Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak powinnam byla sie zachowac

chcialam to zrobic z facetem...i...

Polecane posty

Gość jak powinnam byla sie zachowac

bylo milo, juz bylismy oboje nadzy, piescilismy sie i wogole, polozyl sie na mnie, ale jeszcze nie wchodzil...pocalunki itp... zaczal poruszac biodrami...napocztaku bylo przyjemnie, robil to powoli...po chwili zaczelo sie juz mniej przyjemnie :( zlapal mnie za rece, trzymal je nad moja glowa i wchodzil coraz szybciej, a ja niechcialam tak... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _._
jak długo go znasz? powiedziałaś mu, że to Ci się nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipa - pospieszył się i tyle :( amator :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumie dlaczego nie powiedzialas mu zdecydowanie ze nie odpowiada ci ten rodzaj seksu bo lubisz piescic partnera a nie byc przez niego zniewolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnaś była powiedzieć że Ci to nie odpowiada słońce. rozumiem że w trakcie to jest trochę trudne. zazwyczaj w takiej sytuacji ciężko jest dziewczynie protestowac. nie każda potrafi stanowczo powiedzieć \"nie\", co oczywiście nieraz nic nie oznacza. po prostu wiele kobiet podobnie jak ty zostaje postawionych w sytuacji w której nagle każde słowa i tak byłyby przysłowiowym waleniem głową w mur.... powinnaś mu o tym powiedzieć przynajmniej po fakcie. nie ze złością czy pretensją, bo Twój facet najprawdopodibniej nie widział w tej sytuacji niczego dziwnego...powinnaś na poczatek jedynie spytać czy nie przeszkadzałobym mu abyście robili to trochę delikatniej gdyż taka sytacja jednak Ci nie odpowiada i po krzyku:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak powinnam byla sie zachowac
mowilam mu, zeby byl delikatniejszy bo to troche boli... ale jak zaczal to juz tak skonczyl :( probowalam go drapac, wiem to glupie, ale w koncu zlapal mnie za rece... :( nie chce juz tak.. niechce go widziec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilgoraja
a ja tak lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak powinnam byla sie zachowac
moze i by mi sie spodobalo, jakbysmy to oboje uzgodnili... ale tak niebylo... mialo byc milo i przyjemnie, a nie ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajmuję się
gorrąca daruj sobie....co innego jak kobieta ma ochotę a co innego jak coś na siłę....rób z siebie symbol seksu gdzieś indziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię, ale nie powiedziałam, że ona też powinna - jesli nie chciała to nic przyjemnego jej nie spotkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajmuję się
ja też lubię ale pisanie o tym na tym topicu jest bez sensu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinda
okropne ;/ wole obejrzec rozmowy w toku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×