Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osobnik

alternatywa elity

Polecane posty

mowi sie trudno zegnajcie drodzy towarzysze moze sie kiedys zgadamy 🖐️ udamtwoja... bede snil o tobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, odszedłem na 5 minut i tyle się postów nagromadziło? No ładne tempo trzymamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seventh widze ze udawanie pracy masz juz opanowane hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszych czasach to jedna z ważniejszych umiejętności. Dziwne, że w ogłoszeniach o pracę nie ma \"wymagane: perfekcyjne symulowanie pracy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe co racja to racja tu musze sie z toba zgodzic a tak wracajac do etmatu twojego ozenku hehehe po jakim czasie bycia razem sie zwiazaliscie na stale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udamtwoja ja juz myslalem ze znalazlas sobie juz przystojniejszego bogatrzego fajniejszego ale widze ze kochana jestes :) bo wrocilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przemek :) a ty seventh zdradzisz nam swoje imie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika (pozwolisz ze bede sie tak do ciebie zwracal) schlebia mi to niezmiernie ze tak mowisz :) nie rozpieszczaj mnie tak bardzo bo sie rozpuszcze i wejde tobie na glowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seventh przepraszam za swoja dociekliwosc a ile masz lat jak nie chcesz odp to zignoruj:) monika a co bedziemy robili z tymi ziemniakami o tej porze hhehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nie jestes pewny wieku dobre eee skoro tak to podejrzewam ze nie mozesz usiedziec w pracy jak wiesz ze ci mloda zonka w domu stygnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nu jestem, ale wy młodziaki jesteście, jak ja na ajronach byłam w 87 roku to Adam mial 6 lat Mam na imię Jowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, w tym wieku jeszcze nie słyszałem o czymś takim jak Iron Maiden. Za to na koncercie byłem w zeszłym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko, że topik ma postać dialogu między dwiema osobami. Tylko od czasu do czasu ktoś się wtrąci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest nadzieja , jeśli przetrwał to może się rozkręci. idę się kąpać , a potem do pracy , więc zajrze tu później . może w ktoś zajrzy do nas i powie coś mądrego , bo ja jeszcze z lekka zamroczona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatek chcem przeproscic wszystkich ze bez pozegnania sie ulotnilem komp mi odmowil posluszenstwa i sie wieszal i nie moglem sie tu dostac to w ramach tlumaczenia widze topik ma sie dobrze ale cos malo ludzi na niego zaglada a szkoda bo moglo byc milo udam twoja 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa widze ograniczyles sie tylko do jednej wypowiedzi i to twierdzacej a szkoda bo liczylem na uzasadnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _*_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnieeee
ile kobiet traci ochotę na seks bo faceci bywają tak beznadziejni w łóżku, a potem się dziwią mam oziębłą żonę to pojde na dziwki( one nie oczekują orgazmu-jakie to proste)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×