Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam do siebie szacunek

Jestem pusta i nie należy mnie szanować??

Polecane posty

Gość wiem co przeżywasz
Lubie sobie czasem pobiegać po lesie .I w nocy przy pełni księżyca wyję .PO czym zabieram się do bujania worów okoicznej faunie .Spotykam dziki i jelenie.Te ostatnie mają większe bile, dlatego dają się fajniej rozchuśtać o tak ((( o o))) .Czasem tylko na mnie dziwnie patrzą te zwierzęta i niektóre uderzają prawym kopytem w ziemie jakby szykowały się do jakiejś bitwy czy co ? Raz spróbowałam z koniem dziadka ,który stał w zagrodzie.Biedny sie zdenerwował troszke może to przez hałas przejeżdzających samochodów ,bo zostawił mi sład na czole w kształcie podkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co przeżywasz
spadaj na drzewo podszywaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhmmmmmmmmmmmm
a ja do takich jak autorka, chochliczek czy inne niby wyzwolone (ale usprawiedliwiające się) NIE MAM SZACUNKU..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhmmmmmmmmmmmm
a i jeszcze jedno.... zauważyłam, że jedyne osoby które miesza się tu z błotem to te, które mają zasady, jednego partnera, nie zdradzają i nie uprawiają sexu analnego.. hihihi.. już sporo tematów przejrzałam i wszęszie to samo "nie robisz loda, nie pcha ci w tyłek: więc jesteś zgorzkniała, nieszczęsliwa, twój facet chodzi na dziwki, brak ci fantazji i nie jestes moherowym beretem" Ty chochliczku taka nie jesteś więc nikt ci nie ubliża :P strasznie mi was żal.. żałośni są ludzie, którzy sami nie mogąc poradzić sobie ze sobą szukają usprawiedliwienia na forum. żałosne :( a autorka.. gdyby sama miała do siebie szacunek nie musiałaby szukać potwierdzenia na forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhmmmmmmmmmmmm
poprawka: tzn JESTEŚ moherowym beretem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS
nie chodzi o to że wyzywa się ludzi co maja zasady, tylko o to że ci co "mają zasady" innym mówia jeśli jesteś inna niż ja bo ja mam zasady i nie łykam czy pcham w tyłek to jesteś kurwą albo tego typu teks. ćhodzi o to że ludzie "z zasadami" nie szanuja odmienności. Jak homoseksualiści robią sobie przemarsz to rzuca się na nich jakas banda i zachowują się jak faszyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coście się tylko
zboczenia się tępi a nie szanuje, jeszcze trochę a pedofile zaczną się domagac praw do sexu z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furczaczek
witam furcząco :-) rewelacja... to jak to jest? ktoś z zewnątrz może mieć wpływ na poczucie wewnętrznej pustki i pozwolenia na brak szacunku? czy to raczej własne myślenie o sobie na to pozwala? może innymi usprawiedliwiamy swoje kompleksy i niskie wartościowanie siebie w oczach własnych?? http://furczak.webpark.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×