Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miomziom

silikonowy stanik UN BRA...

Polecane posty

Gość dagmarka
dzięki za odpowiedź ;) przymierzylam, jest dobry tylko jest jedno wielkie Ale staniki sa mocno zanizone rozmiarowo, normalnie mam miseczke C więc kupiłam miseczke D jak mi doradzono i musze stwierdzic ze miseczka D to ledo zakrywa mi całą pierś:( no wiec tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o takie coś
Dagmarko to może jakaś dziewczyna z roz. B odkupi od Ciebie ? A Ty wtedy kupisz sobie większe :) Bo takie niedobrane nosić to jakoś dziwnie nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
ojjj jakaś ty mądra jestes .. tam tez byłaś taka mądra ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydaje mi się ze trzeba
rozroznic: 1. silikonowe nakładki pod biust 1 link 2. zblizony do nich silikonowy "biustonosz" 2 link 3. zwykły biustonosz z silikonowym wykonczeniem dzieki czemu sie nie zsuwa gdu nie mamay ramiaczek 4. biustonosz silikonowy który wygląda jak zwykly ale miseczki sa na stale wypelnione silikonem - o nim bylo ostatnio na clubie, ten sie nazywa ultimo, jak wpiszecie w google to mozna siew dowiedziec ze wlasnie na dniach bedzie mial swoja premiere chyba w wlk. bryt. u nas jeszcze raczej nie dostepny w sklepach z bielizna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
No i mnie właśnie chodzi o ten ostatni (4), niestety:( bo chyba masz rację, że jeszcze długo nie będzie go w Polsce. Chyba, że na Allegro...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydaje mi się ze trzeba
tak własnie myslalam bo tez ogladalam ten program i opinie byly na tyle zachecajace ze wyszykalam info w googlach. Moze sklepy nas zaskocza , w dzisiejszych czasach i tak nowosci docieraja do nas znacznie szybciej ale nasze sklepy za kazda nowosc kaza sobie slono placic. Wiec chyba w najblizszym czasie pozostanie allegro lub znajoma za granicą, mysle tez zw im wiecej osob bedzie o niego pytac l to szybciej sie upowszechni i szybcie bedzie dostepny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
no a ja mówie o staniku UN BRA vo jest dostępny na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xander23
A mojej sąsiadce ostatnio wypadł jeden .....poraszka!hehehe 1 większy a 2 mniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biściasta P
Dziewczyny, mam takie pytanie- jest pośród was jakaś z dużym biustem, która używa takie coś? Bo ja mam duże piersi i zastanawiam się nad kupnem ale mi się wydaję że nie utrzyma takie coś moich piersi "D" :/ Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 00
Heyka dziewczyny. Ja uwazam ze to świetny patent :] wkoncu moge nosic bluzki bez ramiaczek :]. Jesli chodzi o kupno to identyczne jak na allegro sa w sklepach w gakleriach roznia sie jedynie cena, w galeriach kosztuja po 80 zł, a na allegro to samo od 12 do 19 zł. Bardzo polecam zakupilam na allegro w sylwestra ponosilam kilka razy niestety juz klej nie trzyma sie. Teraz zamowilam kolejny dzis dostalam przesylke. Wyglada on bardzo naturalnie zupelne jakbys byla bez stanika tylko sutkow nie widac, moim zdaniem piersi prezentuja sie bardzo ladnie.W dotyku sa swietne;p galaretka;p .Dopasowuja sie bardzo dobrze ,piersi robia sie okragle, z poczatku balam sie ze ten klej niby sie odkleji ale impreze wytrzymalo a naprawde szalalam :]. Któraś z was pisala o rozmiarze ze sa zaniżone, to nie prawda mam rozmiar 70b i kupowalam miseczke B jest bardzo dobra. Dziewczyny nie zastanawiajcie sie tylko zamawiajcie bo cena jest naprawde niska(allergo) a efekt niesamowity. Ja zamawialam ze str: http://allegro.pl/item222047853_un_bra_biustonosz_silikonowy_rozmiar_b.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to coś w domu ale nie wiem czy zaryzykowałabym wyjscie w miejsce publiczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miani
hej dziewczyny powiedzcie mi, właśnie kupiłam sobie ten staniczek ale mam pytania... ile razy założyłyście go zanim przestał klej trzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jak się umyje ten satnik w wodzie z dodatkiem mydła to jego klejace wlasciwsci \"wracają\" ...nie wiem jak to się ma w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kupiłam ten biustonosik na chrzciny, ponieważ mam w niedzielę. Zakładałam go 2 razy. ale tylko na chwilkę do przymiarki i za kazdym razem myłam ciepłą woda z mydłem. Tam napisane jest, ze mydło nawilżające bardzo obniża wytrzymałość kleju, a ja miałam tylko takie mydło (z resztą chyba kazde mydło ma jakieś właściwości nawilżające :|) i traz boję się, że nie będzie mi ten klej trzymał. nie wiem może kupić nowy?? A jeżeli chodzi o rozmiary to ja noszę 38B, ten staniczek wzięłam C, a i tak nie zakrywa całych piersi, rzeczywiście rozmiarówka zaniżona. Proszę napiszcie apropo tego mydła, może te nawilżające to nie takie wielkie zło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknyyy opis
Tego czegos: http://balkonetka.pl/2008/06/05/czym-obkleic-sie-w-tym-sezonie/ Skorupki na kleju - zamiast zderzaka Na dyskotece, osiedlowym festynie, koncercie, wszędzie tam, gdzie przebywanie wśród tłumów naraża nas na zderzenia z innymi ludźmi, przyda się zderzak. Niestety, taki nie wyrósł nam na dekoltach w toku ewolucji, dlatego definitywnie potrzebujemy samoprzylepnej skorupki. Z pomocą przychodzi na szczęście słynne Nubra, do kupienia w każdym serwisie aukcyjnym. Nubra, które podziwiać można na zdjęciu, składa się z dwóch spinanych klipsem muszelek, przyklejanych tradycyjnie klejem albo - w lepszych modelach, - trzymających się na silikonowym wypełnieniu. Uprzedzam zgryźliwe komentarze tych, które dostrzegą piersi wypływające spod skorupki dołem - Nubra nie służy do podtrzymywania biustu. Służy do ochrony przed zderzeniami. I przed ukąszeniami owadów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona D
A czy wkładki silikonowe można nosić do kostiumu kąpielowego, ale tak, żeby nie było ich widać... to oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 121314
mam pytanie... moszę rozmiar b, jaki rozmiar powinnam kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasikP
Stanik dopiero sobie kupiłam i tak naprawdę to słyszałam że są super:D Polecam na allegro tam z przesyłkom niedrogo wychodzi i są oryginalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazi90
Ja także kupiłam sobie taki staniczek na studniówkę, bo mam sukienkę z gołymi plecami,a estetyczniej byłoby jednak jakis stanik założyć. Obawiam się jednak,że pod wpływem wysokiej temperatury ciała i otoczenia lub też tanecznego szleństwa,zwyczajnie mi sie odklei... Czy któraś z pań szlała w nim całą noc i może mi napisać kilka słów o wytrzymałości jego przyczepności ? Bardzo proszę! :) Chyba umrę ze wstydu jak w trakcie poloneza, będę musiała go zbierać z ziemi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaaaa6ytr45
a mi sie odkleja;/ jak wy go nosicie ze sie trzyma? ubieram go po kapieli na czysta skóre i nie rozumiem czemu sie zeslizguje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkaaaaa22121992
kupiłam wczoraj jest świetny tylko ze kupilam za maly ale teraz to juz po ptokach jak to sie mowi , musze go zalozyc;/ nosze miseczke b-c roznie to bywa , kupilam c i jest ciut za mala . juz niedlugo kupie jeszcze 1 tym razem d ;) kupilam go za 29 zł w sklepiku z boielizną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolitaa
Witam ja właśnie też zamierzam kupic taki na wesele koleżanki bo mam sukienke bez pleców, od kumpeli wiem że nie spada! :) I że jest mea wygodny w noszeniu, mięciutki, tylko trochę skóra sie poci, tylko mam pytanie, mój biust ma rozmiar 75 C, boję się że jak będe tańczyc to biust będzie mi skakał:/ normalny stanik ich dobrze nie trzyma a co dopiero taki hehe pomórzcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. również uwazam, ze ten stanik to wysmienity wynalazek. mialam ostatnio szanse go uzywac i bardzo polecam- nie czuje sie go i biust lepiej w nim wyglada. mam do niego jednak pytanie na ktorego odpowiedzi nie znalazlam ani na ulotce ani w internecie. czy nie wiecie, czy mozna w nim plywac na basenie i w innych wodach ? czy nie odklei sie lub cos tego typu? mam maly biust i lepiej czulabym sie gdybym miala ten stanik go pod strojem kapielowym. czuc sie pewnie to podstwawa. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellloooooo
odświeżam temat!!!! piszcie dziewczyny jakie rozmiary unbry kupujecie w odniesieniu do swojego rozmiaru. sama noszę 75B i nie wiem za chiny czy ten B' nie bedzie mały ?? czy one są głębokie w środku w zależności od rozmiaru, tzn im większy tym głębszy czy jak to rozumieć, nigdzie rozmiarów nie podają. wciąż są na allegro http://allegro.pl/item982817705_unbra_biustonosz_silikonowy_unbra_rozm_c.html#gallery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellloooooo
pliss napiszcie coś szybko, bo nie wiem jaki mam brać ten rozmiar w końcu :( napiszcie czy C jest głębszy od B....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaja
Witamja nosze 70A i kupilam dwa a i b i A jest ciut za mały ten B jest mi dobry ale zatsnawiam sie jak byłoby w C. Po kilkukrotnym zalozeniu i myciu klej nadal trzyma. jednak stwierdzam, że skoro trzyma się tylko na piersiach to nie powinien byc noszony codziennie, bo chyba jednak za bardzo obciąza piersi i boje się ze sie "odkształca" tzn szybciej sie zrobią obwisłe. Jeszcze jeden mankament u mnie to swędzenie w okolicy zapięcia, ale to chyba tylko ja tak mam. ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silikonowy? A czy to nie jest niezdrowe czasem? Chyba silikon nie oddycha, prawda? Jak wygląda taki stanik, możecie wrzucić linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×