Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osobnik

alternatywa elity

Polecane posty

male jest piekne trzymaj sie cieplo i pozdrow od nasz nudnych rodzine hehehe seventh oj to widze kumulujesz dobre uczucia przed przyjsciem do domku i dobrze tak trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seventh oj gdzie pojdziesz od nas ???? takich fajnych nudnych i wogole hehehe praca nie zajac nie ucieknie :P udamtwoja... a ty sie tu nie rozpedzilas z tym lubie ...... tu do garow jesc mi sie zachcialo kanapki robic hehehe a nie po necie podrywac zonatych hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udamtwoja... uratowalas skore heheh bo juz mial byc rozwod :P seventh jak tak dalej pojdzie to bedziemy mieli dobry wynik postow bo dobrze nam idzie jak na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udamtwoja... przepraszam ponioslo mnie :O juz wiecej to sie nie powtorzy bede juz grzeczny tylko nie bij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak widzę zostaliśmy we trójkę :( małe jest piękne poszła dziecko zabawiać. I co teraz? Ale RadioJowita się pojawiła :) Co nam powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhhhhmmmmmmmmm malzonka nic nie wiem o dzieciach a nawet jesli jakies sa to male bo mam23 lata a do czego tobie to bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udamtwoja... od razu lepiej jak tulisz juz nie bede plakal :) i obiecuje poprawe :P seventh jestem ciekawy co teraz nam zarzuci jowita az sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malzonka o co tobie chodzi bo nie wiem gdzie weszysz podstep i dlaczego nie mam zony ani dzieci teraz jestem zajety bo mam dziewczyne udamtwoja girl a po czym wywnioskowalas ze mam zone az jestem ciekaw po charakterze pisma czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobnik też coś sugerował a Ty z wielodzietnej rodziny, taki płodny czy miłośnik pewnej starej metalowej kapeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udamtwoja girl czekaj czekaj nie bij :P jestem nie winny seventh bron mnie bo mnie zaraz zadziobim a ja przecie niewinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malzonka widze karnet na wpisywanie wypowiedzi szybko ci sie konczy bo zaczynasz nas tu obrazac a my cie nie zaczepiamy i tylko zamet siejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOO!!!! To mnie rozwaliłaś z tą kapelą :D Nie myślałem, że ktoś to skojarzy, a na pewno nie na tym forum ;) Swoją drogą - nie taka stara, są starsze i cały czas grają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobniku skoro jesteś niedzieciaty i niezonaty to sorki, ale taki nobliwy mi sie wydałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sieję fermentu ciekawska jestem, a kapela stara, stara bo z mojej młodości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malzonka co konkretnie mialas na mysli i nie wiem czemu siejesz tu zamet a teraz oczekuje przeprosin od ciebie za oszczerstwa i moja luba rowniez przepros bo musiala sie przez ciebie denerwowac udamtwoja... 😍 👄 i nie zlosc sie juz seventh o co chodzilo z ta kapela bo nie czaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam stara od razu :) Może akurat ta płyta, bo kapela jest nadal na topie. W pewnych kręgach, pczywiście ;) Up The Irons!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malzonke juz mamy z glowy jak widac papapapa dla niej seventh ile lat po slubie jak zabijacie monotonnie zycia bo jak dobrze pojdzie to mnie z udamtwoja... tez to bedzie dotyczylo wiec chcem wiedziec co i jak na przyszlosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seventh hehehe juz wiem o co chodzi ale widze ubodlo cie to troche ta dogryzka :P udamtwoja... dla ciebie wszystko co tylko zechcesz :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nie ubodła - wręcz przeciwnie - miło, że ktoś się domyślił skąd wziął się mój nick. 2. Po ślubie 0,5 roku ;) więc jeszcze nie ma mowy o monotonii. 3. Sąsiedzi nie narzekają, bo już się wyszumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×