Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osobnik

alternatywa elity

Polecane posty

Wiesz, mógłbym pod pomarańczowym nickiem wypisywać ile to już panienek pozaliczałem, przyprawiając żonie rogi. Ale to chyba nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radio jowita nie zabardzo wiem co masz do zarzucenia naszemu tematowi jesli cos tobie nie tak to podaj jakis inny temat to chetnie sie przylacze:) domaciczna niestety to forrum z nie ograniczonym dostepem i nie ma wylkrywaczy cymbalo hehe a wiadomo czasami monosi wyobraznia i sie glupoty pisze ale tez bez przesady z umiarem a tu tedecja jest ogolnie taka ze chyba kazdy tu wypisuje swoje pobozne zyczenia:) seventh hehehe pewnie ze nie o to chodzi zeby tu sie przechwalac bo i po co komu tu niby i co udowadniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadioJowita
ja nie zdradzam, kac moralny jest zbyt duży, a porzucanie wszystkiego i budowanie od początku po co mi to miłość to nie pluszowy miś......miłość kiedy jedno spada w dół drugie ciągnie ku górze - lubię te klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udamtwoja... hehehe to widze jak znalazl to masz juz chlopaka :P a wiec skoro tak to masz obowiazki a jakie to jeszcze nie wiem cos wymysle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radio... i o to chodzi bo po to ma sie ta 2 osobe zeby wsperala a nie zeby robic jej swinstwa a to ze sobie glupio zazartowalem wczesniej zeczywiscie moglo byc zle zrozumiane :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaje mi się
że to jedna osoba na tym topiku ze sobą gada mając kilka czarnych nicków!!!!!!! żenada. ale na serio tak mi się wydaje. jestem prwaie pewna, że conajmniej dwie osoby z szanownych rozmówców to jedna i ta sama osoba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O ale jaja no co ty rozmawiam tylko z jena osoba ale kicha i temat zdechl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udamtwoja...... nie badz taka cwana :) zobaczysz bo cie zuce dla uleglej hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, a tak ładnie się zapowiadał... Mogliśmy dogonić \"Fatalne zaurocznie: on jest księdzem\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwrociliscie mi wiare w ludzi juz myslalem ze robicie mniew h..ja i gadam tylko z jedna osoba i robicie ze mnie jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się za bardzo, ale teoretycznie wystarczy chyba odpalić dwa okna przeglądarki i w każdym z nich pisać pod innym nickiem. Ale po co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seventh jeszcze wszystko przed nami mozemy ich dogonic z naszym temacikiem :) tylko musimy naszy temacik kochac szanowac i piescic a bedzie dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaje mi się
dokładnie minutowe odstępy między postami. PRAWIE doskonała mistyfikacja ale ja się nie nabrałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHA! Cóż za wnikliwość. A obejrzyj sobie jakiś znany (elitarny :) ) topik - tam masz po kilka postów w tej samej minucie. I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadioJowita
to jest temat nasze alter ego - ile mamy twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udamtwoja hehehe nie jestem zly a za stopke dziekuje ale wiesz ze jestes zobowiazana sluchac sie mnie :P i nie mozeszs juz rozmawiac z napalonymi byczkami tylko ze mna a jak bedziesz wchodzila na net to musisz sie zglaszac hehehe zartuje az taki zaborczy nie jestem seventh hehe wiesz z kad takie podejzenia bo nie brakuje tu cymbalow a osoba ktora nas zaczepila jest poczatkujacym dedektywem i musi rozpracowac jakas zagadke taka praca domowa w szkole hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadioJowita
małe--> wskakuj do nas, jesteśmy wierni do bólu z konformizmu i lenistwa i rządzy becikowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male jest piekne dawaj do nas my tu klub wzajemnej adoracji i popieramy chlubna inicjatywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> małe jest piękne Witamy na naszym nudnym topiku, gdzie każdy jest kim innym, a w rzeczywistości jedną osobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko, że tu same czarne nicki. Przez to nasz topik jest nieatrakcyjny dla podszywaczy, którzy tak pięknie urozmaicają każdą dyskusję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seventh nie jest tak jak mowisz poprostu jedna osoba ma rozdwojenie jazni i nie wie ze jest jedna osoba hehehe udamtwoja... uuuu jak tylko sa checi to nie wiem czy dotrwamy do slubu bo wiesz co dobrymi checiami wybrukowano hehehe ale chociaz nie bedzie nudno bo to dosyc rozrywkowa organizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne!!! Jestem ułomny duchowo!!! Bezproduktywnie poddaję się dyktaturze bełkotliwej kultury masowej!!! I co najważniejsze: kocham swoją żone! Wszechpotężną cywilizację o nieskończonych możliwościach mam w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udamtwoja nie trybie zabardzo o co tobie chodzi gdzie zalogowany gdzie zobaczyc?? a co do naszej nowej uczestniczki rozmowy to chyba bez kitu jestesmy nudni bo ucieklahehehe seventh a ty czemu nie przytulasz zonki tylko pierdolami sie zajmojesz ?? bo ci ostygnie zonka oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za miłe przywitanie , no cóż z jedną i tą samą osobą mogę gadać nawet pod różnymi nikami jak ma w głowie choć trochę poukładane :) , ale jak miło znaleść ludzi którzy nie tylko o zdradach i nie to jest ich mottem życiowym . pozdrawiam cieplutko zajrze jutro bo muszę dzieckiem się zająć ..... bo ja to już leciwa jestem , widzę , że tu głównie młodzież hej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seventh a co to sie stalo ze takie wylewne wypowiedzi apropo swiata hehehe a co do nudnosci normalnosc sama w sobie jest nudna i monotonna hehehe:) a co do czarnych nickow nie znosze podszywaczy bo ich podszywy sa czasami zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, no może nie aż taka młodzież... Właściwie, to chyba też powinienem się oddalić na swoje stanowisko pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> osobnik Przeczytałem sobie post na fotum gazeta.pl - ten do którego jest link parę postów wyżej. I tak mnie naszło na komentarz. Co do nudy na topiku - to oczywiście szydera. Nie bierz tego do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×