. teraz go nie ma wiec busuzje po internecie. chcialam wam zyczyc: Wesołego królika, co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle -wszystkiego najlepszego! npo i doczekania sie dwoch kreseczke dla nas wszystkich❤️ 🌼 mam nadzieje,ze zanim wyjde do domu to jeszcze z kims pogadam :) bo dopiero we wtorek tu wpadne a wtorek bedzie nerwowy bo wizyta u gina:( a dzis wyniki boje sie :( maz siedzi w domu i sprzata wlasnie dzwonil ze odsunal szafy za lodowka posprzatal a jak to przezywa a ja sie smieje ze jak przyjde z pracy to zrobie odbior:) ma po mnie przyjechac o 13.00 idziemy na ostatnie zakupy i po wyniki.boje sie bardzo ja narazie konzce. wpadne tu do was jeszcze dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psciutko.:( ja za 2 godzinki wreszcie do domciu ale ten czas sie dzis ciagnie.... nie mam co robic szef siedzi u siebie a ja nawet nie moge stwarzacwarunkow ze pracuje bo nic nie mam do pracy ....i tak siedze ,latam po internecie i mysle o wynikach badan. u mnie dzis szaro zimno ale dobrze ze nie pdad 🌼 pewnie zadna dzis juz nie wpadnie. wiec bede sie zegnac JESZCZE RAZ WESOLYCH SWIAT licze ze po swietach olaa gabi migotka i reszta dolacza do mnie:0 to narazie ,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
późno i na chwilkę ale udało mi się tu wpaść ja również wszystkim życzę bogatego zająca który przyniesie obfite jajka a z tych jajek wyjdą małe kurczaczki dziewczyny wszystkiego naj i wiadomo DWÓCH KRESEK PO ŚWIĘTACH pozdrawiam i jade po mojego zającą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieta,swieta i po swietach:( teraz praca.ale dzis mi sie nie chcialo wstac !!!!!na szczescie dzis juz wotrek i do piatku 3 dni . jak po swietach bo ja sie objadlam az za bardzo:( teraz trzeba tego sie pozbyc:) ale nie jest tak latwo!!!!! dzis moze bede miala wyniki badan zprolaktyny bo w piatek jeszcze nie bylo wiec mysle ze moze dzis beda! a o 16.00 ide do gina boje jak bardzo co mi powie :( chcialabym miec to juz za soba!!! narazie koncze.niedlugo wpadne.cos slyszalam ze szefa ma dzis nie byc i licze ze dzis bedzie mial wolne o jakby bylo cudownie.... to ja narazie znikam czekam tu na was. olaa-> jak sie czujesz co u Ciebie???🌼 gabi-> kiedy wreszcie bedziesz miala sprawny komputer brakuje mi Cie bardzo❤️ migotka-> jak po swietach??? i co z reszta????? czekam na Was!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze jestem tu sama.cos te swieta Was rozleniwily :) mnie sie strasznie nudzi szefa dzis nie ma wiec nic nie robie wszytsko pochowane tylko popijam herbatke i czytam topiki :) jeszcze 4.5 godzinki i do domciu.wyjde wczesniej bo musze sie przyszykowac do wizyty u gina .co prawda z pracy do domu mam 5 minut drogi wiec bliziutko ale za to do lekarza musze wyjsc wczesniej bo na szczescie ide z siostra wiec nie bede sama :) ale mowie wam boje sie :( i licze ze przed wizyta odbire wyniki badan!ciekawe co mi tam wszylo :( boje sie tej wizyty ale mam nadzieje,ze jest wszystko ok i ze ta wizyta mnie uspokoi w jakims stopniu :)staram sie byc dobrej mysli ale gdzies tam w podswiadomosci mysle o wynikach ze ich tak dlugo nie ma :( a Was nie ma i nie mam z kim pogadac:( ola-> tez nie wpada.mam nadzieje,ze sie dobrze czuje i wszytsko jest ok.❤️ a gabi->jak tam WASZE proby mam nadzieje,ze dolaczysz niedlugo do oli🌼 migotka ->a co z Toba sie dzieje kochaniutka????? bede tu wpadala z nadzieja ze ktos do mnie dolaczy:) no to czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po świętach padlinka ja już się czuję jak w ciąży, brzuchol wielki, obrzarta jestem na dobre, i niedobrze mi jest dziś, za dużo jadłam w te święta padlinka badaniami się nie przejmuj na pewno będą dobre i tak się rozleniwiłam że jeszcze nic nie zrobiłam i nic mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Mam pytanie, jak się wykonuje badanie prolaktyny? Normalnie w labolatrium z krwi?? Jak się może objawiać jej podwyższenie?? Można to badanie zrobic na żądanie? Ile to wtedy kosztuje? Sorki za ilość pytań :) Ale rozpoczynamy badania dot. niepłodności i pomyślałam, ze część badań zrobie sobie bez komsultacji z ginem, wiecie krew,mocz, usg wewnętrzne i takie tam, badanie nasienia męża. A może podpowicie mi jakie badania robić na poczatku? Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej gabi jak fajnie ze wpadlas :0❤️ dla Ciebie 🌼 ja podobnie jak Ty najadlam sie i teraz trzeba sie tego pozbyc ale nie jest tak latwo :) staram sie byc dobrej mysli jezeli chodzi o wyniki badan i wizyte ale coz zobaczymy jutro wam wszytsko napisze czego sie dzis dowiem :) mam nadzieje,ze bedziecie. gabi->a jak tam wasze proby kiedy powinnas dostac @? zycze Ci zebys nie dostala 🌼 mnie tez sie potwornie nudzi tez nic nie zrobilam i dzis nie zrobie :) za 3,5 godzinki wreszcie do domciu alez ten czas sie ciagnie..... chcialabym byc juz po wszytskim eh.... gabi wpadaj tu do mnie jak najczesciej ok???? buziaczki,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caesc dziewczyny,ja dzisiaj tez nic nie robie,mam wolne i sie lenie. chyba wybiore sie na ogrodek,poszperac w tych chwastach!! no coz ja juz po okresie i znowu zaczna sie starania,a do gina ide dopiero w przyszlym tygodniu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka -> czesc jak fajnie ze wpadlas:) na topik ❤️ na szczescie dzien w pracy dobiega konca na godzinke wychodze ale rece mi lataja jak pomysle ze ide do gina :( i to badanie jak ja tego nie lubie to szok!!!!!i najgorsze ze moim ginem jest sasiad 34 letni przystojny facet :) gdzie ja mialam glowe zeby wybrac takiego gina dla siebie??????? pisalam to juz ale napisze po raz kolejny CHCIALABYM MIEC JUZ TO ZA SOBA wrocic do domciu napic sie herbatki bo dzis u nas zimno i pomyslec ze ze zdrowkiem jest wszytsko ok.:) bo mam nadzieje,ze jest jeszcze te przeklete wyniki ,zeby tylko byly!!!! jeszcze na dodatek zaczol mnie pobolewac brzuszek nie wiem czy to na owulacje czy co.... idzie zwariowac szkoda ze nie mam komputera w domu to od razu po wizycie bym wam napisala co i jak a tak to musze poczekac do jutra jak przyjde do pracy. oj jo jo jak mi zimno myslalam ze bedzie cieplo ubralam sie w sam sweterek a teraz marzne ale na szczescie mam blisko do domciu 5 minut drogi :) 🌼kiedy wreszcie zrobi sie cieplo🌼sloneczki przyswieci , ptaszki zaczna spiewac .... nie wiem czy tu dzis jeszcze wpadne bo niedlugo do domciu wiec trzymajcie za mnie kciuki i do jutra. ❤️gabi❤️migotka❤️ mielgo wieczoru i owocnego przytulanka🌼 do jutra,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki zeby wszystko bylo w porzadku,napewno bedzie. j jutro bede dopiero po poludniu,ale napisz jak poszlo.poczytam po pracy,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja już w pracy.dlugi dzien przede mna trzeba się wziasc solidnie do pracy . Wiec tak wynikow nie odebralam bo wczoraj jeszcze ich nie było. Wiec poszlam do gina bez wynikow i nawet mu nie powiedzialam ze robilam badania.. powiedzialam ze co i jak a on na to:”nie zachodzisz w ciaze bo się nakrecasz, wmawiasz sobie ze cos jest nie tak , ze jestes bezplodnai to blokuje Cie! Odpusc sobie a gwarantuje ze niedlugo przyjdziesz do mnie i powiesz ze udalo się”jestem zdrowa cykle regularne wiec nie ma powodow do obaw,badania się robi po 1.5 roku staran a nie jest latwo zajsc w ciaze jak ma się cykle 29 dniowe a do zaplodnienia może dosc tylko w ciagu 12 godzin.poza tym dal tysiac wskazowek kochac się raz a nie dwa razy pod rzad to podobno nie dobrze plemniki sa slabsze, i nogi w gorze przez 30 minut niby smieszne ale podobno dziala wiec wczoraj testowalam  .wiec stosuje się do jego rad i nie mysle i jestem jakos optymistycznie nastwaiona  zobaczymy co będzie. jeszcze tylko te wyniki mnie trzymaja w napieciu ale jak wyjdzie wszytsko dobrze to już dam sobie luz. Zobaczymy jak to będzie nakarmil mnie duza dawka optymizmu i jest ok. najbardziej podobalo mi się jego stwierdzenie: „jak nie Ty zajdziesz w ciaze to kto ” troche mi się goraco robilo jak mi mowil o pozycjach , smiac mi się chcialo bo gdyby była to kobieta to co innego a nie przystojny gin! No ale mam już to za soba. Jeszcze tylko te wyniki badan i będę już spokojna. Daje sobie na luzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zobaczymy co ma być to będzie w koncu kiedys zjade w ciaze bo dwie wrozki przepowiedzialy to samo 2 dzieci 1 dziewczynka rok pozniej chlopczyk wiec musi tak być to jest tylko kwestja czasu. A ha kazal mi dalej barc kwas foliwoy i maz tez ma barc i jeszcze wiatmine E oboje. Zaskoczyl mnie ze facet tez ma brac kwas foliowy ale jak trzeba bo bierzemy.mój mezus wczoraj mu zaaplikowalam dawke kwasu a on się pyta na co to wiec mu mowie żeby „chlopaki” nas niezawiodly  Na razie koncze musze popracowac bo szef przyszedl. Czekam na Was Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz padlinka wszystko jest ok tylko trzeba dać sobie na luz i nie myśleć tak obsesyjnie o tym, a ty masz jeszcze takie skłonności pesymistyczne, wszystko widzisz w czarnych barwach i że na pewno się nie uda, masz o tym nie myśleć i wmawiać sobie wszystko jest dobrze i właśnie pokaże wszystkim że się uda. a o tym aby nie kochać się za często (to znaczy raz dziennie wystarczy)to też słyszałam bo faktycznie plemniki są słabe, i facet nie zdąży ich naprodukować za dużo Padlinka patrzymy przez różowe okulary, zobacz wiosna idzie słoneczko jest coraz częściej, na spacerki zabieraj męża a wszystko będzie ok ja okres powinnam dostać około 5 maja, mam nadzieję że nie będzie, cera mi się zepsuła a poza tym dalej nic mnie nie boli, czuję się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi a ja powinnam dostac @ 7 maja wiec mamy podobnie tylko dwa dni roznicy :). faktycznie witamina E dziala na plodnosc wyczytalam super artykul o tym faktycznie witamina e pomaga wiec zobaczymy. dzieki jestecie kochane. dzieki ze jestecie.jeszcze musze tylko odebrac wyniki badan i bede jzu spokojna bo mysle ze beda :0 narazie ide popracowac. buziaczki,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111
cos Wam dziewczyny napisze z własnego doświadczenia,po kilku nieudanych próbach zajscia w ciążę usłyszałam gdzieś,że bardzo skuteczna jest pozycja "na pieska" no i spróbowałam,udało mi sie w ten sposób zajśc w ciążę i to 2 razy,nie wiem czy to przypadek czy nie ale warto spróbować :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki warto sprobowac :) ja wczoraj lezalam przez godzine z nogami do gory po godzinie zdretwialy i dalam sobie spokoj ale bylo zabawnie. zaczelam sie z tego smiac a moj maz mowil \"chlopaki nie zawiedzcie mnie\" wiec beirzemy to wszytsko na zarty ale lepsze to niz zamartwianie sie :) zycie jest piekne sloneczko swiecie 🌼 jest pieknie:):):) gabi , migotka kupcie witaminke e i razem z mezme palaszujcie to podobno dziala :) gabi wciaz nie mozesz mi wyjsc z glowy ze mamy podobne cyklw :) ale fajnie .... mnie cos brzuszek pobolewa na dole ale to dobrzeee.... zmykam popracowac czekam na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey no gdzie Wy sie podziewacie? u mnie cieplutko,sloneczko swiecie :) a ja musze siedziec w pracy no coz ale jeszcze 4 godzinki. czekam na Was... gabi migotka olaa->a co z Toba ,jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 20 minutek uciekam do odmciu szef wybyl wczesniej wiec i jak nie moge byc gorsza :) szkoda ze dzis was nie moglam sobie z wami poklikac no coz moze jutro. milego wieczorki wam zycze ❤️ i owocnego pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×