Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamisia_17

jaki jest według Was najlepszy tusz do rzęs

Polecane posty

Gość gość
A ja lubię, jak na forach nie ma spamerów debilnie reklamujących arganowe g00wna. To co, wyypp*****llasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy tusz na swiecie to Collistar Infinito. Nie ma lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam oriflame - wonder lash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sccs
Naprawdę niskie ceny za markowe kosmetyki można ustrzelić na stronie www.lovenue.pl. Tam produkty są dość mocno limitowane, ale właśnie przez to sklep może zaproponować zdecydowanie niższe ceny niż inne. Bardzo polecam! Co do marek to mają Diora, Dolce Gabbana i dużo innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej próbować rożnych tuszy tak, aby wybrać idealny dla siebie, na rynku jest naprawdę duży wybór wszystko zależy od tego czego oczekujemy po maskarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Collistar Infinito :) Robi świetną robotę a dzięki szczoteczce z różną długością włosków można pokryć nawet te najkrótsze rzęski w kącikach oczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy jest tuż Max Factor 2000 calories, ładnie pogrubia. Stosuję go już bardzo długo i na razie nie zamierzam zmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam już swój typ, a wy dziewczyny na co najbardziej zwracacie uwagę przy zakupie maskary czy na konsystencję tuszu, czy na szczoteczkę co dal Was jest najważniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są sztuczne rzęsy, ja mam i jestem mega zachwycona! Dużo osób myśli ,że to są moje naturalne rzęsy. Świetnie wyglądają i nie trzeba ich już malować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może już teraz pomyśl o tym jak je odżywić, bo po zabiegach przedłużania będziesz potrzebować odżywienia bo to bardzo niszczy rzęsy. Moim zdaniem dobra maskara powinna dobrze poradzić sobie z rzęsami i sztuczne nie będą potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba odżywiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię praktycznie wszystkie z Maybelline, nie mam jednego ulubionego, aktualnie używam Rocket Volume, ale jak mi się skończy to kupię jakiś inny ;) wzsystkie zdecydowanie warte wypróbowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autograf88
Tak jak ktoś napisał - Collistar Infinito albo tusze z wyższej półki czyli Helena Rubenstein. Marka która specjalizuje się w tuszach, do kupienia w perfumeriach Sephora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika90
Na mnie Max Factor-2000 Calorie nie zrobił jakiegoś większego wrażenia... Ta szczoteczka taka byle jaka:/ A z Avonu to już w ogóle porażka, po ich tuszach miałam uczulenie:/ Czytałam że z oriflame ma nawet całkiem całkiem tusze, ale jeszcze nie miałam okazji ich wypróbować. Za to kiedyś Astor miał genialny tusz, raz dostałam go w prezencie na gwiazdkę a później go wycofali, a była taki świetny... Teraz na co dzień używam Manhattan Eyemazing - fajnie się sprawdza, nie osypuje, szczoteczka ładnie rozdwaja rzęsy. Jak chce miec efekt przedłużonych rzęs na imprezę, ale bez ingerencji kosmetyczki to rzęsy wyczesuje tuszem Karaja Lash Design - super podkręca, wydłuża rzęsy, często się koleżanki pytały gdzie przedłużałam rzęsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxMonaxxx
Mój faworyt to Art Couture Lash Volumizer z ARTDECO mam go już trochę czasu i póki co jest rewelacyjny. Jak dla mnie idealnie wydłuża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wypróbować tusze Karaja, włoska firma z bardzo fajną ofertą kosmetyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna G
MUSE! :) Chyba jako jeden z bardzo niewielu nie skleja mi rzęs i faktycznie wyglądają ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rimmel wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko max factor 200 kalofii zaden inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka124
Dla mnie najlepszy jest Erato, odżywia i fajnie rozdziela. Rzęsy wyglądają świetnie nawet po całym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest dobrych tuszy, zależy ile chcesz wydać i jaki efekt osiągnąć ; ) ja często kupuję w promocjach maskary, które mają intensywną czerń. wolę tusze z mniejszymi szczoteczkami, które rozczeszą bez sklejania rzęsy. U mnie sprawdza się http://www.maybelline.pl/Produkty-do-makijazu/oczy/maskary/illegal-length-fiber-extensions-mascara.aspx, nie kruszy się i nie odbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze_kosmetyki_blogspot
Niedawno na swoim blogu testowałam kilka tuszy do rzęs, m.in AVON, Golden Rose, Oriflame, Maybelline NY i Dermena i zdecydowanie wygrał http://aptekajakmarzenie.pl/dermena-lash-mascara-wzmacniajaca-rzesy-tusz-nowosc-p-21521.html. Bardzo dobrze pogrubia rzęsy, dodatkowo je wydłuża i wzmacnia. Na drugim miejscu http://goldenrose.pl/produkty/oczy/tusze-do-rzes/sexy-black-mascara-148.html. Reszta dość przeciętnie jak na takie marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika874
Tutaj http://www.cocolita.pl/tusze-do-rzes jest duży wybór różnorodnych produktów do podkreślania koloru rzęs. Jestem zdania, że najpierw trzeba wypróbować kilka z różnych półek. Kiedyż używała tylko i wyłącznie Max Factor 2000 Calorie. Obecnie nie wyobrażam sobie życia bez False Lash Telescopic Loreala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×