Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osobnik

alternatywa elity

Polecane posty

tu mozemy poruszac wzniosle i ambitne tematy i nikt nie mowi ze jak juz temat byl obgadac wiec czekam na jakis pomysl bo moj juz sie wyczerpal :P i czekam na wsparcie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEEEEJUUUUU
taki temat już był i został wyczerpany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEEEEJUUUUU
taki temat już był i został wyczerpany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mnie to obchodzi ze taki temat juz byl ????????????? wiec odp ze nie obchodzi i ponawiam temat bo widze nie tylko mnie irytuje stan rzeczy na tym forrum ze stali bywalcy podcinaja skrzydla kazdemu tematowi ktory zekomo juz byl ale MOWIE PONOWNIE nie kazdy tu siedzi cala dobe !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaboga moze rzeczywiscie jestesmy nudni a jesli nawet tak to powinnismy sie dogadac hehehe bo mamy ta sama ceche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja proponuję temat do dyskusji: \"Kocham moją żonę/męża i nie mam kochanki/-ka. Czy jestem normalna/-ny?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest ten organista
ściągam film i zostało mi tylko 10 MB i od kilku godzin nie ma nikogo na emulu od kogo mogłabym sobie ten film ściągnąć :( :( :( a to mój ukochany film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seventh... hehe dobre ale ja mam leprzy pomysl \"nie mam zony ani meza ale mam kochanke/a bo zdradzam swojego psa \" a co do mojego oburzenia to nie tylko nono rosnie hehehe ale to juz w innych okolicznosciach hehehe udam twoja....... nie przejmoj sie ze nie masz chlopaka ja tez nie mam heheh pozatym to mozesz sobie go wymyslec jak sadze wielu tu obecnych ma takiego wyimaginowanego partnera hahhaha i bedzie git bo bedzie o czym gadac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> olaboga nie wytrzymom Na podstawie pobieżnego przeglądu różnych topików - m. in. tego, który zapodałem wyżej, śmiem twierdzić, że Twoje podejście do tematu nie jest szczególnie popularne... ->UdamTwojąGirl To zaproponuj jakiś inny temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udamtwoja.... oj nie mow ze zdrada psuje owszem psuje hehehe jak wyjdzie ale z tego co mowisz chyba na razie nie bedziesz miala z tym problemu wiec mozemy flirtowac do woli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram w pełni męża , nie mam , ale mam faceta od kilku lat i nie robie boków , bo nie mam takiej potrzeby , a jak mi się chce a jego nie ma to z domu nie wychodze :) - to żart , wychodze oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widze problemu moge byc twoim chlopakiem :D ale musialabys mi cos o sobie napisac zebym mial czym sie kolegom chwalic hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaboga.. widze tak czesto mowisz ze jestes nudna ze chyba zaraz w to uwierze heheh a popularnosc nie od ciebie zalezy tylko od nas ludu :P a jak sie rozkrecisz badz my cie rozkrecimy to zobaczysz bedziesz miala jedno i drugie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam żonę i nie mam kochanki. O skoku w bok nawet nie myślałem. Nadmienię jeszcze, że nie jest to prowokacja, jakich pełno na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i koniecznie dodaj rozmiary Twoich warg sromowych....to w końcu takie istotne kryterium na tym forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
son ---> pod wrażeniem jestem , oby więcej takich mężczyzn , my z moim misiem jesteśmy razem 7 lat i jest spoko , a o robieniu w ciula nawet pisać mi się nie chce , na tym forum to powód do dumy , każdy się przechwala skokami w bok , żałosne , jestem za wiernością w stałych związkach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udamtwoja no nie wiem czy mozesz powiedziec o nas swojej mamie bo mam 23lata :P a czy ja bede mogl powiedziec o nas swojej :) seventh a ty tu sie nie zarzekaj co do tej zdrady bo to nic nigdy nie wiadomo oj chyba ze zona czyeta to forum to nie odp hehehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domaciczna tak na powaznie to sie z toba zgodze ale pewnie sie ze mna zgodzisz ale tu wiecej jest przechwalaczy niz tych ktorzy rzeczywiscie zdradzaja bo jak mi sie wydaje to ci ktorzy by chcieli to tu siedza i tylko o tym pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seventh czyli wszystko jasne rozmowy kontrolowane wiec o czym mozesz swobodnie rozmawiac zeby nie bylo w domu dymu hehehe i zeby \"sklepik\" byl otwarty nie zartuje jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadioJowita
zapowiadał się ciekawy topik a tu znowu o d...e, a taki ładny miał temat...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz racje osobnik , przechwalaczy jest tu pod dostatkiem , sama czasami jakieś głupoty pisze kiedy mam chusteczkowy nastrój , ale te zdrady wiekość warg sromowych i długość penisów o i jeszcze rozmiar piersi , no na litość boską , wiadomo jeden lubi to drugi tamto , ale bluzgać faceta bo ma za małao centymetrów , albo laske bo ma za dużo kilogramów .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×