Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

Gość padlinka 26
claudusia czytalam ze nawet kilka dni po @ test moze nie wykryc ciazy a juz po 2 tygodniach od spodizewanej @ moze !wiec jeszcze nic straconego!!!!!! a ja nadal siedze i sie nudze zaniedlugo do domciu ja juz chyba dzis nie wpadne iwec buziaczki dla was wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
i do jutra kobietki wciaz czekam ze sie odezwiecie :) czekam na Was pa milego popoludnia i wieczorku :) claudusia-> milego jutrzejszego wolnego dnia :) buzka pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Z wczoreajszego wyjazdu wrocilam bardzo pozno, dzis tez caly dzien cos robie. Dopiero teraz mam chwilke aby tu zagladnac. ---> Claudusia bedzie dobrze, nastepny test powinien pokazac dwie grube krechy. Ja jestem tak ciekawa ze chyba kupie test i go zrobie, ale z drugiej strony nie chce bo boje sie rozczarowania. W sumie to dopiero pierszy miesiac po odstawieniu tabsów. Wiec wszystko przed nami. Milego poopoludnia i wieczoru zycze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudusia1
olaaa dostalam miesiaczke ale co tam bedzie dobrze wierze Tobie tez milego popoludnia no i udanych prob! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
witam !!!! olaa wreszcie jestes :) claudusia-> wszytsko bedzie dobrze nastepnym razem sie uda :) gaabi-> nadal nie ma :( ja pol nocy nie przespalam najpierw nie moglam usnac bo od kilku dni mam wieczorami okropna zgage a jak mi sie juz udalo usnac to w nocy obudzil mnie telefon po kotrym sie wybilam i nie usnalem :( teraz ocza mi sie zamykaja dziewczynki dzis jest nasze swieto :) narazie konzce .czekam na Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
siwetujecie kobietki swoj dzien :)? ja juzjestem po szampaniku i zabieram sie za ciacho tylko nie wiem czy mi to wyjdzie na zdrowie???? nadal cisza co sie z Wami dzieje? gaabi-> kiedy sie do nas odezwiesz???? olaa, claudusia-> skrobnijcie cos ja czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
i znowucisza pewnie wszytskie swietujecie,co? :) mnie sie potwornie nudzi a jeszcze 4 godzinki przede mna gdzie jestescie smutno tu bez Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że swietuje, wypiłam szampana, dostałam Merci, 3 kwiatki :) I zamiast zająć się pracą poprawaiam prace inż. bo jade na uczelnie. Grypa mnie łapie, wczoraj gorączke miałam, straszny ból głowy i bardzo zimno mi było. A gdzie inne dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
olaaa nie daj si grypie :) jak mi sie dizs nic nie chce i jeszcze ten czas tak sie wlecze .... claudusia, a Ty przedaplas na claego kochana ! gaabi-> nadal walczy z komputerem wpadne tu jeszcze buziaczki,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
no i co Was nadal nie ma :( zaczyna mnie podolewac brzuszek jak na @ bardzo sie boje ze wczesniej dostane @ niz zrobie test :( nie ma kto mnie pocieszyc a buu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> padlinka ja mam podobnie. Brzuch mnie boli jak przed olresem, a jutro mam dostac. Ciekawe czy bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
olaa-> ciesze sie ze chociaz Ty jestes. a jak jutro nie dostaniesz to robisz sobie tescik??ja mam dostac w poniedzialek @ ale w niedziele rano zoribe tescik najwyzej niedziele bede miala oplakana o ile wczesniej nie odtane @. boje sie bardzo zycze Ci abys @ nie dostala i tescik pokazal dwie grube kreseczki ja bede sie juz zegnala bo szef nas wczesniej puszcza do domciu to do jutra kobietki olaatrzymam zeby byly 2 kreseczki daj znac co bedzie do jutra buzkaii milego wieczorku :) pa,pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ja niestety nie mam internetu jeszcze w pracy dlatego nie mogę do was zaglądać, tak się do tego przyzwyczaiłam że teraz jest mi bardzo trudno bez was, ale naciskamy na kierownika może coś z tego wyjdzie. u mnie nic ciekawego i podobnie jak wy jutro powinnam dostać @, tyle że ja wiem że dostanę, i potem ostatni m-c tabletek i koniec jutro jade jeszcze na szkolenie do włocławka, tak mi się nie chce, no ale jak mus to mus dziewczynki jak tylko uda mi się z domu do was zaglądnąć to będę to czynić, a jak narazie życze wam DWÓCH GRUBYCH KRESEK :) ide się szykować do podróży miłego dzionka jutro wam życze no i oczywiście WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA :) PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
czesc dziewczynki gaabi wreszcie do nas zawitalas :) brakuje mi Cie tutaj mam nadzieje,ze szybko sie uporaja z komputerem w pracy. ja dzis jestem ostatni dzien w pracy bo jutro mam wolne , pospie sobie, pojde do fryzjera i dzien zleci...a w niedziele robie tescik bardzo sie boje ostatnio wyczytalam ze dzien przed zrobieniem testu od poludnia pwoinno sie malo pic jezeli test robi sie w dniu @ lub 2-3 dni przed zastasuje sie oczywiscie do tego i zobaczymy co wyjdzie oj boje sie boje :(jakos intuicyjnie wiem ze bedzie to niedxiela oplakana!!! ja narazie znikam.czekam na Was. olaa,claudusia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny dzień pracy przed nami. Mam nadzieje ze szybko zleci. Dzis powinnam dostać @. Zobaczymy czy dostane. W niedziele tez bede robic test. A teraz ide do pracy bo jestem zakopana papierami. :( A gdzie Gabi, Claudia?? Coś ich ostatnio nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
-> olaa widze ze niedziela to bedzie sadny dzien dla nas!!! Ty bedziesz w lepszej sytuacji bo bedziesz miala 2 dni spoznienia @ wiec wynik powinien byc wiarygodny choc sa przypadki ze dopiero 2 tyg po @ wynik pokazuje dwie kreseczki ja bede dzien przed spodziewana @ jezeli jest to realne bo przeciez to ma byc moja 1 @ normalna po odstawieniu tabletek. mam nadzieje,ze nam sie uda i pamietaj zeby w sobote od poludnia nie wiele pic!!!! ->gaabi na szkoleniu :) kiedy Ty wreszcie do nas dołączysz ??? ->claudusia a co z Toba kochaniutka? nie wiem jak ja jutro wytrzymam nie wchodzac na nasz topik.w weekendy sie przyzwyczailam ale jutro to chyba zwarjeuje to sie nazywa uzaleznienie jak tylko wchodze do pokoju to od razu wlanczam komputer potem sie rozbieram i zasaidam na forum :) wiec jutrzejszego dnia sobie nie wyobrazam.co prawda pewnie po fryzjerze pojde na chwile do rodzicow i tam moge usiasc jezeli oczywiscie bede warunki i nikt nie bedzie stal mi za plecami. to chyba narazie tyle.mam troche pracy to dobrze bo Was nie ma a czas przynajmniej leci choc gdzie tam do 15.00 :( to ja czekam moze jeszcze ktoras do mnie tu wpadnie. to narazie znikam pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka zobaczymy co bedzie, wiem wlasnie ze roznie jest z tym wynikiem testu, ale musimy wierzyc ze bedzie dobrze. Uciekam do pracy. A dziewczyn jak nie bylo tak nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
no i co cisza tu .... dzis jakos nie wpadam tu zbyt czesto bo nie ma z kim poklikac wiec zajelam sie praca a czas tak sie wlecze rany jeszcze cale 2.5 godziny i wreszcie wolne 3 dni :) olaa->no wlasnie roznie wychodza te testy zobaczymy napewno bede myslala o Tobie i o wyniku podczas robienia mojego testu!!! oj dziewczynki nudy.... koncze wpadne sie jeszcze pozegnac bo znowu wracam do pracy bo szef co chwile donosi mi zajecie zeby przypadkiem mi sie nie nudzilo :) to narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up.. podnosze zeby tematy bluzgacza opadly na sam dol :) Oraz pozdrawiam i zycze 2 kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich i podnosze temacik zeby tematy tego \"Pana\" - bluzgatora spadły na ostatnia strone ..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
juz niedlugo do domciu .musze przyznac ze mam dosc.oczy mnie tak bola ze juz prawie nie widze co pisze wiec jezeli narobie bledów to przepraszam. ja juz sie zegnam do poniedzialku kobietki!!!! olaa-> trzymam kciuki za niedzielny weynik testu :) gaabi-> mam nadzieje,ze w przyszlym tygodniu bedziesz miala juz sprawny komputer :) zycze Wam milego jutrzejszego dnia i cudownego weekendu :) buziaczki dla was wszytskich pa :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie wydaje ze dzis bede tutaj sama. Jajniki od wczoraj mnie bola, twarz bardzo źle wygląda. Organizm mój zachowuje sie jak przed @. Teraz zabieram sie za prace. Pozdrowienia i czekam tu na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis niedziela, a tu dalej nikogo nie ma.......................... podobnie jak mojego @. Ale to akurat nie zmartwienie. Testu nie zrobie bo nie mialam gdzie kupic, za duzo pracy mialam aby gdziekolwiek isc. Padlinka jak tam tescik?? Gabi, Claudia, Oliwia?? Nikogo nie ma :( Do zobaczenia jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
czesc dziewczynki. :( plakac mi sie chce !!!robilam wczoraj rano o 6.00 test no i jedna kreseczka oplakany mialam caly dzien!!!! @ nie dostalam nic nie mnie boli.... i tylko jedna kreseczka!!!! jak patrzylam na ta jedna kreseczke to przypomnialy mi sie slowa mlodego ksiedza kotry przyszdl do nas po koledzie i sie spytal czy jestesmy sami my wtedy nie myslelismy jeszczo o dzidzi wiec powiedzielismy ze tak sami a on na to "Bóg chce dac dziecko to małżenstwo nie chce , a jak małżeństwo chce to Bóg nie zawsze" tak mi utkwilo w glowie ze chodze i mysle tylko o tym ze moze to dotyczy nas!!! od wczoraj nic juz nie jest takie jak dawniej.....smutno mi bardzo :( olaa-> zrob konecznie tescik czytalam ze jak sa objawy zblizajacej sie @ a jej nie ma to 90% to ciąża zycze Ci tego z calego serca :) daj znac co wyszlo!a u mnie tez cera okropna !!!! gaabi->a Ty kochan kiedy bedziesz miala sprawny komputer??? brakuje mi Ciebie bardzo.... chcialabym z kims pogadac :( a tu nie ma nikogo!!!!!! claudia->a co z Toba??? ja wracam do pracy moze przestane myslec.... a w nocy z soboty na niedziele snilo mi sie ze robilam test i wyszly dwie kreseczki ...moze to jakis znak ...tak myslalam ale jak zrobilam test i wyszla jedna to juz jakos nie wierze w sny ktore do tej pory nigdy mnie nie zawiodly.rzadko mi sie cos sni a jak juz to potem to sie spelnia jakos tak zawsze mialam "sny prorocze"dlatego bardzo sie boje snow a zwlasza tych zlych wiec moze jest jeszcze jakas iskierka nadzieji na dwie kreseczki...choc i ta iskierka pomalu wygasa.... :( koncze. czekam na Was dziewczyny odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka smutni mi sie teraz zrobilo. W pracy jestem od 5 ale dopiero teraz moge pisac. Tak chcialam wejsc i przeczytac, ze masz dwie kreski, a tu rozczarowanie :( Wczoraj caly dzien o Tobie myslałam. Ja wierze ze bedzie dobrze. Głowa do góry Padlinka. Może to jeszcze za wcześnie na test. Ja teraz zadnych objawow nie mam, kompletnie mi wszystko przeszlo. Nie mam @ i to jeden objaw. Test dzis kupie i bede go robic. Zobaczymy co wyjdzie. A teraz zabieram sie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
olaa-> zycze Ci z calego serca dwoch kreseczek.powiadom nas o wynku mysle ze bedzie dobrze w koncu ktoras musi zaczac od dwoch kreseczek a potem moze sie wiecej posypie :) ja powinnam dzis dostac @ choc to trudno wyczuc kiedy jak to jest moja @ od czasu kiedy odstawilam i boje sie ze bede dlugo na nia czekala :( oj dziewczynki smutno mi bardzo.... gabbi-. gdzie Ty jestes??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
cisza nie mam z kim poklikaca buu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
za godzinke do domciu :) jedyny chyba dzis plusik ze dzien szybko zlecial a reszta bez zmian.... smutek mnie trzyma od wczoraj:( zawsze jakos wszystko przezywam nie umiem inaczej moj mezus zawsze mi mowi ze lubie sie martwic na zapas jemu jest dobrze mowic ze bedziemy pracowac dalej i ze sie uda ale ja sie boje chcialabym "wlaczyc na luz" i nie myslec o tym ....moze sprobuje ? nie ma nikogo wiec chyba bede sie juz zegnala. do jutra dziewczynki olaa gaabi claudusia do jutra i milego wieczorku zycze olaa-> zycze Ci dwoch grubych kreseczek :) daj znac .... to do jutra i oby ktoras ze mna tu byla licze na Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
widze ze nikogo tu nie ma poza mna :( czyzby nas topik umierał??? dziewczynki co sie z Wami dzieje???? kolejny dzien przed nami oby nam szybko zlecial.... wczoraj niby powinnam dostac @ ale nie ma zadnych objawów zblizajacej sie @ tez nie ma no i jedna kreseczka :( olaa-> a Ty robilas test jak iwynik :)?czekam na pozytywne wiadomosci bo takie beda :) gaabi kiedy do nas wpadniesz brakuje mi Ciebie??? claudia-> Ty tez widze przepadlas na dobre :( koncze wpdne tu choc i tak pewnie nie bedzie nikogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×